Sayfa Kategorisi: Kampanya & Tarifeler

Faturasız Esnek Spotify Tarifesi
Faturasız Esnek Spotify 2.5 GB Tarifesi ile sadece 26.90 TL’ye 2.5 GB internet, her yöne 500 dakika, 5000 SMS üstüne dünyanın lider müzik uygulaması Spotify ile 30 milyon şarkı cebine geliyor!

Sen de şimdi Vodafone’a gel, hem 2.5GB interneti hem de Spotify Premium üyeliğini kap, her an her yerden cebinden müzik keyfini sınırsızca çıkar!

Belli oldu, Vodafone FreeZone sayesinde internet arama derdine son, her an heryerden cepten 30 milyon şarkıyı dinlemek, sosyal medyaya bağlanıp, video izlemek in!
Nasıl mı? • Önce Vodafone’a geçiyorsun, Esnek Spotify 2.5 GB Tarifesi’ne geliyorsun.
• Sonra gelen aktivasyon SMS’ini çok dikkatli takip ediyorsun, asla silmiyorsun ve ücretsiz linke tıklayıp Spotify üyeliğini aktive etmeyi unutmuyorsun!
• Linki kayıp mı ettin, üzülme, link burda, haydi tıkla ve aktive et!
• Linkteki adımları takip et ve aktivasyon sürecini sonuna kadar ilerlet.
• En son adımda Spotify üyesi değilsen üyeliğini oluştur, zaten üyeysen üye girişi yap. Üye değilsen en kolay üye olma yolu "Facebook ile bağlan" seçeneği.
• Spotify cebimde yüklü değil diyorsan, Spotify uygulamasını cebine indirmek için hemen tıkla!

Peki Spotify tam olarak nedir? • 30 milyondan fazla yerli ve yabancı şarkıyı cebine sığdıran, dünyanın önde gelen müzik uygulamasıdır.
• Çevrimdışı dinleme, sarkı gönderme, sarkı listesi yapma gibi onlarca benzersiz özellik sunar.
• Reklamsız müzik dinleme ve onlarca benzersiz özellik Spotify Premium üyeliği ile gelir ve piyasa değeri 9.99TL’dir. Bu üyeliği Esnek Tarife’nin içinde alırsın, ayrıca bir ödeme yapmazsın
• Spotify üyeliğini istediğin her ortamda kullanabilirsin! İster cep telefonunda, ister bilgisayarda, ister tablette müziğiniz her zaman yanında!
• Daha da merak ediyorsan, haydi durma tıkla: tıkla
Ücretlendirme
Tarife Dakika SMS İnternet Spotify Üyeliği ÜcretNasıl Geçerim?
Faturasız Esnek
Spotify 2.5GB
Her Yöne
500 Dk
5.000
SMS
2.5GB 1 aylık Spotify
Premium Üyeliği
26.90TL Hemen numaranı Vodafone’a taşı ya da yeni bir hat al! Esnek EXTRA yaz 7000’e gönder!
TarifeFaturasız Esnek Spotify 2.5GB
DakikaHer Yöne 500 Dk
SMS5.000
SMS
İnternet2.5GB
Spotify Üyeliği1 aylık Spotify Premium Üyeliği
Ücret26.90
Nasıl GeçerimHemen numaranı Vodafone’a taşı ya da yeni bir hat al! Esnek EXTRA yaz 7000’e gönder!
SSS
FATURASIZ ESNEK SPOTİFY TARİFESİ SIK SORULAN SORULAR

1. Esnek tarifelerde yaş kısıtı var mı?
Esnek tarifelerden yararlanmak için 7-26 yaşları arasında olmalısın. 26 yaş altındaysan ve hattın ailenin üzerineyse kendini kullanıcı olarak tanımlatarak da yararlanabilirsin.

