Sayfa Kategorisi: Kampanya & Tarifeler

Yeni Özgür Genç Tarifesi Vodafone FreeZone’dan, kafana göre konuşması senden! Ne yükledim diye düşünmeden yükleme koşulsuz indirimli konuşma avantajı sadece Yeni Özgür Genç’te. Hangi yönü ararıyorum diye düşünmeden her yöne 10 dakikkası 60 Kuruş avantajıyla kafana göre konuşmak için sen de hemen Yeni Özgür Genç tarifesine gel, fırsatı yakala!
Fiyat Abonelik
YÜKLEME KOŞULU YOK!
Her Yöne 10 dk’sı 60 Kuruş
YENIOZGUR YAZIP 7000’e SMS gönder
FiyatYÜKLEME KOŞULU YOK!
Her Yöne 10 dk.si 60 Kuruş
AbonelikYENIOZGUR yaz, 7000e gönder!
Her Yer İndirim KampanyasıINDIRIM yaz, 7000e gönder!
Ücretlendirme
İndirimli Görüşme Süresi Her zaman
Vodafone'lulara 10 dk / 60 kr
Diğer Operatör ve Sabit hatlara 10 dk / 60 kr
Yurtiçi SMS 65 kr / adet
Yurtdışı SMS 75 kr / adet
İndirimli Görüşme SüresiHer Zaman
Vodafone'lulara10 dk / 60 kr
Diğer Operatör ve Sabit hatlara10 dk / 60 kr
Yurtiçi SMS65 kr / adet
Yurtdışı SMS75 kr / adet
Tarifeye GeçişYeni abonelikler için sana en yakın Vodafone Cep Merkezi'nden;
Mevcut faturasız aboneler için ise:

YENIOZGUR yazıp 7000’e SMS gönderebilirsin

7000’i arayabilirsin

Online Self Servisi kulanabilirsin

Müşteri Hizmetleri'ni (Vodafone hatlarınızdan ulaşmak için 542'yi; diğer operatörlerden ve sabit hatlardan 4440542' yi arayarak ulaşabilirsin.)


Tarifeye geçiş yaptığınızda, Yeni Özgür Genç tarifesinin başladığına dair onay mesajı gönderilir.
Esaslar
Yeni Özgür Genç Tarifesi Esaslar:

Tarifeden 26 yaş altı ; hattı kendi üzerine olan veya hattın kullanıcısı olan bireysel TC vatandaşı aboneler faydalanabilir.

Bir abone maksimum 3 hattıyla Yeni Özgür Genç tarifesi aboneliğinden faydalanabilir. Yeni Özgür Genç Tarifesinde yükleme sartı yoktur. Dolayısıyla yukleme yapılması durumunda indirimli; yapılmaması durumunda indirimsiz tarife yoktur.

Aboneler hayat döngüsü kuralları içinde iptal statusune kadar tarifeden faydalanır. Yeni Özgür Genç tarifesinde uygulanan tarifede Ücretlendirme periyodu 10 dak/65kuruş için ilk 60 saniyesi 60 kuruş, 60 sn den 600.saniyeye kadar olan kısım 0 kr olarak ücretlendirilir.

Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

FCT içinde kullanımına ve konferans cagrıya izin verilmez.Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

Yurtiçi SMS ücreti 60 kr/adet ; Heryöne Maksi SMS paketi alındığı takdirde, paket limit aşımında yurtiçi SMS'ler 60 kuruş/adet olarak ücretlendirilecektir. MMS ücreti 80 kuruş/adettir.

MMS ücreti 80 kuruş/adettir.

Vodafone tarife şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman BTK ya yasal kurallar cercevesinde bildirerek tarifeye sonlandırma hakkını saklı tutar.

Tarifeye kayıt için “YENIOZGUR” yazıp 7000’e gönderilmesi gerekmektedir.

Fiyatlara KDV () ve ÖİV (%) dahildir.

Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Data ve sms paketleri alınması halinde Özgür Genç tarifesinde abonelerimize sunulan 2.000 dk haftasonları veya 2.000 dk geceleri konuşma promosyonu, Vodafone Freezone Yeni Özgür Genç tarifesi ile birlikte geçerli değildir. Özgür Genç tarifesinden , Yeni Özgür Genç tarifesine geçişlerde, 2.000 dk haftasonu veya gece Vodafone ularla konuşma promosyonları sonlanacaktır.

Yeni Özgür Genç Tarifesi'ne 05.12.2016 tarihi itibariyle  5 TL karşılığında her yöne 250 MB olacak şekilde 7 gün geçerli cebinize uyan internet hakkı tanımlanacaktır.

Cebinize Uyan Internet hakkı 0 TL karşılığında 1 MB kullanım hakkı sağlar, sonrasında Yeni Özgür Genç tarifesinin aşımı her 250 MB 5 TL olarak ücretlenir. Paket tanımlandıktan itibaren 7 gün (1 Hafta) geçerlidir. 7 günün sonunda eğer abone internet kullanımına devam ederse yeni 7 günlük hakkı tarifesinde aktif hale getirilir.

*Cebinize Uyan Internet hakkı Yeni Özgür Genç tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi, faturalıdan faturasıza geçiş veya faturasız başka bir tarifeden tarife değişikliği yolu ile gelen abonelere otomatik olarak tanımlanır. Daha önceden bu tarifede olan ve bu hakkı bulunmayan abonelerimize otomatik tanımlama yapılacaktır.

Cebinize Uyan Internet hakkının kullanım önceliği tarifeden, ek paketlerden, hediye internet haklarından ve diğer tüm promosyonlardan sonradır.

Internet kullanımı yapmayan abonelerin bakiyesinden 5 TL düşmeyecek ve internet hakkı aktif hale gelmeyecektir.

Tarifesine internet hakkı tanımlanmış olan abonelerimiz, internet kullanımı yaptıgında ve Cebinize Uyan hakka kullanım sırası geldiğinde öncelikle 1 MB kullanır ve bunun için herhangi bir ücret talep edilmez. Daha sonra abone eğer kullanıma devam ederse 5 TL abonenin bakiyesinden düşer ve 250 MB hak tanımlanır. Kullanıma devam edildiği ve 250 MB bitirildiği takdirde ikinci bir 250 MB 5 TL karşılığında abonenin hattına tanımlanır. Abone kullanıma devam ettikçe ve haklarını bitirdikçe bakiyesi var ise yeni 250 MB tanımlanır, herhangi bir maksimum limiti bulunmamaktadır.

*Cebinize Uyan Internet'in 1 MB hakkının tanımlandığı andan itibaren 7 gün (1 hafta) sonrasına kadar yüklenen haklar geçerlidir. Hakların geçerlilik süresi 250 MB ların tanımlandığı andan itibaren değil ilk 1 MB’ın tanımlandığı andan itibaren 7 gündür.

Cebinize Uyan Paket tanımlandıktan 7 günün sonra olarak yenilenir.

Cebinize Uyan Paket dahilindeki 1 MB ve yüklenen 250 MB haklar 7 gün süresince geçerlidir. 7 günün sonunda kullanılmayan haklar sonraki haftaya devretmez. Geçerlilik süresi 1 MB yüklendiği andan itibaren başlar ve 7 gündür. Bu süre içinde abone kullanımına devam eder ve 250 MB yüklenir ise geçerlilik süresi bu 7 gün içinde kalan gün sayısı kadardır.

Abonelerine bakiyesinde 5 TL altında bir tutar varsa standart internet aşım fiyatından ücretlendirilir. (2 Kr / 100 KB)

*Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

*Cebinize Uyan Paketin  geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.

Cebinize Uyan Paket detayları için tıklayın.

Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.(3G ve 4.5G'den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)

SSS

DigitalData Pagename: freezone:yeni ozgur genc

DigitalData Primary Category Text: freezone

DigitalData SubCategory1 Text: freezone:kampanya ve tarifeler

DigitalData SubCategory2 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:faturasiz

DigitalData SubCategory3 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:faturasiz:yeni ozgur genc

DigitalData Page Type: content

DigitalData Master Tab Value: freezone

DigitalData Market Value: yeni ozgur genc

DigitalData User Login Value: logged out