Sayfa Kategorisi: Kampanya & Tarifeler

Abone Alımına Kapalı Tarife ve Paketler
Faturasız Esnek Ekstra Tarifesi
Faturasız Esnek Ekstra Tarifesi İnternette neyi seviyorsan 2 katı FreeZone’da! Akşamdan sabaha kafana göre kullan diye GB’ların artık ikiye katlanıyor. Faturasız Esnek Ekstra Tarifesi ile tarifene ek 3 GB internet hediyeni akşam 9 sabah 9 arasında kullanabilirsin. Sen de #BitirBitirebilirsen!

Ücretlendirme
Tarife Adı Tarife iÇERİĞİTarife FiyatıNasıl Geçerim?
Faturasız Esnek Ekstra 500 dakika
5000 SMS
6 GB (3 GB + 3 GB akşamdan sabaha)
25 TL ESNEK EKSTRA yaz 7000’e gönder.
500 dakika
5000 SMS
6 GB (3 GB + 3 GB akşamdan sabaha)
25 TL
ESNEK LARGE 1 GB yaz 7000’e gönder.

Faturasız Esnek Ekstra Tarifesi Esasları

* Bu tarife 7-25 yaş arası bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir. 
* Bu tarifeden son 30 günde numarasını taşıma yeni bir hat alarak gelen ve mevcut aboneler yararlanabilir. 
* Aboneler bu tarife kapsamında 25 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 500 dk, 5000 SMS ve 3 GB sahibi olurlar. 
* Bu tarife, Aksamdan Sabaha Kampanyası'na dahil edilmiştir ve tarifeyle birlikte yasayan ve her gün 21:00-09:00 arasında kullanılabilen toplam 3 GB internet tanımlanmaktadır. Kampanyanın tüm şartları bu tarife için geçerlidir. 
* Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir. 
* Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.
* Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yüklemek koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir. 
* Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir. 
* Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir. 
* Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.
* Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır. 
* Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir. 
* Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.
* Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.
* Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
* Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez. 
* Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.
* Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.
* Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.
* Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir. 
* Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir. 
* Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.
* Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.
*Cebinize Uyan Internet hakkı tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, faturalıdan faturasıza geçiş veya faturasız başka bir tarifeden tarife değişikliği yolu ile gelen abonelere otomatik olarak tanımlanır. Daha önceden bu tarifede olan ve bu hakkı bulunmayan abonelerimize otomatik tanımlama yapılacaktır.
* Cebinize Uyan Internet hakkının kullanım önceliği tarifeden, ek paketlerden, hediye internet haklarından ve diğer tüm promosyonlardan sonradır. 
* Internet kullanımı yapmayan abonelerin bakiyesinden 5 TL düşmeyecek ve internet hakkı aktif hale gelmeyecektir.
* Tarifesine internet hakkı tanımlanmış olan abonelerimiz, internet kullanımı yaptıgında ve Cebinize Uyan Internet hakkına kullanım sırası geldiğinde öncelikle 25 MB kullanır ve bunun için herhangi bir ücret talep edilmez. Daha sonra abone eğer kullanıma devam ederse 5 TL abonenin bakiyesinden düşer ve 250 MB hak tanımlanır. Kullanıma devam edildiği ve 250 MB bitirildiği takdirde ikinci bir 250 MB 5 TL karşılığında abonenin hattına tanımlanır. Abone kullanıma devam ettikçe ve haklarını bitirdikçe bakiyesi var ise yeni 250 MB tanımlanır, herhangi bir maksimum limiti bulunmamaktadır.
*Cebinize Uyan Internet'in 25 MB hakkının tanımlandığı andan itibaren 7 gün (1 hafta) sonrasına kadar yüklenen haklar geçerlidir. Hakların geçerlilik süresi 250 MB ların tanımlandığı andan itibaren değil ilk 25 MB’ın tanımlandığı andan itibaren 7 gündür.
* Cebinize Uyan Internet Paketi tanımlandıktan 7 günün sonra olarak yenilenir. 
* Cebinize Uyan Internet Paketi dahilindeki 25 MB ve yüklenen 250 MB haklar 7 gün süresince geçerlidir. 7 günün sonunda kullanılmayan haklar sonraki haftaya devretmez. Geçerlilik süresi 25 MB yüklendiği andan itibaren başlar ve 7 gündür. Bu süre içinde abone kullanımına devam eder ve 250 MB yüklenir ise geçerlilik süresi bu 7 gün içinde kalan gün sayısı kadardır. 
* Abonelerine bakiyesinde 5 TL altında bir tutar varsa standart internet aşım fiyatından ücretlendirilir.
*Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
*Cebinize Uyan Internet Paketi'nin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
* Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.(3G ve 4.5G'den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)
* Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Akşamdan Sabaha İnternet Kampanyası Esasları: 

1. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, belirtilen tarifelerdeki mobil internet hakkı kadar akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli internet hakkı sağlar. Örneğin, abone Faturasız Esnek Extra tarifesinde ise; 5000 DK,5000 SMS ve 3 GB internet hakkı bulunmaktadır. Bu nedenle abone dilerse, akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli Gece 3 GB internet hakkından faydalanabilir. Gece 1 ve 2 GB faydalarından faydalanamaz. 

2. Kampanya kapsamında verilen internet hakkı için ücret talep edilmemektedir. 

3. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası ile sunulan mobil internet kullanım hakları 21:00-09:00 saatleri arasında geçerlidir. 

4. 21:00-09:00 saatleri arasındaki mobil internet kullanımları için abone, varsa önce mobil internet promosyonunu yoksa önce Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti kullanır. Abone, belirtilen saatlerde Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti limitine ulaşmışsa abonenin tarifesindeki mobil interneti yada başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder. 

5. 21:00-09:00 saatleri haricindeki mobil internet kullanımları için abone, tarifesindeki interneti veya başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder. 

6. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil internet kullanım hakları 30 gün boyunca geçerlidir. Tarife içerikleri yüklenmiş ise (Geçerli tarifeler, belirli bir ücret karşılığında aylık olarak müşterilere Ses, SMS, Data içerikleri yüklenen tarifelerimizdir. Geçerli tarifenin içeriğinin yüklenmesi, tarife paketi ücretinin çekilerek müşterilere tarife içeriğinin yüklenmesi demektir. Örnek: Faturasız Esnek Extra tarifemizin içeriği 25 TL karşılığında 500 dk + 5000 SMS + 3GB dır. Bu tarifenin içeriğinin yüklenmesi , müşteriden 25 TL lik bakiyenin düşülerek, müşteriye 500 dk + 5000 SMS + 3GB içeriğinin verilmesi demektir.) Akşamdan Sabaha Internet Kampanya içeriği, geçerli tarifenin bir dahaki ilk yüklenmesinde, yine geçerli koşullar sağlandığı takdirde yüklenecektir. Akşamdan Sabaha Internet Kampanya kapsamındaki mobil internet hakkı iptal edilmezse, abonenin tarifesinin içeriği yenilendikçe kampanya mobil internet hakkı yenilenmeye devam edecektir ve her yenilenmesinde kampanya içeriği, tarife içeriğinin bitiş tarihine kadar geçerli olacaktir. 

7. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'nın geçerlilik süresi gece kullanımlarıyla ilgili gelen onay SMS’inin ardından başlar. 

8. Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer. 

9. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, abonenin talebine istinaden iptal edilebilir. 

10. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında edinilen internet hakları sonraki aya devretmez. 

11. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında kazanılan haklar sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. 

12. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil olan kullanıcıların 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır. (3G ve 4.5G'den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)

13. Mobil Internet kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.
14. Vodafone tarife / paket koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar. 

15. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. 

16. Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Faturasız Esnek Large Tarifesi
Faturasız Esnek Large Tarifesi İnternette neyi seviyorsan 2 katı FreeZone’da! Akşamdan sabaha kafana göre kullan diye GB’ların artık ikiye katlanıyor. Faturasız Esnek Large Tarifesi ile tarifene ek 3 GB internet hediyeni akşam 9 sabah 9 arasında kullanabilirsin. Sen de #BitirBitirebilirsen!

Ücretlendirme
Tarife Adı Tarife iÇERİĞİTarife FiyatıNasıl Geçerim?
Faturasız Esnek Large 750 dakika
5000 SMS
6 GB (3 GB + 3 GB akşamdan sabaha)
27 TL ESNEK LARGE yaz 7000’e gönder.
750 dakika
5000 SMS
6 GB (3 GB + 3 GB akşamdan sabaha)
27 TL
ESNEK LARGE 1 GB yaz 7000’e gönder.

Faturasız Esnek Large Tarifesi Esasları

* Bu tarife bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

* Bu tarifeden, 7-26 yaş arasındaki faturasız ablonelikler faydalanabilir. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkündür.

* Aboneler bu tarife kapsamında 27 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 5000 SMS ve 3GB sahibi olurlar.

* Bu tarifeye giriş yapan aboneler otomatik olarak Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil olurlar. Kampanyanın tüm esasları bu tarife için geçerlidir.

* Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.

* Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.

* Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.

* Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.

* Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.

* Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.

* Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.

* Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

* Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.

* Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

* Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

* Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.

* Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.

* Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

* Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.

* Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.

* Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

* Cebinize Uyan Internet hakkı 0 TL karşılığında 25 MB kullanım hakkı sağlar, sonrasında tarifenin aşımı her 250 MB 5 TL olarak ücretlenir. Internet hakkı tanımlandıktan itibaren 7 gün (1 Hafta) geçerlidir. 7 günün sonunda eğer abone internet kullanımına devam ederse yeni 7 günlük hakkı tarifesinde aktif hale getirilir.

* Cebinize Uyan Internet hakkı bu tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, faturalıdan faturasıza geçiş veya faturasız başka bir tarifeden tarife değişikliği yolu ile gelen abonelere otomatik olarak tanımlanır. Daha önceden bu tarifede olan ve bu hakkı bulunmayan abonelerimize otomatik tanımlama yapılacaktır.

* Cebinize Uyan Internet hakkının kullanım önceliği tarifeden, ek paketlerden, hediye internet haklarından ve diğer tüm promosyonlardan sonradır.

* Internet kullanımı yapmayan abonelerin bakiyesinden 5 TL düşmeyecek ve internet hakkı aktif hale gelmeyecektir.

* Tarifesine internet hakkı tanımlanmış olan abonelerimiz, internet kullanımı yaptıgında ve Cebinize Uyan Internet hakkına kullanım sırası geldiğinde öncelikle 25 MB kullanır ve bunun için herhangi bir ücret talep edilmez. Daha sonra abone eğer kullanıma devam ederse 5 TL abonenin bakiyesinden düşer ve 250 MB hak tanımlanır. Kullanıma devam edildiği ve 250 MB bitirildiği takdirde ikinci bir 250 MB 5 TL karşılığında abonenin hattına tanımlanır. Abone kullanıma devam ettikçe ve haklarını bitirdikçe bakiyesi var ise yeni 250 MB tanımlanır, herhangi bir maksimum limiti bulunmamaktadır.