2. ESNEK SPOTIFY 2.5 GB tarifesinden kimler yararlanabilir/kimler yararlanamaz?
ESNEK SPOTIFY 2.5 GB tarifesinden yeni hat alarak ya da numarasını taşıyarak Vodafone’a gelenler yararlanabiliyor. Tarifeye geçiş esnasında numaranın son 30 gün içerisinde başarılı bir şekilde Vodafone'a taşınmış olması gerekli. Numara taşıma avantajından yararlanacaksan ve daha önce hatlarını Vodafone'dan başka bir operatöre taşımışsan, numaranı tekrar Vodafone’a taşındığın tarih ile numaranın Vodafone’dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün olmalı.

3. ESNEK SPOTIFY 2.5 GB’ a nasıl geçilir?
Vodafone’lu değilsen öncelikle en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne gelmelisin. Numaranı Vodafone’a taşıyarak veya yeni bir Vodafone FreeZone hattı alarak tarifeye geçebilirsin. Tarifeye geçişini Vodafone CepMerkezi’nde gerçekleştireceklerdir, ama eğer kendin geçmek istersen ESNEK EXTRA yazarak 7000’e SMS atman yeterli. ESNEK SPOTIFY 2.5 GB tarifesine Online, Facebook ve Cep Self Servis, Vodafone sesli yanıt sisteminden de geçiş yapabilirsin.

4. Neden Spotify Premium üyeliği istemeliyim?
Bunun için 3 büyük sebep sayabiliriz:
• DÜNYA DEVİ BİR UYGULAMA: Spotify, sunduğu benzersiz kullanıcı deneyimi ile 58 ülkede, 60 milyon aktif kullanıcıyı aşarak dijital müzik endüstrisinin büyümesine öncülük ediyor.
• 30 MİLYON ŞARKI İLE RAKİPLERİNDEN ONLARCA KAT FAZLA İÇERİK: 30 milyonu aşkın Türk ve yabancı, eski ve yeni şarkı arasından dilenen şarkıyı en iyi kalitede, dilediğin zaman dinlemen sağlıyor.
• BENZERSİZ DENEYİM: Çevrimdışı özelliği ile internet olmadığında bile müzik erişimi, sosyal medya paylaşımı, radyosu ile Türkiye’de ve Dünya’da benzeri olmayan bir müzik uygulamasıdır.


5. Spotify Premium üyeliği ile nelere sahip olacağım?
Bunun için 6 ana sebep sayabiliriz:
• 30 Milyon şarkı ya erişim: Spotify ile Türkçe veya yabancı farketmez, sevdiğin şarkılar, en son hit'ler, yeni keşfedilenler parmaklarının ucunda. Hepsi sana özel.
• Çevrimdışı modu: Internet bağlantının olmadığı metro, uçak gibi yerlerde Spotify Çevrimdışı Modu ile müziğini dinlemeye devam edebilirsin!
• Çalma listeleri:! Spotify ile her zaman dinlenecek harika müzikleri bulabilirsin. Her ruh haline uygun, her türden harika çalma listelerine göz at. Vodafone FreeZone’nun Spotify hesabını da takip etmeyi unutma!
• Sana özel radyo: Arkana yaslan ve Spotify radyosunun tadını çıkar. Sevdiğin bir şarkı veya sanatçıyla başla, daha sonra bırak Spotify sana art arda harika parçalar göndersin.
• Sosyal medya paylaşımı: Müziklerini Spotify, Facebook, Twitter ve blog sayfanda paylaş. Arkadaşların, sanatçılar ve müziğe yön verenlerle yakınlaş. Şu anda neleri dinlediklerini öğren.
• Her ortamda müziğin seninle: Spotify Premium’lu Esnek Tarife üyeliğin ile sadece cep telefonu değil tablet ve bilgisayarında da istediğin şarkıyı istediğin zaman dinleyebilirsin. Hem de ek ücret ödemeden!

6. Numaramı taşıdım ama başka bir tarifeye geçmişim, ESNEK SPOTIFY 2.5 GB’a nasıl geçeceğim?
Numaranı Vodafone’a taşımanın üzerinden 30 gün geçmediyse sorun yok! Sonrasında SMS, Online, Facebook ve Cep Self Servis, Vodafone sesli yanıt sisteminden geçiş yapabilirsin.

