Sayfa Kategorisi: FreeZone'luya Özel

Internette Güvenli Alışveriş: Cep Cüzdanİnternette güvenli alışveriş yapmak Vodafone Cep Cüzdan ile çok kolay! Üstelik birçok finansal işlemi de zahmetsizce oturduğun yerden yapabilirsin! Tek yapman gereken Vodafone Cep Cüzdan’ı iPhone/Android marketlerden indirmek!
Cep Cüzdan İle Neler YapabilirimVodafone Cep Cüzdan ile yapabileceklerin:

QR Kod ile Ödeme: Türkiye’nin her yerinde 20 binin üzerinde Multinet anlaşmalı cafe ve restoranda Vodafone Cep Cüzdan’ını QR kod özelliğini kullanarak kolay ve güvenli ödeme yapabilirsin.

Para Transferi: Tüm GSM numaralarına para gönderebilir ve aynı zamanda tüm Vodafone’lulardan para talebinde bulunabilirsin.

QR Kod ile Para transferi: Tüm Cep Cüzdan kullanıcılarından Kolay Kod oluşturarak para talep edebilir, Kolay Kod’u okutarak para gonderebilirsin.

Cep Lira Yükleme: Tüm Vodafone faturasız hatlara Cep Lira yükleyebilirsin.

Kartlarım: İstediğin fiziksel kredi kartını uygulamada saklayabilirsin. Üstelik mevcut Cep Nakit Kartlarını Cep Cüzdan’a ekleyebilir ya da uygulamayı indirir indirmez anında Sanal Cep Nakit Kart yaratarak herhangi bir aylık/yıllık ücret, faiz/borç ödemeksizin finansal işlemlerini korkmadan gerçekleştirebilirsin.

Biriktir Gönder: Cep Nakit kartlarından dilediğin miktardaki bakiyeyi “Biriktir Gönder” hesabına aktarabilir ve dilediğin zaman sevdiklerine gönderebilirsin.

İşlem Geçmişi: Cep Nakit kartlarınla gerçekleştirdiğin tüm işlem hareketlerini görüntüleyebilirsin.

Nasıl Yükleceğim ?Cep Cüzdan'ı indirmek için, CEPCUZDAN yazıp 9000'e yollayabilirsin
Android kullanıcısı isen uygulamayı indirmek için tıkla
iPhone kullanıcısı isen uygulamayı indirmek için tıkla
Esaslar

Cep Cüzdan uygulamasını IOS 8 ve üzeri, Android cihazlarda ise 4 ve üzeri versiyonları destekleyen akıllı telefonlara sahip müşterilerimiz indirebilirler.

Vodafone Cep Cüzdan uygulaması Vodafone hatlı cep telefonu numarası ve fiziksel/sanal Vodafone Cep Nakit Kart numarası eşleştirilmesi ile, uygulama içerisine eklenen kredi kartı ile işlem yapılabilmesine olanak sağlayan bir akıllı cihaz uygulamasıdır.

Vodafone Cep Cüzdan servisinden Vodafone Kara Liste ve Kredi Kartı Kara Listede yer alan abonelere faydalanamayacaktır.

Abone numarasını başka bir operatöre taşıdıgında veya hattını kullanıma kapattıgında Cep Cüzdan servisi iptal edilir ve kartında kalan bakiyeyi 7 gün içerisinde çekmesi gerektiği konusunda bilgilendirilir.

Vodafone aboneleri Cep Cüzdan uygulamasını IOS işletim sistemli telefonlar icin Apple Store, Android işletim sistemli telefonlar içinse Google Play'den indirir. Uygulama indirilirken abone Vodafone sebekesi üzerinden baglandıgı takdirde kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Uygulamanın Vodafone şebekesi üzerinden olmaksızın kablosuz bir internet ağı üzerinden indirilmesi de mümkündür.