* Cebinize Uyan Internet'in 25 MB hakkının tanımlandığı andan itibaren 7 gün (1 hafta) sonrasına kadar yüklenen haklar geçerlidir. Hakların geçerlilik süresi 250 MB ların tanımlandığı andan itibaren değil ilk 25 MB’ın tanımlandığı andan itibaren 7 gündür.

* Cebinize Uyan Internet hakkı tanımlandıktan 7 günün sonra olarak yenilenir.

* Cebinize Uyan Internet dahilindeki 25 MB ve yüklenen 250 MB haklar 7 gün süresince geçerlidir. 7 günün sonunda kullanılmayan haklar sonraki haftaya devretmez. Geçerlilik süresi 25 MB yüklendiği andan itibaren başlar ve 7 gündür. Bu süre içinde abone kullanımına devam eder ve 250 MB yüklenir ise geçerlilik süresi bu 7 gün içinde kalan gün sayısı kadardır.

* Abonelerine bakiyesinde 5 TL altında bir tutar varsa standart internet aşım fiyatından ücretlendirilir.

* Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

* Cebinize Uyan Internet'in geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.

* Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.(3G ve 4.5G'den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)

* Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

* Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Akşamdan Sabaha İnternet Kampanyası Esasları:

1. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, belirtilen tarifelerdeki mobil internet hakkı kadar akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli internet hakkı sağlar. Örneğin, abone Faturasız Esnek Midi tarifesinde ise; 750 DK,5000 SMS ve 2 GB internet hakkı bulunmaktadır. Bu nedenle abone dilerse, akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli Gece 2 GB internet hakkından faydalanabilir. Gece 1 ve 3 GB faydalarından faydalanamaz.

2. Kampanya kapsamında verilen internet hakkı için ücret talep edilmemektedir.

3. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası ile sunulan mobil internet kullanım hakları 21:00-09:00 saatleri arasında geçerlidir.

4. 15.12.2016 tarihi itibariyle yukarıda belirtilen 6 tarifeye numara taşıma veya yeni hat tesisi ile yeni gelen faturasız gençlik aboneleri otomatik olarak Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil edilecektir. Belirtilen tarifelere 15.12.2016 öncesi gelmiş olan aboneler ise ilgili kanallardan basvurarak kampanyadan faydalanabilirler.

5. 21:00-09:00 saatleri arasındaki mobil internet kullanımları için abone, varsa önce mobil internet promosyonunu yoksa önce Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti kullanır. Abone, belirtilen saatlerde Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti limitine ulaşmışsa abonenin tarifesindeki mobil interneti yada başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

6. 21:00-09:00 saatleri haricindeki mobil internet kullanımları için abone, tarifesindeki interneti veya başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

7. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil internet kullanım hakları 30 gün boyunca geçerlidir. Tarife içerikleri yüklenmiş ise (Geçerli tarifeler, belirli bir ücret karşılığında aylık olarak müşterilere Ses, SMS, Data içerikleri yüklenen tarifelerimizdir. Geçerli tarifenin içeriğinin yüklenmesi, tarife paketi ücretinin çekilerek müşterilere tarife içeriğinin yüklenmesi demektir. Örnek: Faturasız Esnek Mini tarifemizin içeriği 22 TL karşılığında 500 dk + 5000 SMS + 1GB dır. Bu tarifenin içeriğinin yüklenmesi , müşteriden 22 TL lik bakiyenin düşülerek, müşteriye 500 dk + 1000 SMS + 1GB içeriğinin verilmesi demektir.) Akşamdan Sabaha Internet Kampanya içeriği, geçerli tarifenin bir dahaki ilk yüklenmesinde, yine geçerli koşullar sağlandığı takdirde yüklenecektir. Akşamdan Sabaha Internet Kampanya kapsamındaki mobil internet hakkı iptal edilmezse, abonenin tarifesinin içeriği yenilendikçe kampanya mobil internet hakkı yenilenmeye devam edecektir ve her yenilenmesinde kampanya içeriği, tarife içeriğinin bitiş tarihine kadar geçerli olacaktir.

8. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'nın geçerlilik süresi gece kullanımlarıyla ilgili gelen onay SMS’inin ardından başlar.

9. Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

10. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, abonenin talebine istinaden iptal edilebilir.

11. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında edinilen internet hakları sonraki aya devretmez.

12. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında kazanılan haklar sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

13. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil olan kullanıcıların 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır. (3G ve 4.5G'den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)

14. Mobil Internet kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir. 15. Vodafone tarife / paket koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

15. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

16. Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Faturasız Esnek Medium
Faturasız Esnek Medium Tarifesi İnternette neyi seviyorsan 2 katı FreeZone’da! Akşamdan sabaha kafana göre kullan diye GB’ların artık ikiye katlanıyor. Faturasız Esnek Medium Tarifesi ile tarifene ek 2 GB internet hediyeni akşam 9 sabah 9 arasında kullanabilirsin. Sen de #BitirBitirebilirsen!

Ücretlendirme
Tarife Adı Tarife iÇERİĞİTarife FiyatıNasıl Geçerim?
Faturasız Esnek Medium 500 dakika
5000 SMS
4 GB (2 GB + 2 GB akşamdan sabaha)
22 TL ESNEK MEDIUM yaz 7000’e gönder.
500 dakika
5000 SMS
4 GB (2 GB + 2 GB akşamdan sabaha)
22 TL
ESNEK MEDIUM 1 GB yaz 7000’e gönder.

Faturasız Esnek Medium Tarifesi Esasları

* Bu tarife bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

* Bu tarifeden, 7-25 yaş arasındaki faturasız ablonelikler faydalanabilir. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkündür.

* Aboneler bu tarife kapsamında 22 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 500 dk, 5000 SMS ve 2GB sahibi olurlar.

* Bu tarifeye giriş yapan aboneler otomatik olarak Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil olurlar. Kampanyanın tüm esasları bu tarife için geçerlidir.

* Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.

* Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.

* Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.

* Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.

* Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.

* Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.

* Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.

* Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

* Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.

* Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

* Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

* Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.

* Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.

* Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

* Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.

* Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.

* Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

* Bu tarifeye 22.02.2017 tarihi itibariyle 5 TL karşılığında her yöne 250 MB olacak şekilde 7 gün geçerli cebinize uyan internet hakkı tanımlanacaktır.

* Cebinize Uyan Internet hakkı 0 TL karşılığında 25 MB kullanım hakkı sağlar, sonrasında tarifenin aşımı her 250 MB 5 TL olarak ücretlenir. Internet hakkı tanımlandıktan itibaren 7 gün (1 Hafta) geçerlidir. 7 günün sonunda eğer abone internet kullanımına devam ederse yeni 7 günlük hakkı tarifesinde aktif hale getirilir.

* Cebinize Uyan Internet hakkı bu tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, faturalıdan faturasıza geçiş veya faturasız başka bir tarifeden tarife değişikliği yolu ile gelen abonelere otomatik olarak tanımlanır. Daha önceden bu tarifede olan ve bu hakkı bulunmayan abonelerimize otomatik tanımlama yapılacaktır.

* Cebinize Uyan Internet hakkının kullanım önceliği tarifeden, ek paketlerden, hediye internet haklarından ve diğer tüm promosyonlardan sonradır.

* Internet kullanımı yapmayan abonelerin bakiyesinden 5 TL düşmeyecek ve internet hakkı aktif hale gelmeyecektir.

* Tarifesine internet hakkı tanımlanmış olan abonelerimiz, internet kullanımı yaptıgında ve Cebinize Uyan Internet hakkına kullanım sırası geldiğinde öncelikle 25 MB kullanır ve bunun için herhangi bir ücret talep edilmez. Daha sonra abone eğer kullanıma devam ederse 5 TL abonenin bakiyesinden düşer ve 250 MB hak tanımlanır. Kullanıma devam edildiği ve 250 MB bitirildiği takdirde ikinci bir 250 MB 5 TL karşılığında abonenin hattına tanımlanır. Abone kullanıma devam ettikçe ve haklarını bitirdikçe bakiyesi var ise yeni 250 MB tanımlanır, herhangi bir maksimum limiti bulunmamaktadır.

* Cebinize Uyan Internet'in 25 MB hakkının tanımlandığı andan itibaren 7 gün (1 hafta) sonrasına kadar yüklenen haklar geçerlidir. Hakların geçerlilik süresi 250 MB ların tanımlandığı andan itibaren değil ilk 25 MB’ın tanımlandığı andan itibaren 7 gündür.

* Cebinize Uyan Internet hakkı tanımlandıktan 7 günün sonra olarak yenilenir.

* Cebinize Uyan Internet dahilindeki 25 MB ve yüklenen 250 MB haklar 7 gün süresince geçerlidir. 7 günün sonunda kullanılmayan haklar sonraki haftaya devretmez. Geçerlilik süresi 25 MB yüklendiği andan itibaren başlar ve 7 gündür. Bu süre içinde abone kullanımına devam eder ve 250 MB yüklenir ise geçerlilik süresi bu 7 gün içinde kalan gün sayısı kadardır.

* Abonelerine bakiyesinde 5 TL altında bir tutar varsa standart internet aşım fiyatından ücretlendirilir.

* Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

* Cebinize Uyan Internet'in geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.

* Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.(3G ve 4.5G'den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)

* Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

* Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Akşamdan Sabaha İnternet Kampanyası Esasları:

1. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, belirtilen tarifelerdeki mobil internet hakkı kadar akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli internet hakkı sağlar. Örneğin, abone Faturasız Esnek Midi tarifesinde ise; 750 DK,5000 SMS ve 2 GB internet hakkı bulunmaktadır. Bu nedenle abone dilerse, akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli Gece 2 GB internet hakkından faydalanabilir. Gece 1 ve 3 GB faydalarından faydalanamaz.

2. Kampanya kapsamında verilen internet hakkı için ücret talep edilmemektedir.

3. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası ile sunulan mobil internet kullanım hakları 21:00-09:00 saatleri arasında geçerlidir.

4. 15.12.2016 tarihi itibariyle yukarıda belirtilen 6 tarifeye numara taşıma veya yeni hat tesisi ile yeni gelen faturasız gençlik aboneleri otomatik olarak Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil edilecektir. Belirtilen tarifelere 15.12.2016 öncesi gelmiş olan aboneler ise ilgili kanallardan basvurarak kampanyadan faydalanabilirler.

