Sayfa Kategorisi: Kampanya & Tarifeler

Yeni Özgür Genç Tarifesi Vodafone FreeZone’dan, kafana göre konuşması senden!

Ne yükledim diye düşünmeden yükleme koşulsuz indirimli konuşma avantajı sadece Yeni Özgür Genç’te. Hangi yönü ararıyorum diye düşünmeden her yöne 10 dakikkası 60 Kuruş avantajıyla kafana göre konuşmak için sen de hemen Yeni Özgür Genç tarifesine gel, fırsatı yakala!

Üstelik, Yeni Özgür Genç Tarifesi’ne gelenleri “Her Yer İndirim Kampanyası” ile %75’e varan sürpriz indirimler bekliyor!
Her Yer İndirim Kampanyası Nedir?

Bulunduğun konuma gore %75’e varan indirimler kazanmanı sağlayan Her Yer İndirim Kampanyasına katılım şansı, Yeni Özgür Genç ile hattına otomatik olarak tanımlanır.

Tek yapman gereken INDIRIM yazıp 7000’e ücretsiz göndermek! Sonra da bulunduğun yer ve zamana özel indirim oranını öğrenmek için hemen *4455#’yi tuşla!
Fiyat Abonelik
YÜKLEME KOŞULU YOK!
Her Yöne 10 dk’sı 60 Kuruş
YENIOZGUR YAZIP 7000’e SMS gönder
FiyatYÜKLEME KOŞULU YOK!
Her Yöne 10 dk.si 60 Kuruş
AbonelikYENIOZGUR yaz, 7000e gönder!
Her Yer İndirim KampanyasıINDIRIM yaz, 7000e gönder!
Ücretlendirme
İndirimli Görüşme Süresi Her zaman
Vodafone'lulara 10 dk / 60 kr
Diğer Operatör ve Sabit hatlara 10 dk / 60 kr
Yurtiçi SMS 65 kr / adet
Yurtdışı SMS 75 kr / adet
İndirimli Görüşme SüresiHer Zaman
Vodafone'lulara10 dk / 60 kr
Diğer Operatör ve Sabit hatlara10 dk / 60 kr
Yurtiçi SMS65 kr / adet
Yurtdışı SMS75 kr / adet
Tarifeye GeçişYeni abonelikler için sana en yakın Vodafone Cep Merkezi'nden;
Mevcut faturasız aboneler için ise:

YENIOZGUR yazıp 7000’e SMS gönderebilirsin

7000’i arayabilirsin

Online Self Servisi kulanabilirsin

Müşteri Hizmetleri'ni (Vodafone hatlarınızdan ulaşmak için 542'yi; diğer operatörlerden ve sabit hatlardan 4440542' yi arayarak ulaşabilirsin.)


Tarifeye geçiş yaptığınızda, Yeni Özgür Genç tarifesinin başladığına dair onay mesajı gönderilir.


Her Yer İndirim Kampanyası’na geçiş:Yeni Özgür Genç Tarifesi’ndeyseniz, kayıt olararak Her Yer İndirim Kampanyası’ndan yararlanabilirsin. Kayıt için INDIRIM yazıp 7000’e ücretsiz gönderebilirsin.

Kampanyayı iptal etmek için IPTAL INDIRIM yazıp 7000’e ücretsiz gönderebilirsin.
Esaslar
Yeni Özgür Genç Tarifesi Esaslar:

Tarife 2 Ekim 2013 itibariyle abone alımına açılmıştır.

Tarifeden 26 yaş altı ; hattı kendi üzerine olan veya hattın kullanıcısı olan bireysel TC vatandaşı aboneler faydalanabilir.

Bir abone maksimum 3 hattıyla Yeni Özgür Genç tarifesi aboneliğinden faydalanabilir. Yeni Özgür Genç Tarifesinde yükleme sartı yoktur. Dolayısıyla yukleme yapılması durumunda indirimli; yapılmaması durumunda indirimsiz tarife yoktur.

Aboneler hayat döngüsü kuralları içinde iptal statusune kadar tarifeden faydalanır. Özgür Genç tarifesinde uygulanan tarifede Ücretlendirme periyodu 10 dak/65kuruş için ilk 60 saniyesi 60 kuruş, 60 sn den 600.saniyeye kadar olan kısım 0,05 kr olarak ücretlendirilir.

Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

FCT içinde kullanımına ve konferans cagrıya izin verilmez.Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

Yurtiçi SMS ücreti 60 kr/adet ; Heryöne Maksi SMS paketi alındığı takdirde, paket limit aşımında yurtiçi SMS'ler 60 kuruş/adet olarak ücretlendirilecektir. MMS ücreti 80 kuruş/adettir.