Aboneler uygulamayı indirdikten sonra uygulama ön yüzünden sanal Cep Nakit Kart yaratabilir ya da mevcut fiziksel Cep Nakit kartlarını Cep Cüzdan uygulaması ön yüzünden Cep Nakit Kart şifrelerini girerek ekleyebilirler. Sanal Cep Nakit Kart yaratmak icin abonenin TCKN, ad ve soyad bilgilerini uygulama önyüzüne girmesi yeterlidir. Yaratılan sanal Cep Nakit karta ait son 4 hane ve şifre bilgisi SMS ile aboneye gönderilir. Abone dilediginde uygulama ön yüzünden kart bilgilerini görüntüleyebilir.

Abone dilediginde fiziksel ya da sanal Cep Nakit kartını iptal edebilir. Bunun için cep telefonundan 4848'i arayıp, sesli yanıt sisteminin yönlendirmesi ile; Cep Nakit'inin son dört rakamını ve akabinde kart şifresini girmesi gereklidir. İşlem sonrası aboneye işlem detayları ve sonucu SMS ile bildirilir. Ayrıca Cep Nakit’te bakiye kaldıysa abonenin PTT şubelerinden parasını çekebilmesi için aboneye SMS ile bildirim yapılacaktır.

Abonenin Cep Cüzdan uygulamasını kullanması ücretsizdir.

Fiziksel/sanal Cep Nakit karttan diğer bir Cep Nakit karta 35 TL altı para gönderimi günlük 3 işleme kadar ücretsizdir, 3 işlemden sonraki her bir gönderim için 2,5 TL işlem ücreti gönderen Cep Nakit kartından tahsil edilir.

35 TL ve üstü tutarlar için para gönderimi işlem ücreti 2,50 TL olup, gönderen Cep Nakit kartından tahsil edilir.

Cep Nakit kart ile yapılacak işlemlere ait ücretler her bir işlem öncesinde aboneye bildirilecek ve işlemin tamamlanması için abonenin onayı gerekecektir.

Yukarıda bahsi geçen ücretlerde PTT ve Vodafone’un mutabakatıyla değişiklik yapılabilecek ve ilgili değişiklikler PTT ve Vodafone iletişim kanalları üzerinden kullanıcılara bildirilecektir.

Fiziksel/sanal Cep Nakit karta Vodafone Shop, PTT şubelerinden ve Vodafone Cep Cüzdan uygulamasından bakiye yükleme işlemi ücretsiz olarak yapılabilir.

Sanal Cep Nakit kart ile yapılan online alışverişlerdede işlem ücretsizdir . Sanal kart ile POS terimallerinde işlem gerçekleştirilemez.

Cep Cüzdan uygulaması ön yüzünden Cep Nakit kart bakiye sorgulama işlemi ücretsizdir.

Her bir Vodafone abonesi bir GSM numarası ile en fazla 3 adet Cep Nakit kart sahibi olabilecektir.(fiziksel veya sanal toplam)

Bakiye üzerinde değişikliğe sebep olacak işlemler için Abonenin Cep Cüzdan Şifresi ile onayı istenmektedir.

Bir yıl içerisinde toplam maksimum 750 TL para gönderimi yapılabilecektir.

Bir gün içerisinde toplam maksimum 150 TL para gönderimi yapılabilecektir.

Tek seferde maksimum 100 TL para gönderimi yapılabilecektir.

Abone Cep Nakit kartına bir yıl içerisinde en fazla 750 TL yükleyebilecektir.

Abone Cep Nakit kartı üzerinde tek seferde en fazla 750 TL bulundurabilecektir.

Abone Cep Nakit kartından yıllık en fazla 300 TL, aylık en fazla 300 TL, günlük en fazla 150 TL ve tek seferde en fazla 100 TL nakit çekim işlemi yapabilir.

Cep Nakit servisinin verilebilmesi amacıyla ve bu servisle sınırlı kalmak üzere abone bilgileri 3.partiler ile paylaşılabilecektir. Bu konuyla ilgili olarak abone onayı; uygulama ön yüzünden abonelik taahhütnamesi ile alınır.

DigitalData Pagename: freezone:vodafone cep cuzdan

DigitalData Primary Category Text: freezone

DigitalData SubCategory1 Text: freezone:kampanya ve tarifeler

DigitalData SubCategory2 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:cep cuzdan

DigitalData Master Tab Value: freezone

DigitalData Market Value: vodafone cep cuzdan

DigitalData User Login Value: logged out