Sayfa Kategorisi: Kampanya & Tarifeler

Vodafone’lu Değilim 26 yaş altı gençler akşamdan sabaha evde, yurtta takılırken internetten kopmasın diye
Tarifenin 2 katı internet Esnek Tarifelerde!
Vodafone’a Nasıl Geçerim? İster yukarıdaki Şimdi FreeZone’a geç butonuna tıkla, istersen de en yakın Vodafone Mağazasını ziyaret et. Faturalı Esnek Tarifelerden en kafana göre olanını seç, geçiş işlemin 10 dakikada tamamlansın.
Faturalı Esnek Tarife Seçenekleri
Tarife Adı İçeriği Kampanyalı Kampanyasız
Esnek 2 4GB
(2GB’ı 21:00-09:00 arası geçerli)
her yöne 1000DK,
her yöne 1000SMS
25 TL 35 TL
Esnek 3 6GB
(3GB’ı 21:00-09:00 arası geçerli)
her yöne 1000DK,
her yöne 1000SMS
29 TL 39 TL
Esnek 5 10GB
(5GB’ı 21:00-09:00 arası geçerli)
her yöne 1000DK,
her yöne 1000SMS
39 TL 49 TL
Esnek 6 12GB
(6GB’ı 21:00-09:00 arası geçerli)
her yöne 1000DK,
her yöne 1000SMS
45 TL 55 TL

Esnek 2

 • 4GB
  (2GB’ı 21:00-09:00 arası geçerli)
 • Her yöne 1000 DK
 • Her yöne 1000 SMS
 • Kampanyalı
  25
 • Kampanyasız
  35

Esnek 3

 • 6GB
  (3GB’ı 21:00-09:00 arası geçerli)
 • Her yöne 1000 DK
 • Her yöne 1000 SMS
 • Kampanyalı
  29
 • Kampanyasız
  39

ESNEK 5

 • 10GB
  (5GB’ı 21:00-09:00 arası geçerli)
 • Her yöne 1000 DK
 • Her yöne 1000 SMS
 • Kampanyalı
  39
 • Kampanyasız
  49

ESNEK 6

 • 12GB
  (6GB’ı 21:00-09:00 arası geçerli)
 • Her yöne 1000 DK
 • Her yöne 1000 SMS
 • Kampanyalı
  45
 • Kampanyasız
  55
Salla Dolsun Taşsın Vodafone FreeZone’un Esnek Tarifelerine özel Salla Dolsun Taşsın özelliğiyle bir an bile internetsiz kalma! Vodafone Yanimda uygulamasını indir, telefonunu salla, tarifendeki interneti aynen geri doldur.
Vodafone Yanimda’yi indirmek için:
Doldur Paketleri İçerik ÜcretGeçerli TarifelerNasıl Alırım ?
Doldur 1 GB 1 hafta geçerli 1 GB 10 TLFaturalı Esnek Mini İster Vodafone Yanimda’dan telefonu sallayıp satın alin, ister DOLDUR 1GB yazıp 7000’e SMS gönderin.
Doldur 2 GB 1 hafta geçerli 2 GB 10 TLEsnek Tarife, Faturalı Esnek S, Faturalı Esnek Midiİster Vodafone Yanimda’dan telefonu sallayıp satın alin, ister DOLDUR 2GB yazıp 7000’e SMS gönderin.
Doldur 3 GB 1 hafta geçerli 3 GB 10 TLEsnek Ekstra, Faturalı Esnek Süper, Faturalı Esnek M, Faturalı Esnek Maksi, Faturalı Esnek Aile Maksi İster Vodafone Yanimda’dan telefonu sallayıp satın alin, ister DOLDUR 3GB yazıp 7000’e SMS gönderin.
Doldur 5 GB 1 hafta geçerli 5 GB 10 TLFaturalı Esnek XL, Faturalı Esnek L, Faturalı Esnek L 5GB, Faturalı Esnek Ekstraİster Vodafone Yanimda’dan telefonu sallayıp satın alin, ister DOLDUR 5GB yazıp 7000’e SMS gönderin.
*Doldur Paketleri 1 hafta geçerlidir. 1 hafta sonunda tekrar alinabilir.

Doldur 1 GB

 • 1 hafta geçerli 1 GB
 • 10
 • Geçerli Tarifeler : Faturalı Esnek Mini
 • Nasıl Satın Alırım : İster Vodafone Yanimda’dan telefonu sallayıp satın alin, ister DOLDUR 1GB yazıp 7000’e SMS gönderin.

Doldur 2 GB

 • 1 hafta geçerli 2 GB
 • 10
 • Geçerli Tarifeler : Esnek Tarife, Faturalı Esnek S, Faturalı Esnek Midi
 • Nasıl Satın Alırım : İster Vodafone Yanimda’dan telefonu sallayıp satın alin, ister DOLDUR 2GB yazıp 7000’e SMS gönderin.

Doldur 3 GB

 • 1 hafta geçerli 3 GB
 • 10
 • Geçerli Tarifeler : Esnek Ekstra, Faturalı Esnek Süper, Faturalı Esnek M, Faturalı Esnek Maksi, Faturalı Esnek Aile Maksi
 • Nasıl Satın Alırım : İster Vodafone Yanimda’dan telefonu sallayıp satın alin, ister DOLDUR 3GB yazıp 7000’e SMS gönderin.

