Sayfa Kategorisi: Kampanya & Tarifeler

FREEZONE SZIGET INSTAGRAM YARIŞMASI
FREEZONE SZIGET INSTAGRAM YARIŞMASI 
Esaslar

Instagram yarışmasına, #FestivaleHazırım ile Instagram profilinde resmini paylaşan, 26 yaş altı Vodafone aboneleri katılabilir.

Kazananlar 19.07.2017 ve 26.07.2017 tarihleri arasında paylaşılan resimler arasından Vodafone özel jürisi olan instagram fenomenleri “Serra Arıtürk” ve “Berkcan Güven” tarafından seçilecektir 

Ödüle, 9-16 Ağustos tarihleri arasında geçerli 2 kişilik Sziget festival bileti, uçak bileti, çadır, uyku tulumu ve festival kiti dahil olup, diğer masraflar kazananlar tarafından karşılanacaktır.

Özel Vodafone jürisi tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda yarışmaya  katılan  26 yaş altında 4 Vodafone müşterisi 2 kişilik bilet kazanacaktır.

4 kazanan talihliye ek, 6 kişi yedek kazananlar seçilecektir. Kazananların katılım koşullarına uymadığının tespiti  durumda sırayla yedek listeye geçilecektir.

Yarişmaya  Vodafone çalışanları ve 3. Partiler katılamayacaktır.

Yarişma  kazanma ön koşulu olarak ise, kişinin başvuruyu yaptığı tarih itibariyle 9-16 Ağustos 2017 tarihlerini kapsayacak geçerli Shengen vizesi bulunması gerekmektedir

Genel ahlak ve adaba aykırılık taşıyan fotoğraflar  yarişmaya dahil edilmeyecektir. Vodafone, kendisi ve markaları hakkında hakaret içeren fotoğrafları ve/veya yorumları silme ve yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.

Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez

Katılımcı  Instagram’da paylaşılan içeriğin özgün ve kendisine ait olduğu ve  telif  haklarına ilişkin  tüm sorumluluğu kendisinde olduğunu kabul eder

26 yaş ve üstü, Vodafone’lu olmayan, 19.07-2017 -31.07- 2017  tarihinde profili açık olmayan yukarıda belirtilen tarihlerde geçerli Schengen vizesi ve pasaportu olmayan müşteriler ödülü kazanamayacaktır.

Yarişma katılım koşullarının tam ve doğru şekilde sağlanmadığının tespiti halinde, yarişma katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler.

Kazananlar 27 Temmuz Perşembe akşamı FreeZone websitesinde ve sosyal medya hesaplarında duyurulacak olup, bileti kazanmanız halinde sizinle iletişime geçilecektir.

Kullanıcı veya abone tarafından formda belirtilen bilgiler, Vodafone tarafından işlenerek, kullanıcı veya aboneye avantajlı kampanya/tarifeler sunulması için kullanılabilecek olup bu kullanım koşullarının kabul edilmesi, belirtilen amaçla ve hattınızı kullandığınız süre ile sınırlı olmak üzere, kullanıcı veya abonenin veri işlemeye ve ticari iletişime açık rıza verdiği anlamına gelecektir.

Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır

Vodafone yukarıda belirtilen tüm bu katılım koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Vodafone’un Gizlilik Politikasına aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz:

Gizlilik politikası için tıklayınız.

DigitalData Pagename: freezone:Festivale Hazırım

DigitalData Primary Category Text: freezone

DigitalData SubCategory1 Text: freezone:kampanya ve tarifeler

DigitalData SubCategory2 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:faturasiz

DigitalData SubCategory3 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:faturasiz:Festivale Hazırım

DigitalData Page Type: content

DigitalData Master Tab Value: freezone

DigitalData Market Value: Freezone Studio

DigitalData User Login Value: logged out