5. 21:00-09:00 saatleri arasındaki mobil internet kullanımları için abone, varsa önce mobil internet promosyonunu yoksa önce Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti kullanır. Abone, belirtilen saatlerde Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti limitine ulaşmışsa abonenin tarifesindeki mobil interneti yada başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

6. 21:00-09:00 saatleri haricindeki mobil internet kullanımları için abone, tarifesindeki interneti veya başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

7. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil internet kullanım hakları 30 gün boyunca geçerlidir. Tarife içerikleri yüklenmiş ise (Geçerli tarifeler, belirli bir ücret karşılığında aylık olarak müşterilere Ses, SMS, Data içerikleri yüklenen tarifelerimizdir. Geçerli tarifenin içeriğinin yüklenmesi, tarife paketi ücretinin çekilerek müşterilere tarife içeriğinin yüklenmesi demektir. Örnek: Faturasız Esnek Mini tarifemizin içeriği 22 TL karşılığında 500 dk + 5000 SMS + 1GB dır. Bu tarifenin içeriğinin yüklenmesi , müşteriden 22 TL lik bakiyenin düşülerek, müşteriye 500 dk + 1000 SMS + 1GB içeriğinin verilmesi demektir.) Akşamdan Sabaha Internet Kampanya içeriği, geçerli tarifenin bir dahaki ilk yüklenmesinde, yine geçerli koşullar sağlandığı takdirde yüklenecektir. Akşamdan Sabaha Internet Kampanya kapsamındaki mobil internet hakkı iptal edilmezse, abonenin tarifesinin içeriği yenilendikçe kampanya mobil internet hakkı yenilenmeye devam edecektir ve her yenilenmesinde kampanya içeriği, tarife içeriğinin bitiş tarihine kadar geçerli olacaktir.

8. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'nın geçerlilik süresi gece kullanımlarıyla ilgili gelen onay SMS’inin ardından başlar.

9. Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

10. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, abonenin talebine istinaden iptal edilebilir.

11. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında edinilen internet hakları sonraki aya devretmez.

12. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında kazanılan haklar sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

13. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil olan kullanıcıların 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır. (3G ve 4.5G'den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)

14. Mobil Internet kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir. 15. Vodafone tarife / paket koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

15. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

16. Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Faturasız Esnek Small Tarifesi
Faturasız Esnek Small Tarifesi İnternette neyi seviyorsan 2 katı FreeZone’da! Akşamdan sabaha kafana göre kullan diye GB’ların artık ikiye katlanıyor. Faturasız Esnek Small Tarifesi ile tarifene ek 1 GB internet hediyeni akşam 9 sabah 9 arasında kullanabilirsin. Sen de #BitirBitirebilirsen!

Ücretlendirme
Tarife Adı Tarife iÇERİĞİTarife FiyatıNasıl Geçerim?
Faturasız Esnek Small 500 dakika
5000 SMS
2 GB (1 GB + 1 GB akşamdan sabaha)
19 TL ESNEK SMALL yaz 7000’e gönder.
500 dakika
5000 SMS
2 GB (1 GB + 1 GB akşamdan sabaha)
19 TL
ESNEK SMALL 1 GB yaz 7000’e gönder.

Faturasız Esnek Small Tarifesi Esasları

* Bu tarife bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

* Bu tarife, tüm faturasız bireysel abonelikler için geçerlidir.

* Aboneler bu tarife kapsamında 19 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 500 dk, 5000 SMS ve 1 GB sahibi olurlar.

* Bu tarife, Aksamdan Sabaha Kampanyası'na dahil edilmiştir. Kampanyanın tüm şartları bu tarife için geçerlidir.

* Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.

* Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.

* Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yüklemek koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.

* Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.

* Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.

* Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.

* Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.

* Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

* Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.

* Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

* Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

* Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.

* Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.

* Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

* Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.

* Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.

* Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

* Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

* Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

* Esnek 1 GB Tarifesi'ne 22.02.2017 tarihi itibariyle 5 TL karşılığında her yöne 250 MB olacak şekilde 7 gün geçerli cebinize uyan internet hakkı tanımlanacaktır.

* Cebinize Uyan Internet hakkı 0 TL karşılığında 25 MB kullanım hakkı sağlar, sonrasında tarifenin aşımı her 250 MB 5 TL olarak ücretlenir. Paket tanımlandıktan itibaren 7 gün (1 Hafta) geçerlidir. 7 günün sonunda eğer abone internet kullanımına devam ederse yeni 7 günlük hakkı tarifesinde aktif hale getirilir.

* Cebinize Uyan Internet hakkı tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, faturalıdan faturasıza geçiş veya faturasız başka bir tarifeden tarife değişikliği yolu ile gelen abonelere otomatik olarak tanımlanır. Daha önceden bu tarifede olan ve bu hakkı bulunmayan abonelerimize otomatik tanımlama yapılacaktır.

* Cebinize Uyan Internet hakkının kullanım önceliği tarifeden, ek paketlerden, hediye internet haklarından ve diğer tüm promosyonlardan sonradır.

* Internet kullanımı yapmayan abonelerin bakiyesinden 5 TL düşmeyecek ve internet hakkı aktif hale gelmeyecektir.

* Tarifesine internet hakkı tanımlanmış olan abonelerimiz, internet kullanımı yaptıgında ve Cebinize Uyan Internet hakkına kullanım sırası geldiğinde öncelikle 25 MB kullanır ve bunun için herhangi bir ücret talep edilmez. Daha sonra abone eğer kullanıma devam ederse 5 TL abonenin bakiyesinden düşer ve 250 MB hak tanımlanır. Kullanıma devam edildiği ve 250 MB bitirildiği takdirde ikinci bir 250 MB 5 TL karşılığında abonenin hattına tanımlanır. Abone kullanıma devam ettikçe ve haklarını bitirdikçe bakiyesi var ise yeni 250 MB tanımlanır, herhangi bir maksimum limiti bulunmamaktadır.

* Cebinize Uyan Internet'in 25 MB hakkının tanımlandığı andan itibaren 7 gün (1 hafta) sonrasına kadar yüklenen haklar geçerlidir. Hakların geçerlilik süresi 250 MB ların tanımlandığı andan itibaren değil ilk 25 MB’ın tanımlandığı andan itibaren 7 gündür.

* Cebinize Uyan Internet Paketi tanımlandıktan 7 günün sonra olarak yenilenir.

* Cebinize Uyan Internet Paketi dahilindeki 25 MB ve yüklenen 250 MB haklar 7 gün süresince geçerlidir. 7 günün sonunda kullanılmayan haklar sonraki haftaya devretmez. Geçerlilik süresi 25 MB yüklendiği andan itibaren başlar ve 7 gündür. Bu süre içinde abone kullanımına devam eder ve 250 MB yüklenir ise geçerlilik süresi bu 7 gün içinde kalan gün sayısı kadardır.

* Abonelerine bakiyesinde 5 TL altında bir tutar varsa standart internet aşım fiyatından ücretlendirilir.

* Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

* Cebinize Uyan Internet Paketi'nin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.

* Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.(3G ve 4.5G'den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)

* Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Akşamdan Sabaha İnternet Kampanyası Esasları:

1. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, belirtilen tarifelerdeki mobil internet hakkı kadar akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli internet hakkı sağlar. Örneğin, abone Faturasız Esnek Midi tarifesinde ise; 750 DK,5000 SMS ve 2 GB internet hakkı bulunmaktadır. Bu nedenle abone dilerse, akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli Gece 2 GB internet hakkından faydalanabilir. Gece 1 ve 3 GB faydalarından faydalanamaz.

2. Kampanya kapsamında verilen internet hakkı için ücret talep edilmemektedir.

3. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası ile sunulan mobil internet kullanım hakları 21:00-09:00 saatleri arasında geçerlidir.

4. 15.12.2016 tarihi itibariyle yukarıda belirtilen 6 tarifeye numara taşıma veya yeni hat tesisi ile yeni gelen faturasız gençlik aboneleri otomatik olarak Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil edilecektir. Belirtilen tarifelere 15.12.2016 öncesi gelmiş olan aboneler ise ilgili kanallardan basvurarak kampanyadan faydalanabilirler.

5. 21:00-09:00 saatleri arasındaki mobil internet kullanımları için abone, varsa önce mobil internet promosyonunu yoksa önce Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti kullanır. Abone, belirtilen saatlerde Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti limitine ulaşmışsa abonenin tarifesindeki mobil interneti yada başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

6. 21:00-09:00 saatleri haricindeki mobil internet kullanımları için abone, tarifesindeki interneti veya başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

7. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil internet kullanım hakları 30 gün boyunca geçerlidir. Tarife içerikleri yüklenmiş ise (Geçerli tarifeler, belirli bir ücret karşılığında aylık olarak müşterilere Ses, SMS, Data içerikleri yüklenen tarifelerimizdir. Geçerli tarifenin içeriğinin yüklenmesi, tarife paketi ücretinin çekilerek müşterilere tarife içeriğinin yüklenmesi demektir. Örnek: Faturasız Esnek Mini tarifemizin içeriği 22 TL karşılığında 500 dk + 5000 SMS + 1GB dır. Bu tarifenin içeriğinin yüklenmesi , müşteriden 22 TL lik bakiyenin düşülerek, müşteriye 500 dk + 1000 SMS + 1GB içeriğinin verilmesi demektir.) Akşamdan Sabaha Internet Kampanya içeriği, geçerli tarifenin bir dahaki ilk yüklenmesinde, yine geçerli koşullar sağlandığı takdirde yüklenecektir. Akşamdan Sabaha Internet Kampanya kapsamındaki mobil internet hakkı iptal edilmezse, abonenin tarifesinin içeriği yenilendikçe kampanya mobil internet hakkı yenilenmeye devam edecektir ve her yenilenmesinde kampanya içeriği, tarife içeriğinin bitiş tarihine kadar geçerli olacaktir.

8. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'nın geçerlilik süresi gece kullanımlarıyla ilgili gelen onay SMS’inin ardından başlar.

9. Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

10. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, abonenin talebine istinaden iptal edilebilir.

11. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında edinilen internet hakları sonraki aya devretmez.

12. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında kazanılan haklar sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

13. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil olan kullanıcıların 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır. (3G ve 4.5G'den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)

14. Mobil Internet kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir. 15. Vodafone tarife / paket koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

15. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

16. Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Faturasız Esnek 19 TL Tarifesi
Faturasız Esnek 19TL Tarifesi ile tarifene ek 1 GB internet hediyeni akşam 9 sabah 9 arasında kullanabilirsin. Sen de #BitirBitirebilirsen!#BitirBitirebilirsen!