Doldur 5 GB

 • 1 hafta geçerli 5 GB
 • 10
 • Geçerli Tarifeler : Faturalı Esnek XL, Faturalı Esnek L, Faturalı Esnek L 5GB, Faturalı Esnek Ekstra
 • Nasıl Satın Alırım : İster Vodafone Yanimda’dan telefonu sallayıp satın alin, ister DOLDUR 5GB yazıp 7000’e SMS gönderin.
*Doldur Paketleri 1 hafta geçerlidir. 1 hafta sonunda tekrar alinabilir.
Kampanya Detayları
Esneyen Ek İnternet Paketi

Esneyen Ek İnternet Paketi

Paketten yalnızca bireysel Faturalı Esnek, Faturayı Aşmayan ve Merhaba tarifelerden birinde bulunan tüm müşterilerimiz yararlanabilir.

Paket ayda 9 TL karsiliginda 1 GB (1024 MB) data kullanım hakkı sağlar. 1 GB kullanım kotasına ulaşılması durumunda fatura döneminin sonuna kadar her 500 MB’ı 4 TL olacak şekilde ücretlendirilirsiniz.

1 GB bittikten sonraki kullanım için aboneye 500 MB yüklenir ve 4 TL yanısıtılır. 500 MB bittiğinde yine bir 500 MB yüklenir ve 4 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 500 MB 4 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir.

Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

Paketin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar. Fatura döneminin sonuna kadar geçerlidir.

Paket yinelenmez, fatura dönem sonuna kadar geçerlidir ve iptal edilemez.

Paket bir GSM No tarafından yalnızca bir defa alınabilir. Paket dahilindeki kotanız bittiğinde paketin kendi aşımı otomatik devam eder. Bir GSM NO’da yalnızca bir adet aktif paket bulunur. Paket üst üste alınamaz.

Paketin süresi dolduktan sonra kalan kullanım kotası iptal olur.

Internet paketine girişte paket dahilinde sağlanan internet tam olarak yüklenir ve ücret bakiyenizden düşer.

Paket sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Paketi satın alan kullanıcıların 3G ve 4G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4G servisi kapatılmaz.

Paketten, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde cihazınız 4G destekliyorsa 4G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 4G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Paketi kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.

Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Esnek 2 Tarifesi

Esnek 2 Tarifesi

Aboneler bu tarife ile 35 TL olan aylık tarife ücreti karşılığında yurtiçinden kullanmak şartıyla heryöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 2GB i 21:00/09:00 saatleri arasinda gecerli toplam 4GB internet kullanım hakkına sahip olur.

Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.

Tarife 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz için geçerlidir. Hat sahibinin ya da mernis ile akrabalığı doğrulanan hat kullanıcısının 25 yaş ve altında olması yeterlidir.

Bir abone sadece 1 tane Faturalı gençlik tarifesinden faydalanabilir.

Bir abone kendi üzerine azami 1 adet hattı ile tarifeden faydalanabilir. Tarifelere referans ile abonelik yapılamaz.

Tarife dahilindeki dakika, SMS ve internet yurtiçinde ve yurtiçine doğru olan kullanımlar içindir. Tarife dahilindeki dakikalarla hem sesli hem de görüntülü görüşme yapılabilir.

Tarife dahilindeki her yöne 1000 SMS hakkı MMS şeklinde de kullanılabilecektir.

Tarife dahilindeki SMS/MMS'in bitmesi durumunda yurtiçi SMS’ler 1 SMS 70 kuruş ve 1 MMS 80 kuruş olacak şekilde ücretlendirilecektir.

Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her 200 dakika 6 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir. İnternet kullanımı yurt içi her 500MB internet kullanımı 6 TL olacak şekilde ücretlendirilir. Tarife dahilinde bulunan internet bittikten sonra, ilk 25 MB’lık yurt içi kullanım ücretsiz olarak tanımlanır, kullanımın devam etmesi durumunda, her 500MB internet kullanımı 6 TL olarak ücretlendirilir.

Aylık tarife ücreti, opsiyon/seçenek ücretleri,tarife aşım ücreti,telsiz kullanım ücreti, telsiz ruhsat ücreti, yeni açılan hatlar için yeni tesis vergileri, sair işlem ücretleri, temel yan servis ücretleri, bağış servisi ücreti faturaya yansır.

Tarifedeki aboneler bakiyelerini OZET yazıp 7000’e yollayarak öğrenebilirler.

Tarife dahilindeki dakika, SMS ve internet hakkı yurtiçi veya yurtdışı özel servis numaralarını arama, rehberlik servislerini arama, 444’lü özel servis numaralarını arama, uydu ve gemi numaralarını arama, Türkiye’den yurtdışını arama, yurtdışına SMS atma, Kıbrıs’ı arama, Kıbrıs’a SMS atma, yurtdışındayken arama, Kıbrıs’tayken arama, yurtdışındayken aranma, Kıbrıs’tayken aranma, yurtdışındayken SMS atma, Kıbrıs’tayken SMS atma, yurtdışındayken internet kullanma, Kıbrıs’tayken internet kullanma, Mobil TV ve Arayana Dinlet (RBT) gibi içerik üyelikleri veya katma değerli servis kullanımları için geçerli değildir.

Abonelerin internet kullanımlarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde 3G, 4,5G ve GPRS özelliği otomatik olarak açılmaktadır.

Dönem içerisinde kullanılmamış internet kotası bir sonraki aya devretmez.