7. ESNEK SPOTIFY 2.5 GB tarifesinde bakiyemde 26.90TL yoksa nasıl ücretlenirim?
Bu bomba gibi tarifenin avantajlı içeriğinden yararlanabilmek için, her ay tarifenin yenilenmesi esnasında yeterli bakiyenin bulunması lazım. Eğer tarifenin 30 günde bir gerçekleşen yenilenme günlerinde yeterli bakiyen yoksa tarife içeriğin hattına yüklenmez ? Her yöne konuşmaların dk’sı 46,25 Kr’den, SMS’ler ise adeti 0,33 Kr’den ve internet ise 15 Krs/10kb’dan ücretlendirilir.

8. Esnek tarifemdeki içeriği (dk,sms,internet) bitirirsem nasıl ücretlendirilirim?
Heryöne konuşmaların 46,25 kr/dk, smslerin 33 kr/adet, internetin ise 10kb/15kr ile ücretlendirilir.

9. Spotify kullanımı ile ilgili tüm sorularıma nerden ulaşacağım?
Tarife ile iligli sorularına www.vodafonefreezone.com’daki sıkça sorulan sorulardan ulaşabilirsin. Spotify uygulaması hakında detaylı bilgiye ihtiyacın varsa https://support.spotify.com/tr/ sayfasını tıklayarak detaylı bilgileri edinebilirsin.

10. Spotify ile ilgili desteğe ihtiyacım olursa nereyle bağaltıya geçmeliyim?
https://www.spotify.com/about-us/contact/contact-spotify-support adresine mail atabilirsin. Bu sayfadan problemini belirterek bir form doldurmalısı ve bu formu Spotify’a gondermelisin. Bunu yapabilmek için öncelikli olarak Spotify hesabın ile abone girişi yapmalısın.

11. Tarifeye geçtikten sonra Spotify Premium üyeiliği nasıl oluşturabilirim?
Cebine gelecek ücretsiz linke (link: www.vodafonefreezone.com/spotify) tıkla. Cep numaranı ve SMS ile gelen sana özel kısa kodu belirtilen alana gir. Spotify üyelik sayfasına yönlendirileceksin. Üye değilsen üyeliğini oluştur, üyeysen üye girişi yap. Bizden sana tavsiye, en kolay üye girişi yapma yolu Facebook hesabın ile bağlanmak, bu tamamen güvenli! Zaten Spotify Premium üyeliğin mi vardı?Öncelikle bu üyeliğini iptal etmen gerekiyor. Sonra üyelik adın ve şifrenle yeniden giriş yapmalısın.

12. Zaten Spotify hesabım var, Vodafone ile yeni bir Spotify hesabı oluşturmama gerek var mı?
Hayır yeni bir Spotify hesabı oluşturulmana gerek yok. Aşağıdaki durumlardan hangisi sana uygunsa onu takip etmen yeterli. Spotify Premium hesabın varsa: Esnek Spotify 2.5GB tarifenle beraber avantajlı fiyatlara aldığın Spotify Premium üyeliğini kullanmaya başlamak için öncelikle Spotify Preimum üyeliği iptal etmen gerekiyor. Bunun için Spotify hesabın ile Vodafone Freezone hesaplarını birleştirmelisin. Ücretli üyeliğini iptal ettikten sonra üyelik adın ve şifrenle yeniden giriş yapmalısın. Spotify Premium’lu Esnek Tarife ile Müziğini ister çevrim içi ister çevrım dışı kafana göre dinle.

ii.Ücretsiz Spotify üyeliği varsa:
Zaten ücretsiz Spotify üyeliğin var ise bu üyelik adın ve şifren ile giriş yapabilirsin, yeni bir üyelik başlatmana hiç gerek yok.

13. Spotify Premium hesabım erken iptal oldu ve ücretsiz Spotify hesabına geçtim?
İki Spotify hesabın olabilir. Bir tanesi, Esnek Tarife ile açtığın Spotify Premium hesabı, diğeri farklı bir ücretsiz Spotify hesabı. Ücretsiz hesabın ile bağlanmış olabilirsin.

