Sayfa Kategorisi: FreeZone'luya Özel

Vodafone FreeZone’lulara Salon IKSV’de bir bilet aldığında ikinci bilet hediye!
Vodafone FreeZone’lulara Salon IKSV’de bir bilet aldığında ikinci bilet hediye! 25 Ağustos 2016 - 31 Mart 2018 tarihleri arasında Vodafone FreeZone’lulara Salon IKSV’de bir bilet aldığında ikinci bilet hediye! Kampanyaya katılabilmek için FZSALON yazıp 6666’ya SMS göndererek veya Avantaj Cepte üzerindeki Kampanyaya Katıl butonunu tıklayarak şifreni alabilirsin!
Esaslar

Bir bilet alan Vodafone FreeZone’luya ikinci bilet hediye!


25 Ağustos 2016 tarihinden 31 Mart 2018 tarihine kadar, Salon İKSV’deki anlaşmalı etkinliklerde Vodafone FreeZone üyeleri bir bilet satın aldıklarında aynı etkinliğe ikinci biletleri hediye edilecektir.


Kampanyaya katılabilmek için “FZSALON” yazıp 6666’ya SMS göndermek veya Avantaj Cepte üzerinden kampanya şifresi almak gerekmektedir.


Alınan şifre anlaşmalı etkinlik gişelerindeki satış yetkilisine ibraz edilerek kampanyadan günde en fazla 1 kez faydalanılabilir.


Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Biletler stoklarla sınırlıdır. Biletler, ana gişe İKSV ve Biletix satış kanallarından temin edilebilir.


İKSV gişesinden yapılan satışlardan hizmet bedeli alınmaz; Biletix üzerinden yapılacak işlemlerde tüm biletler için hizmet bedeli eklenecektir.


Kampanya, Salon İKSV'de gerçekleşecek www.saloniksv.com ilan edilmiş etkinliklerde geçerlidir.


Kampanyaya yalnızca Salon İKSV’nin kendi programı kapsamında yer alan etkinlikler dahildir; İstanbul Film, Tiyatro, Müzik, Caz Festivalleri ve İstanbul Bienali ile İstanbul Tasarım Bienali kapsamında gerçekleştirilen veya diğer kurumlar tarafından düzenlenen etkinlikler kampanya kapsamında yer almaz. Bu kampanya, herhangi başka bir kampanya veya indirimle birleştirilemez.


Bilet satışlarında İKSV genel bilet satış kuralları geçerlidir. Kampanya kapsamında İKSV’nin hizmet sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı IKSV ve Vodafone'da saklıdır. 6666’ya gönderilen SMS’ler 40Kr olarak ücretlendirilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir.


Kampanyaya katılmak için aylık minimum yükleme tutarı 15 TL’dir. Aktif abonelik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Vodafone FreeZone’lu olmak için “FREEZONE” yazıp 1525’e göndermek ve belirlenen kosulları taşımak gereklidir. Detaylar: www.vodafonefreezone.com.

Vodafone FreeZone’lu Olmak İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?


Vodafone FreeZone’lu olmak, FreeZone Kulübüne üye olmak demektir.


Vodafone FreeZone Kulübü, üyelerine bir çok fırsat sunan, marka indirimleri ve bir çok kampanyadan faydalanmalarını sağlayan bir kulüptür.


Vodafone FreeZone’lu olmak için FREEZONE yazıp 1525’e ÜCRETSİZ göndermek ve aşağıdaki koşulları taşımak yeterlidir:


- Vodafone bireysel aktif hat kullanıcısı olmak


- Kimlik bilgilerinin doğrulanmış olması


- Hat sahibi veya kullanıcı olarak 25 yaş ve altında olunmak


Aktif abonelik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.

Sıkça Sorulan Sorular

DigitalData Pagename: freezone:bize uyku yok

DigitalData Primary Category Text: freezone

DigitalData SubCategory1 Text: freezone:freezoneluya ozel

DigitalData SubCategory2 Text: freezone:freezoneluya ozel:firsatlar

DigitalData SubCategory3 Text: freezone:freezoneluya ozel:firsatlar:yemek sepeti

DigitalData Page Type: content

DigitalData Master Tab Value: freezone

DigitalData Market Value: bize uyku yok

DigitalData User Login Value: logged out