Vodafone 4,5G ve 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Tarifeye giriş anlık veya bir sonraki fatura dönemi itibariyle olabilir. Tarifeye anlık giriş yapıldığında aylık paket ücreti ve tarife dahilinde sağlanan dakikalar, internet ve SMS'ler tarifeye katılım tarihi ile bir sonraki fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak yüklenir ve fatura edilir.

Fatura dönemi içerisinde paketten çıkılması veya hattın iptal edilmesi durumunda abone aylık paket ücretinin bir kısmını öder. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır.

Tarifeye faturasız tarifelerden geçişte abonenin üzerinde olan tüm paketleri anlık olarak iptal olacaktır ve ücretinin bir kısmı aboneye yansıtılacaktır. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları ve buna benzer hizmetler kullanılamaz. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Konferans görüşme servisi kullanılabilir.

Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

Tarifede 56 TL karşılıgında yurt içi her yone 1000 dakika, 1000SMS ve 6GB cepten internet sunumaktadır.

Paket kapsamındaki kalan dakikalar, SMS ve internet hakkı bir sonraki aya devreder. Devreden dakika, SMS ve internet hakkı 3 fatura dönemi boyunca tarife ve ek paketler bittikten sonra kullanılabilir, 3 fatura dönemi içerisinde kullanılmazsa 3. Fatura dönemi sonunda silinir.

Abone fatura dönemini değiştirirse, önceki aylardan devretmiş haklarının silineceği fatura dönemi tarihi değişmez.

Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC'de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir.

Kıbrıs'a doğru Türkiye´den başlatılan çağrılar paket kapsamında değildir.

Pakete ait toplu sürenin bittiğine dair gönderilen bilgi SMS'i anlık ve günceldir.Sistem yoğunluğu nedeniyle SMS gönderimlerinde gecikmeler yaşanabilir.

Abonelerin sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.

Dönem içerisinde yapılan paketten her türlü çıkış ve iptal işlemi durumunda abone toplu süre ücretininin tamamını öder.

Tarifedeki haklar konferans görüşmelerinde kullanılabilir.

İlk faturada aylık paket ücreti ve tüm haklar; aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak fatura edilir.

Tarife ücretlendirme periyodu 6 sn'dir.

Tarife aşımında yurt içi her yöne konuşmada her 250DK 6TL’den ücretlendirilir.

Tarife aşımında yurt içi her yöne SMSde her 250SMS 6TL’den ücretlendirilir.

Tarife aşımında yurt ici internet her 500MB 6TL’den ücretlendirilir.

Özel servis numaraları aramaları paket kapsamına dahil değildir.

Tarife dahilinde verilen dakikaların, SMS'in ve internetin devreden dakikalara, SMS'e ve devreden internete göre kullanım önceliği bulunmaktadır.

Abonelere tarife kapsamında verilen dakikalar, SMS ve internet ile bir önceki bakiyesinden devreden dakikalar, SMS ve internet için 80 yüzde ve 100 yüzde kullanım bilgilendirme sms´i iletilir.

Abone devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self service kanallarından sorgulayabilir.

Abonenin mevcut tarifesi üzerinde almış olup kullandığı paketler, yeni tarifesine geçtiğinde eğer geçtiği tarife biriktiren özellikli bir tarife değilse geçerliliğini yitirir.

Abonenin devretmiş dakika, SMS, internet hakları, tarife değişikliği durumunda geçtiği tarife biriktiren özellikli bir tarife değilse geçerliliğini yitirir.

Aboneler hangi tarifenin biriktiren özelikli bir tarife olup olmadığı bilgisini bayiden veya Online self servis kanalından öğrenebilirler.

Abone yeni tarifesindeyken, tarifenin üzerinde satılan yeni paketlerden satın alabilir.

Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife dahilindeki her hak (dakika, SMS ve internet) için kullanımlar yüzde 80'e ve yüzde 100'e ulaştığında abonelere bilgilendirme SMSleri gönderilir.

444’lü numaralara doğru yapılan aramalar sabit hat yönüne yapılan aramalarla aynı şekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne doğru konuşma hakkı içeren tarife, paket ve kampanyalar için 444’lü numaralara doğru yapılan aramalar kapsam dahilindedir.

Aboneler roamingde faturasız aboneler gibi hizmet alacaklardır. Sadece Camel servisi verilen ülkelerde kullanım yapabileceklerdir.

İnternet Paketinden, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Paketinizi cihazınız ve simkartınız 4.5G uyumlu, 4.5G servisiniz açık ve 4.5G kapsama alanındaysanız, 4.5G hızında kullanabilirsiniz.

Aylık tarife ücreti, opsiyon/seçenek ücretleri,tarife aşım ücreti,telsiz kullanım ücreti, telsiz ruhsat ücreti, yeni açılan hatlar için yeni tesis vergileri, sair işlem ücretleri, temel yan servis ücretleri, bağış servisi ücreti faturaya yansır.

Abonenin eğer son ödeme tarihi geçmiş fakat ödenmemiş faturası varsa başka bir tarifeye geçiş yapamayacaktır.

Bu tarifedeki aboneler faturalarını ödemediklerinde faturalı bireysel aboneler için geçerli olan yasal takip süreci geçerli olacaktır.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz.İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Aboneye Vodafone tarafından gönderilen SMSler farklı sistemler aracılığıyla gönderilebildiği için SMSlerin sırası yapılan işlemlerin sırasından farklı sırada olabilir.