14. Yeni bir akıllı telefon / tablet aldım. Spotify çalışmıyor?
Cihaz listesinden müşterinin cihaz uyumluluğunu kontrol edebilirsin. Geçerli cihazlar tamamen Spotify Uygulamasının belirlediği teknik altyapıya göre belirlenmiştir – daha başka soruların var ise support.spotify.com sayfasından sorularınıza cevap alabilirsin.

15. Vodafone ile Premium hesabı açmak istiyorum fakat Spotify Premium hesabımı nasıl iptal edeceğim?
Üyelik sayfasına git.Üyelik altında Üyeliği İptal Et'e tıkla.Bir neden seç DEVAM'a tıkla. Parolanı parola alanına gir.SPOTIFY PREMIUM ÜYELİĞİNİ İPTAL ET'e tıkla.

16. Spotify üye giriş şifremi hatırlamıyorum?
Spotify hesabına erişmek için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsan, www.spotify.com/password-reset/ adresine giderek şifrenizi sıfırlayabilirsin.

17. Hesabımı açarken yanlış emaili kullanmışım?
www.spotify.com/about-us/contact/contact-spotify-support/ adresine giderek Spotify’dan destek alabilirsin.

18. Sadece Facebook hesabım ile bağlandım ve Spotify şifremi değiştirmek istiyorum.
Facebook sayfandan Spotify şifrenizi sıfırlayabilirsin.

19. Spotify hesabımı yurtdışında kullanabilir miyim?
Evet kullanabilirsin. Roaming’ini açarak veya açmadan offline mode a alarak müziklerinizi dinleyebilirsin. Ama unutma Spotify Premium’u yurt dışında açtığında tarifenin roaming ücretlendirmesine göre ücretlendirilirsin. Eğer listendeki şarkıları önceden çevrımdışı çalma modu için eşitlediysen, Spotify uygulmasını çevrimdışı çalıştırıp, bellekteki şarkılarını o şekilde dinleyebilirsin.

20. En fazla kaç cihazda Spotify hesabımı kullanabilirim.
En fazla 3 cihazda Spotify hesabınızı tanımlayabilirsin. Tablet, cep telefonu ve bilgisayarında Esnek Tarife ile aldığın Spotify Premium üyeliğini kullanabilirsin.

21. Offline olarak maximum kaç şarkı saklayabiliyorum?
Her bir cihazınızda maximum 3.333 şarkı saklayabilirsin.

22. Birden fazla bilgisayar veya cep telefonunda çevrimdışı modunu kullanabilir miyim?
Evet. Aynı anda en fazla üç cihazda çevrimdışı çalma için eşitlenmiş çalma listesi edinebilirsin.

23. Spotify neden bazen çevrimdışı çalma listelerini eşitlemeyi durduruyor?
Şarj aleti bağlı değilse cihaz Wi-Fi'yi kapatıp uyku moduna geçecek. Cihaz eşitlenirken şarj aletini bağlı tutmanı ve ekran kilitleme sayacını 'hiçbir zaman' olarak ayarlamanı öneririz.

24. Silinen bir çalma listesini geri getirebilir miyim?
Tabi ki.Spotify.com adresinden hesabında oturum aç.Çalma Listelerini Kurtar seçeneğine tıkla. Geri getirmek istediğin çalma listeleri için Kurtar'a tıkla. Spotify uygulamasını veya Web çalarını aç. Çalma listesi, çalma listelerinin en altında görünecektir.

25. Neden her 30 günde bir çevrimiçi olmalıyım?
Çalma listelerini dilediğin yerde ve zaman çevrimdışı dinleyebilirsin. Ancak eşitlediğin parçaları kullanmaya devam edebilmek için 30 gün içinde Spotify ile çevrimiçi olmalısın. Bu, üyeliğinin hala etkin olduğundan emin olmak ve Spotify’daki parçaların kaç defa dinlendiğini izlemek için yapılmakta.