Yurtdışı SMS fiyatı 75 kuruş/adettir

Vodafone tarife şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman BTK ya yasal kurallar cercevesinde bildirerek tarifeye sonlandırma hakkını saklı tutar.

Tarifeye kayıt için “YENIOZGUR” yazıp 7000’e gönderilmesi gerekmektedir.

Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.

Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Data ve sms paketleri alınması halinde Özgür Genç tarifesinde abonelerimize sunulan 2.000 dk haftasonları veya 2.000 dk geceleri konuşma promosyonu, Vodafone Freezone Yeni Özgür Genç tarifesi ile birlikte geçerli değildir. Özgür Genç tarifesinden , Yeni Özgür Genç tarifesine geçişlerde, 2.000 dk haftasonu veya gece Vodafone ularla konuşma promosyonları sonlanacaktır.Her Yer İndirim Kampanyası Esaslar:

1) 30 Temmuz 2015 tarihi itibari ile, Her Yer İndirim Kampanyası faturasız bireysel aboneler için hayata geçirilecektir.

2) Belirtilen kampanya süresi boyunca, Her Yer İndirim Tarifesi aboneleri otomatik olarak kampanyaya dahil edilir.

3) Belirtilen kampanya suresi boyunca,Yeni Özgür Genç Tarifesi aboneleri kayıt olarak kampanyadan faydalanabileceklerdir.

4) Kampanya kapsamında yurt içinde yapılan yurt içi ücretli görüşmeler üzerinden %5'den %75'e varan indirimler kazanılabilir.

5) İndirimler, Her Yer İndirim Tarifesi’nde yurt içi her yöne indirimli (50Kr/5dk) ve indirimsiz (46,25 Kr/dk) görüşme ücretleri üzerinden, Yeni Özgür Genç Tarifesi’nde 60 Kr/10dk görüşme ücreti üzerinden verilmektedir. (Ses, internet ya da SMS paketi ücretleri, telsiz kullanım ücreti, internet, SMS, paket içi ses kullanımları vb. iadeye tabi değildir.)

6) Müşteriler sadece Her Yer İndirim Tarifesi ile kampanyaya otomatik olarak kayıt olacaktır.

7) İsteğe bağlı kampanya iptal seçeneği bulunmaktadır. INDIRIM IPTAL koduyla kampanyadan çıkış sağlanabilecektir. Ayrıca çıkış yapan aboneler isterlerse tekrar INDIRIM kodu ile kampanyaya başvurabileceklerdir.

8) İndirim mekanizması aşağıdaki gibidir:
Her Yer İndirim Tarifesi kapsamında yapılan görüşme ücreti abonenin bakiyesinden düşülür. Aramanın başlatıldığı nokta ve zamana bağlı olarak abonenin yararlanacağı indirim oranı ve iade edilecek Cep Lira tutarı hesaplanır. İade tutarları, görüşmenin başlatıldığı nokta ve zamanda geçerli indirim oranına göre hesaplanır.Kampanya kapsamında iade edilen Cep Lira’lar, ek bir Cep Lira yüklemesi gibi müşterinin aktiflik süresini uzatmayacaktır. İadeler, ana Cep Lira hesabına yüklenecek olup, Cep Lira yüklemeleri ile aynı işlemlerde kullanılabilecektir. (Telsiz Kullanım ücreti, yurt içi konuşma veya paket satın alma, vs.)

9) Müşteriler yapacakları görüşmeler öncesinde, *4455#’yi tuşlayarak, o an bulundukları noktada geçerli olan indirim oranını öğrenebileceklerdir.

10) İade tutarları, görüşmenin başlatıldığı anda hizmet alınan baz istasyonunda geçerli olan indirim oranı üzerinden hesaplanır. (*4455# üzerinde gösterilen indirim sonrası, başka bir baz istasyonu üzerinden hizmet alınmaya başlanırsa, yapılacak olan iadede müşterinin görüşmeyi başlattığı baz istasyonu esas alınır.)

11) İndirimli görüşmeler sonrasında, yapılan Cep Lira iadeleri kısa mesaj ile bildirilir.

12) Ay içerisinde toplamda ne kazanılan indirimler kısa mesaj yoluyla sorgulayabilir.

13) Bir ayda kazanılabilecek en fazla indirim tutarı bir hat için 200 TL’dir.

SSS

DigitalData Pagename: freezone:yeni ozgur genc

DigitalData Primary Category Text: freezone

DigitalData SubCategory1 Text: freezone:kampanya ve tarifeler

DigitalData SubCategory2 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:faturasiz

DigitalData SubCategory3 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:faturasiz:yeni ozgur genc

DigitalData Page Type: content

DigitalData Master Tab Value: freezone

DigitalData Market Value: yeni ozgur genc

DigitalData User Login Value: logged out