Vodafone'un tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Abonelik sözleşmesi için tıklayınız.

Esnek 3 Tarifesi

Esnek 3 Tarifesi

Aboneler bu tarife ile 39 TL olan aylık tarife ücreti karşılığında yurtiçinden kullanmak şartıyla heryöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 3GB i 21:00/09:00 saatleri arasinda gecerli toplam 6GB internet kullanım hakkına sahip olur.

Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.

Tarife 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz için geçerlidir. Hat sahibinin ya da mernis ile akrabalığı doğrulanan hat kullanıcısının 25 yaş ve altında olması yeterlidir.

Bir abone sadece 1 tane Faturalı gençlik tarifesinden faydalanabilir.

Bir abone kendi üzerine azami 1 adet hattı ile tarifeden faydalanabilir. Tarifelere referans ile abonelik yapılamaz.

Tarife dahilindeki dakika, SMS ve internet yurtiçinde ve yurtiçine doğru olan kullanımlar içindir. Tarife dahilindeki dakikalarla hem sesli hem de görüntülü görüşme yapılabilir.

Tarife dahilindeki her yöne 1000 SMS hakkı MMS şeklinde de kullanılabilecektir.

Tarife dahilindeki SMS/MMS'in bitmesi durumunda yurtiçi SMS’ler 1 SMS 70 kuruş ve 1 MMS 80 kuruş olacak şekilde ücretlendirilecektir.

Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her 200 dakika 6 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir. İnternet kullanımı yurt içi her 500MB internet kullanımı 6 TL olacak şekilde ücretlendirilir. Tarife dahilinde bulunan internet bittikten sonra, ilk 25 MB’lık yurt içi kullanım ücretsiz olarak tanımlanır, kullanımın devam etmesi durumunda, her 500MB internet kullanımı 6 TL olarak ücretlendirilir.

Aylık tarife ücreti, opsiyon/seçenek ücretleri,tarife aşım ücreti,telsiz kullanım ücreti, telsiz ruhsat ücreti, yeni açılan hatlar için yeni tesis vergileri, sair işlem ücretleri, temel yan servis ücretleri, bağış servisi ücreti faturaya yansır.

Tarifedeki aboneler bakiyelerini OZET yazıp 7000’e yollayarak öğrenebilirler.

Tarife dahilindeki dakika, SMS ve internet hakkı yurtiçi veya yurtdışı özel servis numaralarını arama, rehberlik servislerini arama, 444’lü özel servis numaralarını arama, uydu ve gemi numaralarını arama, Türkiye’den yurtdışını arama, yurtdışına SMS atma, Kıbrıs’ı arama, Kıbrıs’a SMS atma, yurtdışındayken arama, Kıbrıs’tayken arama, yurtdışındayken aranma, Kıbrıs’tayken aranma, yurtdışındayken SMS atma, Kıbrıs’tayken SMS atma, yurtdışındayken internet kullanma, Kıbrıs’tayken internet kullanma, Mobil TV ve Arayana Dinlet (RBT) gibi içerik üyelikleri veya katma değerli servis kullanımları için geçerli değildir.

Abonelerin internet kullanımlarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde 3G, 4,5G ve GPRS özelliği otomatik olarak açılmaktadır.

Dönem içerisinde kullanılmamış internet kotası bir sonraki aya devretmez.

Vodafone 4,5G ve 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Tarifeye giriş anlık veya bir sonraki fatura dönemi itibariyle olabilir. Tarifeye anlık giriş yapıldığında aylık paket ücreti ve tarife dahilinde sağlanan dakikalar, internet ve SMS'ler tarifeye katılım tarihi ile bir sonraki fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak yüklenir ve fatura edilir.

Fatura dönemi içerisinde paketten çıkılması veya hattın iptal edilmesi durumunda abone aylık paket ücretinin bir kısmını öder. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır.

Tarifeye faturasız tarifelerden geçişte abonenin üzerinde olan tüm paketleri anlık olarak iptal olacaktır ve ücretinin bir kısmı aboneye yansıtılacaktır. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları ve buna benzer hizmetler kullanılamaz. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Konferans görüşme servisi kullanılabilir.

Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

Tarifede 56 TL karşılıgında yurt içi her yone 1000 dakika, 1000SMS ve 6GB cepten internet sunumaktadır.

Paket kapsamındaki kalan dakikalar, SMS ve internet hakkı bir sonraki aya devreder. Devreden dakika, SMS ve internet hakkı 3 fatura dönemi boyunca tarife ve ek paketler bittikten sonra kullanılabilir, 3 fatura dönemi içerisinde kullanılmazsa 3. Fatura dönemi sonunda silinir.

Abone fatura dönemini değiştirirse, önceki aylardan devretmiş haklarının silineceği fatura dönemi tarihi değişmez.

Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC'de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir.

Kıbrıs'a doğru Türkiye´den başlatılan çağrılar paket kapsamında değildir.

Pakete ait toplu sürenin bittiğine dair gönderilen bilgi SMS'i anlık ve günceldir.Sistem yoğunluğu nedeniyle SMS gönderimlerinde gecikmeler yaşanabilir.

Abonelerin sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.

Dönem içerisinde yapılan paketten her türlü çıkış ve iptal işlemi durumunda abone toplu süre ücretininin tamamını öder.