26. Çalma listelerini gizli yapabilir miyim?
Başkalarının profilindeki çalma listelerini görmelerini istemiyorsan çalma listelerini özel yapabilirsin; https://support.spotify.com/tr/learn-more/faq/?ref=in_top#!/article/How-to-make-playlists-private

27. Spotify hesabım internete bağlanmıyor, ne yapmalıyım?
İnternet bağlantını kontrol et.. Bilgisayarında bu problemi yaşıyorsan firewall sorunu olabilir; www.spotify.com/help/faq/account/i-am-offline

28. Spotify Premium hesabımı aktive ettim fakat bilgisayarımda hala ücretsiz kullanıcı olarak gözüküyorum?
Spotify hesabından çıkıp tekrar girmen gerekmekte

29. Esnek tarife kullanım haklarımın %80 ve %100’üne ulaştığımda SMS ile bilgilendirme yapılır mı?
Evet.

30. Tarifemin yenilenmesi için bakiyem yetersiz, transferle yada cep avansla bakiye alsam tarifem yenilenir mi?
Evet.

31. Tarifeye geçiş ve çıkışlar anlık mıdır?
Evet.

32. ESNEK SPOTIFY 2.5 GB tarifesinde bahsedilen içeriğe sahip olmak için her ay kayıt olmam gereken bir paket var mı?
Hayır, Esnek tarifelere gelmen yeterli. Sen iptal etmediğin sürece, her tarife yenilemende bakiyen varsa otomatik olarak Esnek tarife içeriğin yüklenecek.

33. Tarife içeriklerimi nasıl sorgulayacağım?
Esnek Tarife içeriğinin ne kadarını kullandığını sorgulamak istersen tek yapman gereken SOR ESNEK yazıp 7000’e SMS atmak. Ayrıca üzerindeki tüm hakları görmek için OZET yazip 7000’e yollayabilir ve tarife, paket, kampanya dahilindeki tüm kullanımlarını tek bir sorgu ile görebilirsin.

34. Tarifeye geçiş ile birlikte otomatik olarak açılan servisler neler?
Tarifeyle beraber 3G servisin de açılır.

35. Tarifede kullanılan ve kullanılamayan servisler nelerdir?
ESNEK SPOTIFY 2.5 GB tarifesi ile faturasız tarifelerin yararlandığı tüm servislerden yararlanırsın, telekonferans ve ceparan servislerinden yararlanamazsın.

36. Tarifede kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devreder mi?
Hayır, bir sonraki döneme devretmez.

37. Tarifede bulunan dakikalar hangi aramaları kapsar?
Tarifenin kapsamındaki dakikaların yurtiçi her yönedir. 444’lü numaralara ve 1'le başlayan ücretli 3 haneli numaralara yapılan aramaları da kapsar. Ama özel servis aramaları, Kıbrıs ve yurtdışı aramaları için geçerli değildir.

38. Esnek tarife ile kazanılan dk/sms/internet hakları ne kadar süreyle geçerli olur?
Esnek tarifendeki içeriklerin kullanım süresi 30 gün. Kullanılmayan bakiyen 30 günün sonunda silinir,bir sonraki aya devretmez.

39. Devir, şebeke içi geçiş, numarayı başka operatöre taşıma ya da hat iptali olursa esnetilen dk/sms/internet silinir mi?
Numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama,devir işlemlerinin yapılması durumunda kazanılan hakların iptal olur.

40. Esnek tarifelerde minimum TL yükleme şartı var mı?
Hayır, ama tarifenin yenilenebilmesi ve avantajlı fiyatlarla konuşup mesajlaşman, internet kullanman için bakiyenin tarife ücreti kadar (yani 24TL) olması gerekir.

41. Numara değişikliği yapıldığında tarifem devam eder mi?
Devam eder.

42. Yabancı uyruklu aboneler Esnek tarifelerden yararlanabilir mi?
Hayır yararlanamaz.

43. Bir abone en fazla kaç hattıyla Esnek tarifelere geçiş yapabilir?
Maksimum 3 hattınla esnek tarifeden yararlanabilirsin.

FATURASIZ YOK ARTIK PAKETİ SSS:

1. Yok Artık Paketi Nedir?
Esnek tarifelere son 30 günde yeni hat aktivasyonu ya da numara taşıma ile gelen abonelere özel olarak sunulan Facebook,Twitter, Youtube ve Izlesene sitelerinde ve uygulamlarında geçerli 3GB mobil internet kullanım hakkıdır.