Ücretlendirme
Tarife AdıTarife iÇERİĞİTarife FiyatıNasıl Geçerim?
Faturasız Esnek 19 TL500 dakika
5000 SMS
3 GB (2 GB + 1 GB akşamdan sabaha)
19 TLESNEK 19TL yaz 7000’e gönder.
500 dakika
5000 SMS
3 GB (2 GB + 1 GB akşamdan sabaha)
19 TL
ESNEK 19TL yaz 7000’e gönder.
Faturasız Esnek 19 TL Tarifesi Esasları:* Bu tarife 7-25 yaş arası bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.
* Bu tarifeden son 30 günde numarasını taşıma veya yeni bir hat alarak gelen aboneler yararlanabilir.
* Aboneler bu tarife kapsamında 19 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 500 dk, 5000 SMS ve 2 GB sahibi olurlar.
* Bu tarife, Aksamdan Sabaha Kampanyası'na dahil edilmiştir ve tarifeyle birlikte yasayan ve her gün 21:00-09:00 arasında kullanılabilen toplam 1 GB internet tanımlanmaktadır. . Kampanyanın tüm şartları bu tarife için geçerlidir.
* Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.
* Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.
* Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yüklemek koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.
* Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.
* Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.
* Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.
* Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.
* Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.
* Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.
* Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.
* Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
* Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.
* Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.
* Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.
* Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.
* Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.
* Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.
* Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.
* Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.
*Cebinize Uyan Internet hakkı tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, faturalıdan faturasıza geçiş veya faturasız başka bir tarifeden tarife değişikliği yolu ile gelen abonelere otomatik olarak tanımlanır. Daha önceden bu tarifede olan ve bu hakkı bulunmayan abonelerimize otomatik tanımlama yapılacaktır.
* Cebinize Uyan Internet hakkının kullanım önceliği tarifeden, ek paketlerden, hediye internet haklarından ve diğer tüm promosyonlardan sonradır.
* Internet kullanımı yapmayan abonelerin bakiyesinden 5 TL düşmeyecek ve internet hakkı aktif hale gelmeyecektir.
* Tarifesine internet hakkı tanımlanmış olan abonelerimiz, internet kullanımı yaptıgında ve Cebinize Uyan Internet hakkına kullanım sırası geldiğinde öncelikle 25 MB kullanır ve bunun için herhangi bir ücret talep edilmez. Daha sonra abone eğer kullanıma devam ederse 5 TL abonenin bakiyesinden düşer ve 250 MB hak tanımlanır. Kullanıma devam edildiği ve 250 MB bitirildiği takdirde ikinci bir 250 MB 5 TL karşılığında abonenin hattına tanımlanır. Abone kullanıma devam ettikçe ve haklarını bitirdikçe bakiyesi var ise yeni 250 MB tanımlanır, herhangi bir maksimum limiti bulunmamaktadır.
*Cebinize Uyan Internet'in 25 MB hakkının tanımlandığı andan itibaren 7 gün (1 hafta) sonrasına kadar yüklenen haklar geçerlidir. Hakların geçerlilik süresi 250 MB ların tanımlandığı andan itibaren değil ilk 25 MB’ın tanımlandığı andan itibaren 7 gündür.
* Cebinize Uyan Internet Paketi tanımlandıktan 7 günün sonra olarak yenilenir.
* Cebinize Uyan Internet Paketi dahilindeki 25 MB ve yüklenen 250 MB haklar 7 gün süresince geçerlidir. 7 günün sonunda kullanılmayan haklar sonraki haftaya devretmez. Geçerlilik süresi 25 MB yüklendiği andan itibaren başlar ve 7 gündür. Bu süre içinde abone kullanımına devam eder ve 250 MB yüklenir ise geçerlilik süresi bu 7 gün içinde kalan gün sayısı kadardır.
* Abonelerine bakiyesinde 5 TL altında bir tutar varsa standart internet aşım fiyatından ücretlendirilir.
*Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
*Cebinize Uyan Internet Paketi'nin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
* Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.(3G ve 4.5G'den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)
* Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Akşamdan Sabaha İnternet Kampanyası Esasları:

1. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, belirtilen tarifelerdeki mobil internet hakkı kadar akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli internet hakkı sağlar. Örneğin, abone Faturasız Esnek Midi tarifesinde ise; 750 DK,5000 SMS ve 2 GB internet hakkı bulunmaktadır. Bu nedenle abone dilerse, akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli Gece 2 GB internet hakkından faydalanabilir. Gece 1 ve 3 GB faydalarından faydalanamaz.

2. Kampanya kapsamında verilen internet hakkı için ücret talep edilmemektedir.

3. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası ile sunulan mobil internet kullanım hakları 21:00-09:00 saatleri arasında geçerlidir.

4. 15.12.2016 tarihi itibariyle yukarıda belirtilen 6 tarifeye numara taşıma veya yeni hat tesisi ile yeni gelen faturasız gençlik aboneleri otomatik olarak Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil edilecektir. Belirtilen tarifelere 15.12.2016 öncesi gelmiş olan aboneler ise ilgili kanallardan basvurarak kampanyadan faydalanabilirler.

5. 21:00-09:00 saatleri arasındaki mobil internet kullanımları için abone, varsa önce mobil internet promosyonunu yoksa önce Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti kullanır. Abone, belirtilen saatlerde Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti limitine ulaşmışsa abonenin tarifesindeki mobil interneti yada başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

6. 21:00-09:00 saatleri haricindeki mobil internet kullanımları için abone, tarifesindeki interneti veya başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

7. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil internet kullanım hakları 30 gün boyunca geçerlidir. Tarife içerikleri yüklenmiş ise (Geçerli tarifeler, belirli bir ücret karşılığında aylık olarak müşterilere Ses, SMS, Data içerikleri yüklenen tarifelerimizdir. Geçerli tarifenin içeriğinin yüklenmesi, tarife paketi ücretinin çekilerek müşterilere tarife içeriğinin yüklenmesi demektir. Örnek: Faturasız Esnek Mini tarifemizin içeriği 22 TL karşılığında 500 dk + 5000 SMS + 1GB dır. Bu tarifenin içeriğinin yüklenmesi , müşteriden 22 TL lik bakiyenin düşülerek, müşteriye 500 dk + 1000 SMS + 1GB içeriğinin verilmesi demektir.) Akşamdan Sabaha Internet Kampanya içeriği, geçerli tarifenin bir dahaki ilk yüklenmesinde, yine geçerli koşullar sağlandığı takdirde yüklenecektir. Akşamdan Sabaha Internet Kampanya kapsamındaki mobil internet hakkı iptal edilmezse, abonenin tarifesinin içeriği yenilendikçe kampanya mobil internet hakkı yenilenmeye devam edecektir ve her yenilenmesinde kampanya içeriği, tarife içeriğinin bitiş tarihine kadar geçerli olacaktir.

8. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'nın geçerlilik süresi gece kullanımlarıyla ilgili gelen onay SMS’inin ardından başlar.

9. Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

10. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, abonenin talebine istinaden iptal edilebilir.

11. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında edinilen internet hakları sonraki aya devretmez.

12. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında kazanılan haklar sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

13. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil olan kullanıcıların 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır. (3G ve 4.5G'den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)

14. Mobil Internet kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir. 15. Vodafone tarife / paket koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

15. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

16. Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Faturasız Esnek Aile 2 GB Tarifesi
Faturasız Esnek Aile 2 GB Tarifesi İnternette neyi seviyorsan 2 katı FreeZone'da! Akşamdan sabaha kafana göre kullan diye GB'ların artık ikiye katlanıyor. Faturasız Esnek Aile 2 GB Tarifesi ile tarifene ek 2 GB internet hediyeni akşam 9 sabah 9 arasında kullanabilirsin. Sen de #BitirBitirebilirsen!

Ücretlendirme
Tarife Adı Tarife İçeriği Tarife FiyatıNasıl Geçerim?
Faturasız Esnek Aile 2 GB 4 GB
(2GB+2GB hediye) Her yöne 750 DK
Her yöne 5000 SMS
22 TL • Faturasız Esnek Aile 2 GB tarifesine gel!
• Akşamdan sabaha internet kampanyanla akşamdan sabaha 1 GB'ın otomatik tanımlanır.
Faturasız Esnek Aile 2 GB
4 GB
(2GB+2GB hediye)
Her yöne 750 DK
Her yöne 5000 SMS
• Faturasız Esnek Aile 2 GB tarifesine gel!
• Akşamdan sabaha internet kampanyanla akşamdan sabaha 1 GB'ın otomatik tanımlanır.
Esnetme
Paketi
İçerik Ücret Nasıl Alırım? Detaylı Bilgi
Esnek Spotify 500MB İnternet +
1 aylık Spotify
Premium Üyeliği
4.90TL ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e
gönder!
Esnek Youtube
İzlesene
1GB İnternet +
Youtube ve
İzlesene'de
geçerli
6.90TL ABONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya
gönder!
Facebook&Twitter Facebook&Twitter
için
350MB + 20MB
6TL ABONE YENIFT yaz, 3636’ya
gönder!
Büyük Seçim Fırsat
1GB
1GB İnternet 5TL BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Büyük Seçim
250DK
Her yöne 250DK 5TL B250DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
500DK
Vodafone’lularla
500DK
5TL B500DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
1000SMS
1000 SMS 5TL B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Esnetme PaketiEsnek Spotify
İçerik500MB İnternet + 1 aylık Spotify Premium Üyeliği
Ücret4.90TL
Nasıl Alırım?ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiEsnek Youtube İzlesene
İçerik500MB İnternet + Youtube ve İzlesene'de geçerli
Ücret6.90TL
Nasıl Alırım?BONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiFacebook&Twitter
İçerikFacebook&Twitter için 350MB + 20MB
Ücret6TL
Nasıl Alırım?ABONE YENIFT yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim Fırsat 1GB
İçerik1GB İnternet
Ücret5TL
Nasıl Alırım?BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 250DK
İçerikHer yöne 250DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B250DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 500DK
İçerikVodafone’lularla 500DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B500DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 1000SMS
İçerik1000 SMS
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esaslar
Faturasız Esnek Aile 2GB Tarifesi Esaslar:

1. Bu tarife Vodafone bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

2. Bu tarife Vodafone'a numara taşıma ya da yeni aktivasyon yolu ile gelen aboneler için geçerlidir.

3. Bu tarifeden faydalanmak için, Vodafone aktif bireysel müşterisi bir aile bireyinin referans olması gerekmektedir.

4. Faturalı Aile kampanyasından yararlanan ya da Faturasız Esnek Aile 2GB, Faturasız Esnek Aile 3GB, Faturasız Aile XLarge tarifelerinden birinde olan bir müşteri başkasına referans olamaz.

5. Faturasız tarifede yer alan bir müşteri Faturalı Tarifeler için referans olamaz.

6. Faturalı Aile kampanyasından yararlanan ya da Faturasız Esnek Aile 2GB, Faturasız Esnek Aile 3GB, Faturasız Aile XLarge tarifelerinde olan bir kişiden referans alınarak aile kampanyasına ya da Faturasız Esnek Aile 2GB, Faturasız Esnek Aile 3GB, Faturasız Aile XLarge tarifelerinden birine dahil olunduğu tespit edildiği takdirde müşterinin kampanyası tek taraflı olarak iptal edilir.

7. Aynı ailede olma kontrolü; aynı nüfüs kütüğüne (il, ilçe,mahalle,köy cilt no) ve aile sıra numarasına sahip olmayı gerektirir.

8. Bir numaranın referansıyla aynı anda maksimum 1 hat yararlanabilir. Bir numara farklı işlemlerde olmak suretiyle aile kontrolü sağlandığında birden fazla kişiye referans olabilir.

9. Bu tarifeden, 7-25 yaş arasındaki faturasız abonelikler faydalanabilir.

10. Aboneler bu tarife kapsamında 22 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 5000 SMS ve 2GB sahibi olurlar.

11. Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa dakika ve sms kullanımları tarifenin standart ücreti ile ücretlenir.

12. Tarife ve internet paketi dışındaki internet kullanımları starndart tarife veri aşım ücreti ile ücretlenir.

13. Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez. 14. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.

15. Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone dakika ve sms kullanımları standart ücretler üzerinden ücretlendirilir. Tarife ve internet paketi dışındaki internet kullanımları için aboneye Cebinize Uyan Internet paketi hakkı otomatik olarak tanımlanır.

16. Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.

17. Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

18. Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.

19. Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

20. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

21. Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.

22. Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.

23. Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

24. Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.

25. Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.

26. Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

27. Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.

28. Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir. 29. Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

30. Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Akşamdan Sabaha İnternet Kampanyası Esaslar:

Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, belirtilen tarifelerdeki mobil internet hakkı kadar akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli internet hakkı sağlar. Örneğin, abone Faturasız Esnek Midi tarifesinde ise; 750 DK,5000 SMS ve 2 GB internet hakkı bulunmaktadır. Bu nedenle abone dilerse, akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli Gece 2 GB internet hakkından faydalanabilir. Gece 1 ve 3 GB faydalarından faydalanamaz.

2. Kampanya kapsamında verilen internet hakkı için ücret talep edilmemektedir.

3. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası ile sunulan mobil internet kullanım hakları 21:00-09:00 saatleri arasında geçerlidir.

4. 15.12.2016 tarihi itibariyle yukarıda belirtilen 6 tarifeye numara taşıma veya yeni hat tesisi ile yeni gelen faturasız gençlik aboneleri otomatik olarak Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil edilecektir. Belirtilen tarifelere 15.12.2016 öncesi gelmiş olan aboneler ise ilgili kanallardan basvurarak kampanyadan faydalanabilirler.

5. 21:00-09:00 saatleri arasındaki mobil internet kullanımları için abone, varsa önce mobil internet promosyonunu yoksa önce Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti kullanır. Abone, belirtilen saatlerde Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti limitine ulaşmışsa abonenin tarifesindeki mobil interneti yada başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

6. 21:00-09:00 saatleri haricindeki mobil internet kullanımları için abone, tarifesindeki interneti veya başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

7. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil internet kullanım hakları 30 gün boyunca geçerlidir. Tarife içerikleri yüklenmiş ise (Geçerli tarifeler, belirli bir ücret karşılığında aylık olarak müşterilere Ses, SMS, Data içerikleri yüklenen tarifelerimizdir. Geçerli tarifenin içeriğinin yüklenmesi, tarife paketi ücretinin çekilerek müşterilere tarife içeriğinin yüklenmesi demektir. Örnek: Faturasız Esnek Mini tarifemizin içeriği 22 TL karşılığında 500 dk + 5000 SMS + 1GB dır. Bu tarifenin içeriğinin yüklenmesi , müşteriden 22 TL lik bakiyenin düşülerek, müşteriye 500 dk + 1000 SMS + 1GB içeriğinin verilmesi demektir.) Akşamdan Sabaha Internet Kampanya içeriği, geçerli tarifenin bir dahaki ilk yüklenmesinde, yine geçerli koşullar sağlandığı takdirde yüklenecektir. Akşamdan Sabaha Internet Kampanya kapsamındaki mobil internet hakkı iptal edilmezse, abonenin tarifesinin içeriği yenilendikçe kampanya mobil internet hakkı yenilenmeye devam edecektir ve her yenilenmesinde kampanya içeriği, tarife içeriğinin bitiş tarihine kadar geçerli olacaktir.

8. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'nın geçerlilik süresi gece kullanımlarıyla ilgili gelen onay SMS'inin ardından başlar.

9. Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

10. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, abonenin talebine istinaden iptal edilebilir.

11. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında edinilen internet hakları sonraki aya devretmez.

12. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında kazanılan haklar sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

13. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil olan kullanıcıların 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır. (3G ve 4.5G'den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)

14. Mobil Internet kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.

15. Vodafone tarife / paket koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

15. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

16. Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Faturasız Esnek Aile 3 GB Tarifesi
Faturasız Esnek Aile 3 GB Tarifesi İnternette neyi seviyorsan 2 katı FreeZone’da! Akşamdan sabaha kafana göre kullan diye GB’ların artık ikiye katlanıyor. Faturasız Esnek Aile 3 GB Tarifesi ile tarifene ek 3 GB internet hediyeni akşam 9 sabah 9 arasında kullanabilirsin. Sen de #BitirBitirebilirsen!

Ücretlendirme
Tarife Adı Tarife İçeriği Tarife FiyatıNasıl Geçerim?
Faturasız Esnek Aile 3 GB 6 GB (3GB+3GB hediye)
Her yöne 750 DK
Her yöne 5000 SMS
25 TL • Faturasız Esnek Aile 3 GB tarifesine gel!
• Akşamdan sabaha internet kampanyanla akşamdan sabaha 1 GB’ın otomatik tanımlanır.
Faturasız Esnek Aile 3 GB
6 GB
(3GB+3GB hediye)
Her yöne 750 DK
Her yöne 5000 SMS
• Faturasız Esnek Aile 3 GB tarifesine gel!
• Akşamdan sabaha internet kampanyanla akşamdan sabaha 1 GB’ın otomatik tanımlanır.
Esnetme
Paketi
İçerik Ücret Nasıl Alırım? Detaylı Bilgi
Esnek Spotify 500MB İnternet +
1 aylık Spotify
Premium Üyeliği
4.90TL ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e
gönder!
Esnek Youtube
İzlesene
1GB İnternet +
Youtube ve
İzlesene'de
geçerli
6.90TL ABONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya
gönder!
Facebook&Twitter Facebook&Twitter
için
350MB + 20MB
6TL ABONE YENIFT yaz, 3636’ya
gönder!
Büyük Seçim Fırsat
1GB
1GB İnternet 5TL BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Büyük Seçim
250DK
Her yöne 250DK 5TL B250DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
500DK
Vodafone’lularla
500DK
5TL B500DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
1000SMS
1000 SMS 5TL B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Esnetme PaketiEsnek Spotify
İçerik500MB İnternet + 1 aylık Spotify Premium Üyeliği
Ücret4.90TL
Nasıl Alırım?ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiEsnek Youtube İzlesene
İçerik500MB İnternet + Youtube ve İzlesene'de geçerli
Ücret6.90TL
Nasıl Alırım?BONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiFacebook&Twitter
İçerikFacebook&Twitter için 350MB + 20MB
Ücret6TL
Nasıl Alırım?ABONE YENIFT yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim Fırsat 1GB
İçerik1GB İnternet
Ücret5TL
Nasıl Alırım?BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 250DK
İçerikHer yöne 250DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B250DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 500DK
İçerikVodafone’lularla 500DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B500DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 1000SMS
İçerik1000 SMS
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esaslar
Faturasız Esnek Aile 3GB Tarifesi Esaslar:

1. Bu tarife Vodafone bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

2. Bu tarife Vodafone’a numara taşıma ya da yeni aktivasyon yolu ile gelen aboneler için geçerlidir.

3. Bu tarifeden faydalanmak için, Vodafone aktif bireysel müşterisi bir aile bireyinin referans olması gerekmektedir.

4. Faturalı Aile kampanyasından yararlanan ya da Faturasız Esnek Aile 2GB, Faturasız Esnek Aile 3GB, Faturasız Aile XLarge tarifelerinden birinde olan bir müşteri başkasına referans olamaz.

5. Faturasız tarifede yer alan bir müşteri Faturalı Tarifeler için referans olamaz.

6. Faturalı Aile kampanyasından yararlanan ya da Faturasız Esnek Aile 2GB, Faturasız Esnek Aile 3GB, Faturasız Aile XLarge tarifelerinde olan bir kişiden referans alınarak aile kampanyasına ya da Faturasız Esnek Aile 2GB, Faturasız Esnek Aile 3GB, Faturasız Aile XLarge tarifelerinden birine dahil olunduğu tespit edildiği takdirde müşterinin kampanyası tek taraflı olarak iptal edilir.

7. Aynı ailede olma kontrolü; aynı nüfüs kütüğüne (il, ilçe,mahalle,köy cilt no) ve aile sıra numarasına sahip olmayı gerektirir.

8. Bir numaranın referansıyla aynı anda maksimum 1 hat yararlanabilir. Bir numara farklı işlemlerde olmak suretiyle aile kontrolü sağlandığında birden fazla kişiye referans olabilir.

9. Bu tarifeden, 7-25 yaş arasındaki faturasız abonelikler faydalanabilir.

10. Aboneler bu tarife kapsamında 25 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 5000 SMS ve 3GB sahibi olurlar.

Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa dakika ve sms kullanımları tarifenin standart ücreti ile ücretlenir.

11. Tarife ve internet paketi dışındaki internet kullanımları için standart tarife aşım ücreti uygulanmaktadır.

12. Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez. 13. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.

14. Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone dakika ve sms kullanımları standart ücretler üzerinden ücretlendirilir. Tarife ve internet paketi dışındaki internet kullanımları için aboneye Cebinize Uyan Internet paketi hakkı otomatik olarak tanımlanır.

15. Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.

16. Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

17. Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.

18. Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

19. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

20. Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.

21. Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.

22. Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

23. Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.

24. Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.

25. Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

26. Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.

27. Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir. 28. Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

29. Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Akşamdan Sabaha İnternet Kampanyası Esaslar:

1. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, belirtilen tarifelerdeki mobil internet hakkı kadar akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli internet hakkı sağlar. Örneğin, abone Faturasız Esnek Midi tarifesinde ise; 750 DK,5000 SMS ve 2 GB internet hakkı bulunmaktadır. Bu nedenle abone dilerse, akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli Gece 2 GB internet hakkından faydalanabilir. Gece 1 ve 3 GB faydalarından faydalanamaz.

2. Kampanya kapsamında verilen internet hakkı için ücret talep edilmemektedir.

3. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası ile sunulan mobil internet kullanım hakları 21:00-09:00 saatleri arasında geçerlidir.

4. 15.12.2016 tarihi itibariyle yukarıda belirtilen 6 tarifeye numara taşıma veya yeni hat tesisi ile yeni gelen faturasız gençlik aboneleri otomatik olarak Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil edilecektir. Belirtilen tarifelere 15.12.2016 öncesi gelmiş olan aboneler ise ilgili kanallardan basvurarak kampanyadan faydalanabilirler.

5. 21:00-09:00 saatleri arasındaki mobil internet kullanımları için abone, varsa önce mobil internet promosyonunu yoksa önce Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti kullanır. Abone, belirtilen saatlerde Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti limitine ulaşmışsa abonenin tarifesindeki mobil interneti yada başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

6. 21:00-09:00 saatleri haricindeki mobil internet kullanımları için abone, tarifesindeki interneti veya başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

7. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil internet kullanım hakları 30 gün boyunca geçerlidir. Tarife içerikleri yüklenmiş ise (Geçerli tarifeler, belirli bir ücret karşılığında aylık olarak müşterilere Ses, SMS, Data içerikleri yüklenen tarifelerimizdir. Geçerli tarifenin içeriğinin yüklenmesi, tarife paketi ücretinin çekilerek müşterilere tarife içeriğinin yüklenmesi demektir. Örnek: Faturasız Esnek Mini tarifemizin içeriği 22 TL karşılığında 500 dk + 5000 SMS + 1GB dır. Bu tarifenin içeriğinin yüklenmesi , müşteriden 22 TL lik bakiyenin düşülerek, müşteriye 500 dk + 1000 SMS + 1GB içeriğinin verilmesi demektir.) Akşamdan Sabaha Internet Kampanya içeriği, geçerli tarifenin bir dahaki ilk yüklenmesinde, yine geçerli koşullar sağlandığı takdirde yüklenecektir. Akşamdan Sabaha Internet Kampanya kapsamındaki mobil internet hakkı iptal edilmezse, abonenin tarifesinin içeriği yenilendikçe kampanya mobil internet hakkı yenilenmeye devam edecektir ve her yenilenmesinde kampanya içeriği, tarife içeriğinin bitiş tarihine kadar geçerli olacaktir.

8. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'nın geçerlilik süresi gece kullanımlarıyla ilgili gelen onay SMS’inin ardından başlar.

9. Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

10. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, abonenin talebine istinaden iptal edilebilir.

11. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında edinilen internet hakları sonraki aya devretmez.

12. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında kazanılan haklar sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

13. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil olan kullanıcıların 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır. (3G ve 4.5G'den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)

14. Mobil Internet kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir. 15. Vodafone tarife / paket koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

15. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

16. Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Faturasız Esnek 1 GB Tarifesi
Faturasız Esnek 1 GB Tarifesi İnternette neyi seviyorsan 2 katı FreeZone’da! Akşamdan sabaha kafana göre kullan diye GB’ların artık ikiye katlanıyor. Faturasız Esnek 1 GB Tarifesi ile tarifene ek 1 GB internet hediyeni akşam 9 sabah 9 arasında kullanabilirsin. Sen de #BitirBitirebilirsen!

Ücretlendirme
Tarife Adı Tarife İçeriğiTarife FiyatıNasıl Geçerim?
Faturasız Esnek 1GB 500 dakika
5000 SMS
2 GB (1 GB + 1 GB Hediye)
22TL F ESNEK 1 GB yaz 7000’e gönder.
500 dakika
5000 SMS
2 GB (1 GB + 1 GB Hediye)
22TL
F ESNEK 1 GB yaz 7000’e gönder.
Esnetme
Paketi
İçerik Ücret Nasıl Alırım? Detaylı Bilgi
Esnek Spotify 500MB İnternet +
1 aylık Spotify
Premium Üyeliği
4.90TL ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e
gönder!
Esnek Youtube
İzlesene
1GB İnternet +
Youtube ve
İzlesene'de
geçerli
6.90TL ABONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya
gönder!
Facebook&Twitter Facebook&Twitter
için
350MB + 20MB
6TL ABONE YENIFT yaz, 3636’ya
gönder!
Büyük Seçim Fırsat
1GB
1GB İnternet 5TL BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Büyük Seçim
250DK
Her yöne 250DK 5TL B250DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
500DK
Vodafone’lularla
500DK
5TL B500DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
1000SMS
1000 SMS 5TL B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Esnetme PaketiEsnek Spotify
İçerik500MB İnternet + 1 aylık Spotify Premium Üyeliği
Ücret4.90TL
Nasıl Alırım?ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiEsnek Youtube İzlesene
İçerik500MB İnternet + Youtube ve İzlesene'de geçerli
Ücret6.90TL
Nasıl Alırım?BONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiFacebook&Twitter
İçerikFacebook&Twitter için 350MB + 20MB
Ücret6TL
Nasıl Alırım?ABONE YENIFT yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim Fırsat 1GB
İçerik1GB İnternet
Ücret5TL
Nasıl Alırım?BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 250DK
İçerikHer yöne 250DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B250DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 500DK
İçerikVodafone’lularla 500DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B500DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 1000SMS
İçerik1000 SMS
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esaslar

Faturasız Esnek 1 GB Tarifesi Esasları:

1. Bu tarife bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

2. Bu tarifeden, 7-26 yaş arasındaki faturasız ablonelikler faydalanabilir.

3. Aboneler bu tarife kapsamında 22 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 500 dk, 5000 SMS ve 1 GB sahibi olurlar.

4. Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.

5. Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.

6. Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yüklemek koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.

7. Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.

8. Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.

9. Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.

10. Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.

11. Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

12. Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.

13. Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

14. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

15. Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.

16. Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.

17. Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

18. Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.

19. Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.

20. Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

21. Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.

22. İnternet Paketinden, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz..

23. Cihazınız ve simkartınız 4.5G uyumlu, 4.5G servisiniz açık ve 4.5G kapsama alanındaysanız, tarifenizi/paketinizi 4.5G hizmetinin verilmeye başlanacağı Nisan 2016 dan itibaren 4.5G hizmetinden faydanalabilirsiniz.

24. Vodafone 3G/4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

25. Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

26. Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

27. Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Akşamdan Sabaha İnternet Kampanyası Esasları:

1. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, belirtilen tarifelerdeki mobil internet hakkı kadar akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli internet hakkı sağlar. Örneğin, abone Faturasız Esnek Midi tarifesinde ise; 750 DK,5000 SMS ve 2 GB internet hakkı bulunmaktadır. Bu nedenle abone dilerse, akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli Gece 2 GB internet hakkından faydalanabilir. Gece 1 ve 3 GB faydalarından faydalanamaz.

2. Kampanya kapsamında verilen internet hakkı için ücret talep edilmemektedir.

3. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası ile sunulan mobil internet kullanım hakları 21:00-09:00 saatleri arasında geçerlidir.

4. 15.12.2016 tarihi itibariyle yukarıda belirtilen 6 tarifeye numara taşıma veya yeni hat tesisi ile yeni gelen faturasız gençlik aboneleri otomatik olarak Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil edilecektir. Belirtilen tarifelere 15.12.2016 öncesi gelmiş olan aboneler ise ilgili kanallardan basvurarak kampanyadan faydalanabilirler.

5. 21:00-09:00 saatleri arasındaki mobil internet kullanımları için abone, varsa önce mobil internet promosyonunu yoksa önce Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti kullanır. Abone, belirtilen saatlerde Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti limitine ulaşmışsa abonenin tarifesindeki mobil interneti yada başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

6. 21:00-09:00 saatleri haricindeki mobil internet kullanımları için abone, tarifesindeki interneti veya başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

7. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil internet kullanım hakları 30 gün boyunca geçerlidir. Tarife içerikleri yüklenmiş ise (Geçerli tarifeler, belirli bir ücret karşılığında aylık olarak müşterilere Ses, SMS, Data içerikleri yüklenen tarifelerimizdir. Geçerli tarifenin içeriğinin yüklenmesi, tarife paketi ücretinin çekilerek müşterilere tarife içeriğinin yüklenmesi demektir. Örnek: Faturasız Esnek Mini tarifemizin içeriği 22 TL karşılığında 500 dk + 5000 SMS + 1GB dır. Bu tarifenin içeriğinin yüklenmesi , müşteriden 22 TL lik bakiyenin düşülerek, müşteriye 500 dk + 1000 SMS + 1GB içeriğinin verilmesi demektir.) Akşamdan Sabaha Internet Kampanya içeriği, geçerli tarifenin bir dahaki ilk yüklenmesinde, yine geçerli koşullar sağlandığı takdirde yüklenecektir. Akşamdan Sabaha Internet Kampanya kapsamındaki mobil internet hakkı iptal edilmezse, abonenin tarifesinin içeriği yenilendikçe kampanya mobil internet hakkı yenilenmeye devam edecektir ve her yenilenmesinde kampanya içeriği, tarife içeriğinin bitiş tarihine kadar geçerli olacaktir.

8. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'nın geçerlilik süresi gece kullanımlarıyla ilgili gelen onay SMS’inin ardından başlar.

9. Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

10. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, abonenin talebine istinaden iptal edilebilir.

11. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında edinilen internet hakları sonraki aya devretmez.

12. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında kazanılan haklar sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

13. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil olan kullanıcıların 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır. (3G ve 4.5G'den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)

14. Mobil Internet kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir. 15. Vodafone tarife / paket koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

15. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

16. Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Faturasız Esnek 2 GB Tarifesi
Faturasız Esnek 2 GB Tarifesi İnternette neyi seviyorsan 2 katı FreeZone’da! Akşamdan sabaha kafana göre kullan diye GB’ların artık ikiye katlanıyor. Faturasız Esnek 2 GB Tarifesi ile tarifene ek 2 GB internet hediyeni akşam 9 sabah 9 arasında kullanabilirsin. Sen de #BitirBitirebilirsen!

Ücretlendirme
Tarife Adı Tarife İçeriğiTarife FiyatıNasıl Geçerim?
Faturasız Esnek 2GB 750 dakika
5000 SMS
4 GB (2 GB + 2 GB Hediye)
27TL F ESNEK 2 GB yaz 7000’e gönder.
750 dakika
5000 SMS
4 GB (2 GB + 2 GB Hediye)
27TL
F ESNEK 2 GB yaz 7000’e gönder.
Esnetme
Paketi
İçerik Ücret Nasıl Alırım? Detaylı Bilgi
Esnek Spotify 500MB İnternet +
1 aylık Spotify
Premium Üyeliği
4.90TL ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e
gönder!
Esnek Youtube
İzlesene
1GB İnternet +
Youtube ve
İzlesene'de
geçerli
6.90TL ABONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya
gönder!
Facebook&Twitter Facebook&Twitter
için
350MB + 20MB
6TL ABONE YENIFT yaz, 3636’ya
gönder!
Büyük Seçim Fırsat
1GB
1GB İnternet 5TL BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Büyük Seçim
250DK
Her yöne 250DK 5TL B250DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
500DK
Vodafone’lularla
500DK
5TL B500DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
1000SMS
1000 SMS 5TL B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Esnetme PaketiEsnek Spotify
İçerik500MB İnternet + 1 aylık Spotify Premium Üyeliği
Ücret4.90TL
Nasıl Alırım?ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiEsnek Youtube İzlesene
İçerik500MB İnternet + Youtube ve İzlesene'de geçerli
Ücret6.90TL
Nasıl Alırım?BONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiFacebook&Twitter
İçerikFacebook&Twitter için 350MB + 20MB
Ücret6TL
Nasıl Alırım?ABONE YENIFT yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim Fırsat 1GB
İçerik1GB İnternet
Ücret5TL
Nasıl Alırım?BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 250DK
İçerikHer yöne 250DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B250DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 500DK
İçerikVodafone’lularla 500DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B500DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 1000SMS
İçerik1000 SMS
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esaslar

Faturasız Esnek 2 GB Tarifesi Esasları:

1. Bu tarife bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

2. Bu tarifeden, 7-26 yaş arasındaki faturasız ablonelikler faydalanabilir.

3. Aboneler bu tarife kapsamında 27 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 5000 SMS ve 2 GB sahibi olurlar.

4. Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.

5. Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.

6. Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yüklemek koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.

7. Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.

8. Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.

9. Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.

10. Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.

11. Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

12. Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.

13. Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

14. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

15. Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.

16. Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.

17. Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

18. Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.

19. Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.

Akşamdan Sabaha İnternet Kampanyası Esasları:

1. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, belirtilen tarifelerdeki mobil internet hakkı kadar akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli internet hakkı sağlar. Örneğin, abone Faturasız Esnek Midi tarifesinde ise; 750 DK,5000 SMS ve 2 GB internet hakkı bulunmaktadır. Bu nedenle abone dilerse, akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli Gece 2 GB internet hakkından faydalanabilir. Gece 1 ve 3 GB faydalarından faydalanamaz.