Tarifedeki haklar konferans görüşmelerinde kullanılabilir.

İlk faturada aylık paket ücreti ve tüm haklar; aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak fatura edilir.

Tarife ücretlendirme periyodu 6 sn'dir.

Tarife aşımında yurt içi her yöne konuşmada her 250DK 6TL’den ücretlendirilir.

Tarife aşımında yurt içi her yöne SMSde her 250SMS 6TL’den ücretlendirilir.

Tarife aşımında yurt ici internet her 500MB 6TL’den ücretlendirilir.

Özel servis numaraları aramaları paket kapsamına dahil değildir.

Tarife dahilinde verilen dakikaların, SMS'in ve internetin devreden dakikalara, SMS'e ve devreden internete göre kullanım önceliği bulunmaktadır.

Abonelere tarife kapsamında verilen dakikalar, SMS ve internet ile bir önceki bakiyesinden devreden dakikalar, SMS ve internet için 80 yüzde ve 100 yüzde kullanım bilgilendirme sms´i iletilir.

Abone devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self service kanallarından sorgulayabilir.

Abonenin mevcut tarifesi üzerinde almış olup kullandığı paketler, yeni tarifesine geçtiğinde eğer geçtiği tarife biriktiren özellikli bir tarife değilse geçerliliğini yitirir.

Abonenin devretmiş dakika, SMS, internet hakları, tarife değişikliği durumunda geçtiği tarife biriktiren özellikli bir tarife değilse geçerliliğini yitirir.

Aboneler hangi tarifenin biriktiren özelikli bir tarife olup olmadığı bilgisini bayiden veya Online self servis kanalından öğrenebilirler.

Abone yeni tarifesindeyken, tarifenin üzerinde satılan yeni paketlerden satın alabilir.

Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife dahilindeki her hak (dakika, SMS ve internet) için kullanımlar yüzde 80'e ve yüzde 100'e ulaştığında abonelere bilgilendirme SMSleri gönderilir.

444’lü numaralara doğru yapılan aramalar sabit hat yönüne yapılan aramalarla aynı şekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne doğru konuşma hakkı içeren tarife, paket ve kampanyalar için 444’lü numaralara doğru yapılan aramalar kapsam dahilindedir.

Aboneler roamingde faturasız aboneler gibi hizmet alacaklardır. Sadece Camel servisi verilen ülkelerde kullanım yapabileceklerdir.

İnternet Paketinden, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Paketinizi cihazınız ve simkartınız 4.5G uyumlu, 4.5G servisiniz açık ve 4.5G kapsama alanındaysanız, 4.5G hızında kullanabilirsiniz.

Aylık tarife ücreti, opsiyon/seçenek ücretleri,tarife aşım ücreti,telsiz kullanım ücreti, telsiz ruhsat ücreti, yeni açılan hatlar için yeni tesis vergileri, sair işlem ücretleri, temel yan servis ücretleri, bağış servisi ücreti faturaya yansır.

Abonenin eğer son ödeme tarihi geçmiş fakat ödenmemiş faturası varsa başka bir tarifeye geçiş yapamayacaktır.

Bu tarifedeki aboneler faturalarını ödemediklerinde faturalı bireysel aboneler için geçerli olan yasal takip süreci geçerli olacaktır.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz.İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Aboneye Vodafone tarafından gönderilen SMSler farklı sistemler aracılığıyla gönderilebildiği için SMSlerin sırası yapılan işlemlerin sırasından farklı sırada olabilir.

Vodafone'un tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Abonelik sözleşmesi için tıklayınız.

Esnek 5 Tarifesi

Esnek 5 Tarifesi

Aboneler bu tarife ile 45 TL olan aylık tarife ücreti karşılığında yurtiçinden kullanmak şartıyla heryöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 5GB i 21:00/09:00 saatleri arasinda gecerli toplam 10GB internet kullanım hakkına sahip olur.

Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.

Tarife 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz için geçerlidir. Hat sahibinin ya da mernis ile akrabalığı doğrulanan hat kullanıcısının 25 yaş ve altında olması yeterlidir.

Bir abone sadece 1 tane Faturalı gençlik tarifesinden faydalanabilir.

Bir abone kendi üzerine azami 1 adet hattı ile tarifeden faydalanabilir. Tarifelere referans ile abonelik yapılamaz.

Tarife dahilindeki dakika, SMS ve internet yurtiçinde ve yurtiçine doğru olan kullanımlar içindir. Tarife dahilindeki dakikalarla hem sesli hem de görüntülü görüşme yapılabilir.

Tarife dahilindeki her yöne 1000 SMS hakkı MMS şeklinde de kullanılabilecektir.

Tarife dahilindeki SMS/MMS'in bitmesi durumunda yurtiçi SMS’ler 1 SMS 70 kuruş ve 1 MMS 80 kuruş olacak şekilde ücretlendirilecektir.

Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her 200 dakika 6 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir. İnternet kullanımı yurt içi her 500MB internet kullanımı 6 TL olacak şekilde ücretlendirilir. Tarife dahilinde bulunan internet bittikten sonra, ilk 25 MB’lık yurt içi kullanım ücretsiz olarak tanımlanır, kullanımın devam etmesi durumunda, her 500MB internet kullanımı 6 TL olarak ücretlendirilir.