Paket 14 Mart 2016 tarihine kadar ücretsiz olarak sunulacak olup 14 Mart 2016 tarihinde 1GB internet hakkı ile 5TL olarak ücretlenmeye devam edecektir.

Paketi almak için 3636’ya SMS atarak abone olunmalıdır.

2. Paketi kimler alabilir?
Yeni Esnek 1GB, Yeni Esnek 2GB, Esnek 1GB, Esnek 2GB, Esnek Fırsat 2GB ve Esnek Spotify 2.5GB tarifelerine son 30 günde yeni hat aktivasyonu ya da numara taşıma ile geldiysen hiç durma hemen al. Facebook, Twitter, Youtube ve İzlesene‘de geçerli 3GB interneti kapmak için FATURASIZ YOKARTIK yazıp 3636’ya göndermen yeterli!

3. Facebook, Twitter, Youtube ve İzlesene‘de geçerli 3GB interneti nasıl alabilirim?
İster FATURASIZ YOKARTIK yazıp 3636’ya gönder, istersen de Online, Facebook ve Cep Self Servis, Vodafone Sesli Yanıt Sisteminden al. Unutma, SMS göndermek ücretsiz!

4. Pakete girişler ve çıkışlar anlık mıdır?
Evet, pakete giriş ve çıkışlar anlık olur.

5. Bu paket farklı bir paket ile bir arada kullanabilir miyim?
Bu paket başka data paketleriyle birlikte kullanabilinir. Ancak bu paketi aldıysan başka bir Facebook – Twitter paketi ve Youtube İzlesene Paketi ne yazık ki alamazsın.

6. Paketi iptal edebilir miyim? Evet, IPTAL FATURASIZ YOKARTIK yazıp 3636’ya göndermen yeterli!

7. Paket dahilinde verilen internet gün sayısına göre orantılanır mı?
Hayır, 3GB internet kullanım hakkı tam olarak yüklenir. Gün sayısına göre orantılanmaz.
Esaslar
Faturasız Esnek Spotify Tarifesi:

* Bu tarife bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

* Bu tarife, Vodafone'a hattını son 30 gün içinde taşıyan ve son 90 gün içinde hattını Vodafone dan taşımamış olan veya yeni hat alan bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

* Son 90 gün içerisinde numarasını Vodafone'dan taşımış olan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

* Bu tarifeden, 7-25 yaş arasındaki faturasız ablonelikler faydalanabilir. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkündür.

* Aboneler bu tarife kapsamında 26,90 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 500 dk, 5000 SMS ve 2.5GB sahibi olurlar. Ek olarak paket içeriğine 1 aylık Spotify Premium aboneliği dahildir.

* Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.

* Spotify Premium abonelik hakkının kazanılabilmesi için aynı şekilde paket ücretinin o ay için tahsil edilmiş olması gerekmektedir.

* Spotify Premium aboneliği için ilk ay Spotify internet sitesi üzerinden (aboneye gönderilen SMS içerisinde belitilen linkten) kayıt işlemi sağlanması gerekmektedir. Bu işlemin bir kez yapılması yeterlidir.

* Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.

* Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.

* Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.

* Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.

* Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.

* Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.

* Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

* Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.

* Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

* Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

* Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.

* Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.

* Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

* Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.

* Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.

* Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

* Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.

* Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

*Bu tarife ile Bize Uyku Yok paketi, alınabilmektedir.

* Esnek Spotify Hosgeldin Paketi ve Esnek Spotify Paketi alınamamaktadır.

* Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

DigitalData Pagename: freezone:Faturasız Esnek Spotify Tarifesi

DigitalData Primary Category Text: freezone

DigitalData SubCategory1 Text: freezone:kampanya ve tarifeler

DigitalData SubCategory2 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:super internet

DigitalData SubCategory3 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:super internet:cepten

DigitalData Page Type: content

DigitalData Master Tab Value: freezone

DigitalData Market Value: Faturasız Esnek Spotify Tarifesi

DigitalData User Login Value: logged out