2. Kampanya kapsamında verilen internet hakkı için ücret talep edilmemektedir.

3. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası ile sunulan mobil internet kullanım hakları 21:00-09:00 saatleri arasında geçerlidir.

4. 15.12.2016 tarihi itibariyle yukarıda belirtilen 6 tarifeye numara taşıma veya yeni hat tesisi ile yeni gelen faturasız gençlik aboneleri otomatik olarak Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil edilecektir. Belirtilen tarifelere 15.12.2016 öncesi gelmiş olan aboneler ise ilgili kanallardan basvurarak kampanyadan faydalanabilirler.

5. 21:00-09:00 saatleri arasındaki mobil internet kullanımları için abone, varsa önce mobil internet promosyonunu yoksa önce Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti kullanır. Abone, belirtilen saatlerde Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti limitine ulaşmışsa abonenin tarifesindeki mobil interneti yada başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

6. 21:00-09:00 saatleri haricindeki mobil internet kullanımları için abone, tarifesindeki interneti veya başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

7. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil internet kullanım hakları 30 gün boyunca geçerlidir. Tarife içerikleri yüklenmiş ise (Geçerli tarifeler, belirli bir ücret karşılığında aylık olarak müşterilere Ses, SMS, Data içerikleri yüklenen tarifelerimizdir. Geçerli tarifenin içeriğinin yüklenmesi, tarife paketi ücretinin çekilerek müşterilere tarife içeriğinin yüklenmesi demektir. Örnek: Faturasız Esnek Mini tarifemizin içeriği 22 TL karşılığında 500 dk + 5000 SMS + 1GB dır. Bu tarifenin içeriğinin yüklenmesi , müşteriden 22 TL lik bakiyenin düşülerek, müşteriye 500 dk + 1000 SMS + 1GB içeriğinin verilmesi demektir.) Akşamdan Sabaha Internet Kampanya içeriği, geçerli tarifenin bir dahaki ilk yüklenmesinde, yine geçerli koşullar sağlandığı takdirde yüklenecektir. Akşamdan Sabaha Internet Kampanya kapsamındaki mobil internet hakkı iptal edilmezse, abonenin tarifesinin içeriği yenilendikçe kampanya mobil internet hakkı yenilenmeye devam edecektir ve her yenilenmesinde kampanya içeriği, tarife içeriğinin bitiş tarihine kadar geçerli olacaktir.

8. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'nın geçerlilik süresi gece kullanımlarıyla ilgili gelen onay SMS’inin ardından başlar.

9. Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

10. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, abonenin talebine istinaden iptal edilebilir.

11. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında edinilen internet hakları sonraki aya devretmez.

12. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında kazanılan haklar sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

13. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil olan kullanıcıların 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır. (3G ve 4.5G'den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)

14. Mobil Internet kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir. 15. Vodafone tarife / paket koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

15. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

16. Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Faturasız Esnek 3 GB Tarifesi
Faturasız Esnek 3 GB Tarifesi İnternette neyi seviyorsan 2 katı FreeZone’da! Akşamdan sabaha kafana göre kullan diye GB’ların artık ikiye katlanıyor. Faturasız Esnek 3 GB Tarifesi ile tarifene ek 3 GB internet hediyeni akşam 9 sabah 9 arasında kullanabilirsin. Sen de #BitirBitirebilirsen! Ücretlendirme
Tarife Adı Tarife İçeriğiTarife FiyatıNasıl Geçerim?
Faturasız Esnek 3GB 750 dakika
5000 SMS
6 GB (3 GB + 3 GB Hediye)
32TL F ESNEK 3 GB yaz 7000’e gönder.
750 dakika
5000 SMS
6 GB (3 GB + 3 GB Hediye)
32TL
F ESNEK 3 GB yaz 7000’e gönder.
Esnetme
Paketi
İçerik Ücret Nasıl Alırım? Detaylı Bilgi
Esnek Spotify 500MB İnternet +
1 aylık Spotify
Premium Üyeliği
4.90TL ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e
gönder!
Esnek Youtube
İzlesene
1GB İnternet +
Youtube ve
İzlesene'de
geçerli
6.90TL ABONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya
gönder!
Facebook&Twitter Facebook&Twitter
için
350MB + 20MB
6TL ABONE YENIFT yaz, 3636’ya
gönder!
Büyük Seçim Fırsat
1GB
1GB İnternet 5TL BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Büyük Seçim
250DK
Her yöne 250DK 5TL B250DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
500DK
Vodafone’lularla
500DK
5TL B500DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
1000SMS
1000 SMS 5TL B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Esnetme PaketiEsnek Spotify
İçerik500MB İnternet + 1 aylık Spotify Premium Üyeliği
Ücret4.90TL
Nasıl Alırım?ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiEsnek Youtube İzlesene
İçerik500MB İnternet + Youtube ve İzlesene'de geçerli
Ücret6.90TL
Nasıl Alırım?BONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiFacebook&Twitter
İçerikFacebook&Twitter için 350MB + 20MB
Ücret6TL
Nasıl Alırım?ABONE YENIFT yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim Fırsat 1GB
İçerik1GB İnternet
Ücret5TL
Nasıl Alırım?BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 250DK
İçerikHer yöne 250DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B250DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 500DK
İçerikVodafone’lularla 500DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B500DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 1000SMS
İçerik1000 SMS
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esaslar

Faturasız Esnek 3 GB Tarifesi Esasları:

1. Bu tarife bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

2. Bu tarifeden, 7-26 yaş arasındaki faturasız ablonelikler faydalanabilir.

3. Aboneler bu tarife kapsamında 32 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 5000 SMS ve 3 GB sahibi olurlar.

4. Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.

5. Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.

6. Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yüklemek koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.

7. Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.

8. Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.

9. Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.

10. Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.

11. Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

12. Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.

13. Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

14. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

15. Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.

16. Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.

17. Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

18. Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.

19. Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.

20. Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

21. Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.

22. İnternet Paketinden, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz..

23. Cihazınız ve simkartınız 4.5G uyumlu, 4.5G servisiniz açık ve 4.5G kapsama alanındaysanız, tarifenizi/paketinizi 4.5G hizmetinin verilmeye başlanacağı Nisan 2016 dan itibaren 4.5G hizmetinden faydanalabilirsiniz.

24. Vodafone 3G/4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

25. Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

26. Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

27. Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Akşamdan Sabaha İnternet Kampanyası Esasları:

1. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, belirtilen tarifelerdeki mobil internet hakkı kadar akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli internet hakkı sağlar. Örneğin, abone Faturasız Esnek Midi tarifesinde ise; 750 DK,5000 SMS ve 2 GB internet hakkı bulunmaktadır. Bu nedenle abone dilerse, akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli Gece 2 GB internet hakkından faydalanabilir. Gece 1 ve 3 GB faydalarından faydalanamaz.

2. Kampanya kapsamında verilen internet hakkı için ücret talep edilmemektedir.

3. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası ile sunulan mobil internet kullanım hakları 21:00-09:00 saatleri arasında geçerlidir.

4. 15.12.2016 tarihi itibariyle yukarıda belirtilen 6 tarifeye numara taşıma veya yeni hat tesisi ile yeni gelen faturasız gençlik aboneleri otomatik olarak Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil edilecektir. Belirtilen tarifelere 15.12.2016 öncesi gelmiş olan aboneler ise ilgili kanallardan basvurarak kampanyadan faydalanabilirler.

5. 21:00-09:00 saatleri arasındaki mobil internet kullanımları için abone, varsa önce mobil internet promosyonunu yoksa önce Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti kullanır. Abone, belirtilen saatlerde Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti limitine ulaşmışsa abonenin tarifesindeki mobil interneti yada başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

6. 21:00-09:00 saatleri haricindeki mobil internet kullanımları için abone, tarifesindeki interneti veya başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

7. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil internet kullanım hakları 30 gün boyunca geçerlidir. Tarife içerikleri yüklenmiş ise (Geçerli tarifeler, belirli bir ücret karşılığında aylık olarak müşterilere Ses, SMS, Data içerikleri yüklenen tarifelerimizdir. Geçerli tarifenin içeriğinin yüklenmesi, tarife paketi ücretinin çekilerek müşterilere tarife içeriğinin yüklenmesi demektir. Örnek: Faturasız Esnek Mini tarifemizin içeriği 22 TL karşılığında 500 dk + 5000 SMS + 1GB dır. Bu tarifenin içeriğinin yüklenmesi , müşteriden 22 TL lik bakiyenin düşülerek, müşteriye 500 dk + 1000 SMS + 1GB içeriğinin verilmesi demektir.) Akşamdan Sabaha Internet Kampanya içeriği, geçerli tarifenin bir dahaki ilk yüklenmesinde, yine geçerli koşullar sağlandığı takdirde yüklenecektir. Akşamdan Sabaha Internet Kampanya kapsamındaki mobil internet hakkı iptal edilmezse, abonenin tarifesinin içeriği yenilendikçe kampanya mobil internet hakkı yenilenmeye devam edecektir ve her yenilenmesinde kampanya içeriği, tarife içeriğinin bitiş tarihine kadar geçerli olacaktir.

8. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'nın geçerlilik süresi gece kullanımlarıyla ilgili gelen onay SMS’inin ardından başlar.

9. Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

10. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, abonenin talebine istinaden iptal edilebilir.

11. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında edinilen internet hakları sonraki aya devretmez.

12. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında kazanılan haklar sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

13. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil olan kullanıcıların 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır. (3G ve 4.5G'den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)

14. Mobil Internet kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir. 15. Vodafone tarife / paket koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

15. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

16. Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Faturasız Esnek Mini Tarifesi
Faturasız Esnek Mini Tarifesi İnternette neyi seviyorsan 2 katı FreeZone’da! Akşamdan sabaha kafana göre kullan diye GB’ların artık ikiye katlanıyor. Faturasız Esnek Mini Tarifesi ile tarifene ek 1 GB internet hediyeni akşam 9 sabah 9 arasında kullanabilirsin. Üstelik her 30 TL yüklemene ekstra 1GB hediye! Sen de #BitirBitirebilirsen!

