Sayfa Kategorisi: Kampanya & Tarifeler

Freezone'lu! Mavi'nin yepyeni ilkbahar-yaz sezonu ürünleri sana özel 25 TL indirimli!
Freezone'lu! Mavi'nin yepyeni ilkbahar-yaz sezonu ürünleri sana özel 25 TL indirimli! Avantaj Cepte uygulamasından kampanya kodunu al, mavi.com'da kullan!
Esaslar

Kampanya 20.04.2017 – 07.05.2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Vodafone Freezone abonelerine mavi.com üzerinden yapacakları 125 TL üzeri yeni sezon alışverişlerinde 25 TL indirim uygulanır. Kampanya outlet ürünlerinde ve Mavi Mağazalarında ve Bayi Mağazalarında geçerli değildir.

Kampanyadan faydalanmak için Vodafone Freezone abonelerinin Avantaj Cepte veya Vodafone Yanımda uygulaması üzerinde yer alan kampanya sayfasındaki "Kampanyaya Katıl" tuşuna basarak kampanya şifresi alması gerekmektedir.

Şifreler 07.05.2017 tarihine kadar geçerlidir.

Mavi.com’da Checkout sayfası "Ödeme Bilgileri" adımında "Hediye Çeki Kullan" altındaki kutucuğa kampanya kodunu girip "Kullan" butonuna basarak kampanya kodunu kullanabilirsiniz.

Sepetiniz şifreyi kullanmak için gerekli olan koşulları sağlıyorsa 25 TL tutarı ödemeniz gereken tutardan otomatik olarak düşülecektir.

Her bir abone günde sadece 1 şifre alabilir, kampanya boyunca, kampanyadan en fazla 3 kere faydalanabilir.

Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda 25 TL değerindeki indirim kodugeçersiz olacaktır. Bu kampanya diğer indirim, promosyon, herhangi bir ödül puanı ve hediye çeki vb. kazanım/kullanımları ile birleştirilemez.

Kampanya şifresi ile yaşanabilecek herhangi bir sorun halinde Mavi müşteri hizmetlerine 0850 288 62 84 numaralı telefondan veyabilgi@mavi.com aracılığıyla ulaşılabilir.

Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında kendisinden kaynaklı doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.

Kredi Kartı, Banka Kartları, Havale, EFT ile ödeme yapılabilir.

Kampanyadan aktif Vodafone Freezone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma, Vodafone Telekominikasyon A.Ş. ve Mavi A.Ş.’nin yazılı ortaklaşa mutabakatları halinde mümkündür.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamızahttp://vftr.co/gpadresinden ulaşabilirsiniz.

Vodafone FreeZone’lu Olmak İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

DigitalData Pagename: Freezone’lu! Mavi’nin yepyeni ilkbahar-yaz sezonu ürünleri sana özel 25 TL indirimli!

DigitalData Primary Category Text: freezone

DigitalData SubCategory1 Text: freezone:kampanya ve tarifeler

DigitalData SubCategory2 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:Freezone’lu! Mavi’nin yepyeni ilkbahar-yaz sezonu ürünleri sana özel 25 TL indirimli!

DigitalData SubCategory3 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:Freezone’lu! Mavi’nin yepyeni ilkbahar-yaz sezonu ürünleri sana özel 25 TL indirimli!

DigitalData Page Type: content

DigitalData Master Tab Value: freezone

DigitalData Market Value: Freezone’lu! Mavi’nin yepyeni ilkbahar-yaz sezonu ürünleri sana özel 25 TL indirimli!

DigitalData User Login Value: logged out