Aylık tarife ücreti, opsiyon/seçenek ücretleri,tarife aşım ücreti,telsiz kullanım ücreti, telsiz ruhsat ücreti, yeni açılan hatlar için yeni tesis vergileri, sair işlem ücretleri, temel yan servis ücretleri, bağış servisi ücreti faturaya yansır.

Tarifedeki aboneler bakiyelerini OZET yazıp 7000’e yollayarak öğrenebilirler.

Tarife dahilindeki dakika, SMS ve internet hakkı yurtiçi veya yurtdışı özel servis numaralarını arama, rehberlik servislerini arama, 444’lü özel servis numaralarını arama, uydu ve gemi numaralarını arama, Türkiye’den yurtdışını arama, yurtdışına SMS atma, Kıbrıs’ı arama, Kıbrıs’a SMS atma, yurtdışındayken arama, Kıbrıs’tayken arama, yurtdışındayken aranma, Kıbrıs’tayken aranma, yurtdışındayken SMS atma, Kıbrıs’tayken SMS atma, yurtdışındayken internet kullanma, Kıbrıs’tayken internet kullanma, Mobil TV ve Arayana Dinlet (RBT) gibi içerik üyelikleri veya katma değerli servis kullanımları için geçerli değildir.

Abonelerin internet kullanımlarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde 3G, 4,5G ve GPRS özelliği otomatik olarak açılmaktadır.

Dönem içerisinde kullanılmamış internet kotası bir sonraki aya devretmez.

Vodafone 4,5G ve 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Tarifeye giriş anlık veya bir sonraki fatura dönemi itibariyle olabilir. Tarifeye anlık giriş yapıldığında aylık paket ücreti ve tarife dahilinde sağlanan dakikalar, internet ve SMS'ler tarifeye katılım tarihi ile bir sonraki fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak yüklenir ve fatura edilir.

Fatura dönemi içerisinde paketten çıkılması veya hattın iptal edilmesi durumunda abone aylık paket ücretinin bir kısmını öder. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır.

Tarifeye faturasız tarifelerden geçişte abonenin üzerinde olan tüm paketleri anlık olarak iptal olacaktır ve ücretinin bir kısmı aboneye yansıtılacaktır. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları ve buna benzer hizmetler kullanılamaz. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Konferans görüşme servisi kullanılabilir.

Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

Tarifede 56 TL karşılıgında yurt içi her yone 1000 dakika, 1000SMS ve 6GB cepten internet sunumaktadır.

Paket kapsamındaki kalan dakikalar, SMS ve internet hakkı bir sonraki aya devreder. Devreden dakika, SMS ve internet hakkı 3 fatura dönemi boyunca tarife ve ek paketler bittikten sonra kullanılabilir, 3 fatura dönemi içerisinde kullanılmazsa 3. Fatura dönemi sonunda silinir.

Abone fatura dönemini değiştirirse, önceki aylardan devretmiş haklarının silineceği fatura dönemi tarihi değişmez.

Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC'de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir.

Kıbrıs'a doğru Türkiye´den başlatılan çağrılar paket kapsamında değildir.

Pakete ait toplu sürenin bittiğine dair gönderilen bilgi SMS'i anlık ve günceldir.Sistem yoğunluğu nedeniyle SMS gönderimlerinde gecikmeler yaşanabilir.

Abonelerin sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.

Dönem içerisinde yapılan paketten her türlü çıkış ve iptal işlemi durumunda abone toplu süre ücretininin tamamını öder.

Tarifedeki haklar konferans görüşmelerinde kullanılabilir.

İlk faturada aylık paket ücreti ve tüm haklar; aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak fatura edilir.

Tarife ücretlendirme periyodu 6 sn'dir.

Tarife aşımında yurt içi her yöne konuşmada her 250DK 6TL’den ücretlendirilir.

Tarife aşımında yurt içi her yöne SMSde her 250SMS 6TL’den ücretlendirilir.

Tarife aşımında yurt ici internet her 500MB 6TL’den ücretlendirilir.

Özel servis numaraları aramaları paket kapsamına dahil değildir.

Tarife dahilinde verilen dakikaların, SMS'in ve internetin devreden dakikalara, SMS'e ve devreden internete göre kullanım önceliği bulunmaktadır.

Abonelere tarife kapsamında verilen dakikalar, SMS ve internet ile bir önceki bakiyesinden devreden dakikalar, SMS ve internet için 80 yüzde ve 100 yüzde kullanım bilgilendirme sms´i iletilir.

Abone devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self service kanallarından sorgulayabilir.

Abonenin mevcut tarifesi üzerinde almış olup kullandığı paketler, yeni tarifesine geçtiğinde eğer geçtiği tarife biriktiren özellikli bir tarife değilse geçerliliğini yitirir.

Abonenin devretmiş dakika, SMS, internet hakları, tarife değişikliği durumunda geçtiği tarife biriktiren özellikli bir tarife değilse geçerliliğini yitirir.

Aboneler hangi tarifenin biriktiren özelikli bir tarife olup olmadığı bilgisini bayiden veya Online self servis kanalından öğrenebilirler.

Abone yeni tarifesindeyken, tarifenin üzerinde satılan yeni paketlerden satın alabilir.

Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife dahilindeki her hak (dakika, SMS ve internet) için kullanımlar yüzde 80'e ve yüzde 100'e ulaştığında abonelere bilgilendirme SMSleri gönderilir.

444’lü numaralara doğru yapılan aramalar sabit hat yönüne yapılan aramalarla aynı şekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne doğru konuşma hakkı içeren tarife, paket ve kampanyalar için 444’lü numaralara doğru yapılan aramalar kapsam dahilindedir.

Aboneler roamingde faturasız aboneler gibi hizmet alacaklardır. Sadece Camel servisi verilen ülkelerde kullanım yapabileceklerdir.

İnternet Paketinden, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Paketinizi cihazınız ve simkartınız 4.5G uyumlu, 4.5G servisiniz açık ve 4.5G kapsama alanındaysanız, 4.5G hızında kullanabilirsiniz.

Aylık tarife ücreti, opsiyon/seçenek ücretleri,tarife aşım ücreti,telsiz kullanım ücreti, telsiz ruhsat ücreti, yeni açılan hatlar için yeni tesis vergileri, sair işlem ücretleri, temel yan servis ücretleri, bağış servisi ücreti faturaya yansır.

Abonenin eğer son ödeme tarihi geçmiş fakat ödenmemiş faturası varsa başka bir tarifeye geçiş yapamayacaktır.

Bu tarifedeki aboneler faturalarını ödemediklerinde faturalı bireysel aboneler için geçerli olan yasal takip süreci geçerli olacaktır.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz.İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Aboneye Vodafone tarafından gönderilen SMSler farklı sistemler aracılığıyla gönderilebildiği için SMSlerin sırası yapılan işlemlerin sırasından farklı sırada olabilir.

Vodafone'un tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Abonelik sözleşmesi için tıklayınız.

Esnek 6 Tarifesi

Esnek 6 Tarifesi

Aboneler bu tarife ile 55 TL olan aylık tarife ücreti karşılığında yurtiçinden kullanmak şartıyla heryöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 6GB i 21:00/09:00 saatleri arasinda gecerli toplam 12GB internet kullanım hakkına sahip olur.

Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.

Tarife 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz için geçerlidir. Hat sahibinin ya da mernis ile akrabalığı doğrulanan hat kullanıcısının 25 yaş ve altında olması yeterlidir.

Bir abone sadece 1 tane Faturalı gençlik tarifesinden faydalanabilir.

Bir abone kendi üzerine azami 1 adet hattı ile tarifeden faydalanabilir. Tarifelere referans ile abonelik yapılamaz.

Tarife dahilindeki dakika, SMS ve internet yurtiçinde ve yurtiçine doğru olan kullanımlar içindir. Tarife dahilindeki dakikalarla hem sesli hem de görüntülü görüşme yapılabilir.

Tarife dahilindeki her yöne 1000 SMS hakkı MMS şeklinde de kullanılabilecektir.

Tarife dahilindeki SMS/MMS'in bitmesi durumunda yurtiçi SMS’ler 1 SMS 70 kuruş ve 1 MMS 80 kuruş olacak şekilde ücretlendirilecektir.

Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her 200 dakika 6 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir. İnternet kullanımı yurt içi her 500MB internet kullanımı 6 TL olacak şekilde ücretlendirilir. Tarife dahilinde bulunan internet bittikten sonra, ilk 25 MB’lık yurt içi kullanım ücretsiz olarak tanımlanır, kullanımın devam etmesi durumunda, her 500MB internet kullanımı 6 TL olarak ücretlendirilir.

Aylık tarife ücreti, opsiyon/seçenek ücretleri,tarife aşım ücreti,telsiz kullanım ücreti, telsiz ruhsat ücreti, yeni açılan hatlar için yeni tesis vergileri, sair işlem ücretleri, temel yan servis ücretleri, bağış servisi ücreti faturaya yansır.

Tarifedeki aboneler bakiyelerini OZET yazıp 7000’e yollayarak öğrenebilirler.

Tarife dahilindeki dakika, SMS ve internet hakkı yurtiçi veya yurtdışı özel servis numaralarını arama, rehberlik servislerini arama, 444’lü özel servis numaralarını arama, uydu ve gemi numaralarını arama, Türkiye’den yurtdışını arama, yurtdışına SMS atma, Kıbrıs’ı arama, Kıbrıs’a SMS atma, yurtdışındayken arama, Kıbrıs’tayken arama, yurtdışındayken aranma, Kıbrıs’tayken aranma, yurtdışındayken SMS atma, Kıbrıs’tayken SMS atma, yurtdışındayken internet kullanma, Kıbrıs’tayken internet kullanma, Mobil TV ve Arayana Dinlet (RBT) gibi içerik üyelikleri veya katma değerli servis kullanımları için geçerli değildir.

Abonelerin internet kullanımlarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde 3G, 4,5G ve GPRS özelliği otomatik olarak açılmaktadır.

Dönem içerisinde kullanılmamış internet kotası bir sonraki aya devretmez.

Vodafone 4,5G ve 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Tarifeye giriş anlık veya bir sonraki fatura dönemi itibariyle olabilir. Tarifeye anlık giriş yapıldığında aylık paket ücreti ve tarife dahilinde sağlanan dakikalar, internet ve SMS'ler tarifeye katılım tarihi ile bir sonraki fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak yüklenir ve fatura edilir.

Fatura dönemi içerisinde paketten çıkılması veya hattın iptal edilmesi durumunda abone aylık paket ücretinin bir kısmını öder. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır.

Tarifeye faturasız tarifelerden geçişte abonenin üzerinde olan tüm paketleri anlık olarak iptal olacaktır ve ücretinin bir kısmı aboneye yansıtılacaktır. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları ve buna benzer hizmetler kullanılamaz. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Konferans görüşme servisi kullanılabilir.

Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

Tarifede 56 TL karşılıgında yurt içi her yone 1000 dakika, 1000SMS ve 6GB cepten internet sunumaktadır.

Paket kapsamındaki kalan dakikalar, SMS ve internet hakkı bir sonraki aya devreder. Devreden dakika, SMS ve internet hakkı 3 fatura dönemi boyunca tarife ve ek paketler bittikten sonra kullanılabilir, 3 fatura dönemi içerisinde kullanılmazsa 3. Fatura dönemi sonunda silinir.

Abone fatura dönemini değiştirirse, önceki aylardan devretmiş haklarının silineceği fatura dönemi tarihi değişmez.

Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC'de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir.

Kıbrıs'a doğru Türkiye´den başlatılan çağrılar paket kapsamında değildir.

Pakete ait toplu sürenin bittiğine dair gönderilen bilgi SMS'i anlık ve günceldir.Sistem yoğunluğu nedeniyle SMS gönderimlerinde gecikmeler yaşanabilir.

Abonelerin sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.

Dönem içerisinde yapılan paketten her türlü çıkış ve iptal işlemi durumunda abone toplu süre ücretininin tamamını öder.

Tarifedeki haklar konferans görüşmelerinde kullanılabilir.

İlk faturada aylık paket ücreti ve tüm haklar; aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak fatura edilir.

Tarife ücretlendirme periyodu 6 sn'dir.

Tarife aşımında yurt içi her yöne konuşmada her 250DK 6TL’den ücretlendirilir.

Tarife aşımında yurt içi her yöne SMSde her 250SMS 6TL’den ücretlendirilir.

Tarife aşımında yurt ici internet her 500MB 6TL’den ücretlendirilir.

Özel servis numaraları aramaları paket kapsamına dahil değildir.

Tarife dahilinde verilen dakikaların, SMS'in ve internetin devreden dakikalara, SMS'e ve devreden internete göre kullanım önceliği bulunmaktadır.

Abonelere tarife kapsamında verilen dakikalar, SMS ve internet ile bir önceki bakiyesinden devreden dakikalar, SMS ve internet için 80 yüzde ve 100 yüzde kullanım bilgilendirme sms´i iletilir.

Abone devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self service kanallarından sorgulayabilir.

Abonenin mevcut tarifesi üzerinde almış olup kullandığı paketler, yeni tarifesine geçtiğinde eğer geçtiği tarife biriktiren özellikli bir tarife değilse geçerliliğini yitirir.

Abonenin devretmiş dakika, SMS, internet hakları, tarife değişikliği durumunda geçtiği tarife biriktiren özellikli bir tarife değilse geçerliliğini yitirir.

Aboneler hangi tarifenin biriktiren özelikli bir tarife olup olmadığı bilgisini bayiden veya Online self servis kanalından öğrenebilirler.

Abone yeni tarifesindeyken, tarifenin üzerinde satılan yeni paketlerden satın alabilir.

Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife dahilindeki her hak (dakika, SMS ve internet) için kullanımlar yüzde 80'e ve yüzde 100'e ulaştığında abonelere bilgilendirme SMSleri gönderilir.

444’lü numaralara doğru yapılan aramalar sabit hat yönüne yapılan aramalarla aynı şekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne doğru konuşma hakkı içeren tarife, paket ve kampanyalar için 444’lü numaralara doğru yapılan aramalar kapsam dahilindedir.

Aboneler roamingde faturasız aboneler gibi hizmet alacaklardır. Sadece Camel servisi verilen ülkelerde kullanım yapabileceklerdir.

İnternet Paketinden, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Paketinizi cihazınız ve simkartınız 4.5G uyumlu, 4.5G servisiniz açık ve 4.5G kapsama alanındaysanız, 4.5G hızında kullanabilirsiniz.

Aylık tarife ücreti, opsiyon/seçenek ücretleri,tarife aşım ücreti,telsiz kullanım ücreti, telsiz ruhsat ücreti, yeni açılan hatlar için yeni tesis vergileri, sair işlem ücretleri, temel yan servis ücretleri, bağış servisi ücreti faturaya yansır.

Abonenin eğer son ödeme tarihi geçmiş fakat ödenmemiş faturası varsa başka bir tarifeye geçiş yapamayacaktır.

Bu tarifedeki aboneler faturalarını ödemediklerinde faturalı bireysel aboneler için geçerli olan yasal takip süreci geçerli olacaktır.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz.İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Aboneye Vodafone tarafından gönderilen SMSler farklı sistemler aracılığıyla gönderilebildiği için SMSlerin sırası yapılan işlemlerin sırasından farklı sırada olabilir.

Vodafone'un tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Abonelik sözleşmesi için tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular için tıklayınız.

DigitalData Pagename: freezone:Faturalı Esnek Tarifeler

DigitalData Primary Category Text: freezone

DigitalData SubCategory1 Text: freezone:kampanya ve tarifeler

DigitalData SubCategory2 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:faturali

DigitalData SubCategory3 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:faturali:Faturalı Esnek Tarifeler

DigitalData Page Type: content

DigitalData Master Tab Value: freezone

DigitalData Market Value: Faturalı Esnek Tarifeler

DigitalData User Login Value: logged out