Ücretlendirme
Tarife Adı Tarife İçeriğiTarife FiyatıNasıl Geçerim?
Faturasız Esnek Mini 500 dakika
5000 SMS
3 GB (1 GB + 2 GB Hediye)
22 TL • Faturasız Esnek Mini Tarifesine gel!
• Akşamdan sabaha internet kampanyanla akşamdan sabaha 1 GB’ın otomatik tanımlanır.
• Her 30 TL yüklemene ekstra 1GB hediye kazanırsın!
Faturasız Esnek Mini
500 dakika
5000 SMS
3 GB (1 GB + 2 GB Hediye)
• Faturasız Esnek Mini Tarifesine gel!
• Akşamdan sabaha internet kampanyanla akşamdan sabaha 1 GB’ın otomatik tanımlanır.
• Her 30 TL yüklemene ekstra 1GB hediye kazanırsın!
Esnetme
Paketi
İçerik Ücret Nasıl Alırım? Detaylı Bilgi
Esnek Spotify 500MB İnternet +
1 aylık Spotify
Premium Üyeliği
4.90TL ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e
gönder!
Esnek Youtube
İzlesene
1GB İnternet +
Youtube ve
İzlesene'de
geçerli
6.90TL ABONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya
gönder!
Facebook&Twitter Facebook&Twitter
için
350MB + 20MB
6TL ABONE YENIFT yaz, 3636’ya
gönder!
Büyük Seçim Fırsat
1GB
1GB İnternet 5TL BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Büyük Seçim
250DK
Her yöne 250DK 5TL B250DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
500DK
Vodafone’lularla
500DK
5TL B500DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
1000SMS
1000 SMS 5TL B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Esnetme PaketiEsnek Spotify
İçerik500MB İnternet + 1 aylık Spotify Premium Üyeliği
Ücret4.90TL
Nasıl Alırım?ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiEsnek Youtube İzlesene
İçerik500MB İnternet + Youtube ve İzlesene'de geçerli
Ücret6.90TL
Nasıl Alırım?BONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiFacebook&Twitter
İçerikFacebook&Twitter için 350MB + 20MB
Ücret6TL
Nasıl Alırım?ABONE YENIFT yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim Fırsat 1GB
İçerik1GB İnternet
Ücret5TL
Nasıl Alırım?BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 250DK
İçerikHer yöne 250DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B250DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 500DK
İçerikVodafone’lularla 500DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B500DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 1000SMS
İçerik1000 SMS
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esaslar
Faturasız Esnek Mini Tarifesi Esaslar:

1. Bu tarife bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

2. Bu tarife, Vodafone'a hattını son 30 gün içinde taşıyan ve son 90 gün içinde hattını Vodafone dan taşımamış olan veya yeni hat alan bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

3. Bu tarifeden, 7-26 yaş arasındaki faturasız ablonelikler faydalanabilir.

4. Son 90 gün içerisinde numarasını Vodafone'dan taşımış olan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

5. Aboneler bu tarife kapsamında 22 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 500 dk, 5000 SMS ve 1 GB sahibi olurlar.

6. Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.

7. Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.

8. Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yüklemek koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.

9. Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.

10. Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.

11. Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.

12. Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.

13. Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

14. Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.

15. Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

16. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

17. Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.

18. Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.

19. Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

20. Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.

21. Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.

22. Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

23. Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.

24. İnternet Paketinden, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz..

25. Cihazınız ve simkartınız 4.5G uyumlu, 4.5G servisiniz açık ve 4.5G kapsama alanındaysanız, tarifenizi/paketinizi 4.5G hizmetinin verilmeye başlanacağı Nisan 2016 dan itibaren 4.5G hizmetinden faydanalabilirsiniz.

26. Vodafone 3G/4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

27. Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

28. Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

29. Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Akşamdan Sabaha İnternet Kampanyası Esaslar:

1. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, belirtilen tarifelerdeki mobil internet hakkı kadar akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli internet hakkı sağlar. Örneğin, abone Faturasız Esnek Midi tarifesinde ise; 750 DK,5000 SMS ve 2 GB internet hakkı bulunmaktadır. Bu nedenle abone dilerse, akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli Gece 2 GB internet hakkından faydalanabilir. Gece 1 ve 3 GB faydalarından faydalanamaz.

2. Kampanya kapsamında verilen internet hakkı için ücret talep edilmemektedir.

3. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası ile sunulan mobil internet kullanım hakları 21:00-09:00 saatleri arasında geçerlidir.

4. 15.12.2016 tarihi itibariyle yukarıda belirtilen 6 tarifeye numara taşıma veya yeni hat tesisi ile yeni gelen faturasız gençlik aboneleri otomatik olarak Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil edilecektir. Belirtilen tarifelere 15.12.2016 öncesi gelmiş olan aboneler ise ilgili kanallardan basvurarak kampanyadan faydalanabilirler.

5. 21:00-09:00 saatleri arasındaki mobil internet kullanımları için abone, varsa önce mobil internet promosyonunu yoksa önce Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti kullanır. Abone, belirtilen saatlerde Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti limitine ulaşmışsa abonenin tarifesindeki mobil interneti yada başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

6. 21:00-09:00 saatleri haricindeki mobil internet kullanımları için abone, tarifesindeki interneti veya başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

7. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil internet kullanım hakları 30 gün boyunca geçerlidir. Tarife içerikleri yüklenmiş ise (Geçerli tarifeler, belirli bir ücret karşılığında aylık olarak müşterilere Ses, SMS, Data içerikleri yüklenen tarifelerimizdir. Geçerli tarifenin içeriğinin yüklenmesi, tarife paketi ücretinin çekilerek müşterilere tarife içeriğinin yüklenmesi demektir. Örnek: Faturasız Esnek Mini tarifemizin içeriği 22 TL karşılığında 500 dk + 5000 SMS + 1GB dır. Bu tarifenin içeriğinin yüklenmesi , müşteriden 22 TL lik bakiyenin düşülerek, müşteriye 500 dk + 1000 SMS + 1GB içeriğinin verilmesi demektir.) Akşamdan Sabaha Internet Kampanya içeriği, geçerli tarifenin bir dahaki ilk yüklenmesinde, yine geçerli koşullar sağlandığı takdirde yüklenecektir. Akşamdan Sabaha Internet Kampanya kapsamındaki mobil internet hakkı iptal edilmezse, abonenin tarifesinin içeriği yenilendikçe kampanya mobil internet hakkı yenilenmeye devam edecektir ve her yenilenmesinde kampanya içeriği, tarife içeriğinin bitiş tarihine kadar geçerli olacaktir.

8. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'nın geçerlilik süresi gece kullanımlarıyla ilgili gelen onay SMS’inin ardından başlar.

9. Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

10. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, abonenin talebine istinaden iptal edilebilir.

11. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında edinilen internet hakları sonraki aya devretmez.

12. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında kazanılan haklar sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

13. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil olan kullanıcıların 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır. (3G ve 4.5G'den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)

14. Mobil Internet kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir. 15. Vodafone tarife / paket koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

15. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

16. Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

FreeZone 1 GB Hediye Kampanyası:

1- Son 30 günde numara taşıma veya yeni hat tesis ederek Vodafone’a gelenler için geçerlidir.

2- Tarifeye ek 1GB hediye için tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapmak gerekir.

3- Faturasız Esnek Mini, Midi ve Maksi Tarifeleri, son 30 günde bireysel faturasıza yeni gelen ve son 90 gün içerisinde Vodafone bünyesinde bulunmamış 7-26 yaş arasındaki abonelere açıktır.

4- 30 TL ve üzeri Cep TL yüklemelerinde sağlanan internet faydası otomatik yenilenir ve her 30 TL ve üzeri Cep TL yüklemesinde aboneye yüklenir.

5- İçerikler her yöne kullanımda geçerlidir, bittiğinde ücretlendirme standart tarife ile aynı olur.

6- Belirtilen tarifelerin 1GB’ı hediye olarak her 30 TL ve üzeri yüklemelerinde sunulur, 1 GB hediyenin geçerlilik süresi 30 gündür.

7- Verilen haklar baskasına devredilemez, bir sonraki 30 güne devretmez.

8- Verilen hak tarife içerisindeki internet hakkına göre önceliklidir.

9- Vodafone, tarife ve kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Faturasız Esnek Midi Tarifesi
Faturasız Esnek Midi Tarifesi İnternette neyi seviyorsan 2 katı FreeZone’da! Akşamdan sabaha kafana göre kullan diye GB’ların artık ikiye katlanıyor. Faturasız Esnek Midi Tarifesi ile tarifene ek 2 GB internet hediyeni akşam 9 sabah 9 arasında kullanabilirsin. Üstelik her 30 TL yüklemene ekstra 1GB hediye! Sen de #BitirBitirebilirsen!

Ücretlendirme
Tarife Adı Tarife İçeriği Tarife Fiyatı Nasıl Geçerim?
Faturasız Esnek Midi 750 dakika
5000 SMS
5 GB (2 GB + 3 GB Hediye)
27 TL • Faturasız Esnek Midi Tarifesine gel!
• Akşamdan sabaha internet kampanyanla akşamdan sabaha 2 GB’ın otomatik tanımlanır.
• Her 30 TL yüklemene ekstra 1GB hediye kazanırsın!
Faturasız Esnek Midi
750 dakika
5000 SMS
5 GB (2 GB + 3 GB Hediye)
• Faturasız Esnek Midi Tarifesine gel!
• Akşamdan sabaha internet kampanyanla akşamdan sabaha 2 GB’ın otomatik tanımlanır.
• Her 30 TL yüklemene ekstra 1GB hediye kazanırsın!
Esnetme
Paketi
İçerik Ücret Nasıl Alırım? Detaylı Bilgi
Esnek Spotify 500MB İnternet +
1 aylık Spotify
Premium Üyeliği
4.90TL ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e
gönder!
Esnek Youtube
İzlesene
1GB İnternet +
Youtube ve
İzlesene'de
geçerli
6.90TL ABONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya
gönder!
Facebook&Twitter Facebook&Twitter
için
350MB + 20MB
6TL ABONE YENIFT yaz, 3636’ya
gönder!
Büyük Seçim Fırsat
1GB
1GB İnternet 5TL BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Büyük Seçim
250DK
Her yöne 250DK 5TL B250DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
500DK
Vodafone’lularla
500DK
5TL B500DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
1000SMS
1000 SMS 5TL B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Esnetme PaketiEsnek Spotify
İçerik500MB İnternet + 1 aylık Spotify Premium Üyeliği
Ücret4.90TL
Nasıl Alırım?ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiEsnek Youtube İzlesene
İçerik500MB İnternet + Youtube ve İzlesene'de geçerli
Ücret6.90TL
Nasıl Alırım?BONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiFacebook&Twitter
İçerikFacebook&Twitter için 350MB + 20MB
Ücret6TL
Nasıl Alırım?ABONE YENIFT yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim Fırsat 1GB
İçerik1GB İnternet
Ücret5TL
Nasıl Alırım?BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 250DK
İçerikHer yöne 250DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B250DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 500DK
İçerikVodafone’lularla 500DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B500DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 1000SMS
İçerik1000 SMS
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esaslar
Faturasız Esnek Midi Tarifesi Esaslar:

1. Bu tarife bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

2. Bu tarife, Vodafone'a hattını son 30 gün içinde taşıyan ve son 90 gün içinde hattını Vodafone dan taşımamış olan veya yeni hat alan bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

3. Bu tarifeden, 7-26 yaş arasındaki faturasız ablonelikler faydalanabilir.

4. Son 90 gün içerisinde numarasını Vodafone'dan taşımış olan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

5. Aboneler bu tarife kapsamında 27 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 5000 SMS ve 2 GB sahibi olurlar.

6. Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.

7. Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.

8. Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yüklemek koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.

9. Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.

10. Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.

11. Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.

12. Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.

13. Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

14. Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.

15. Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

16. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

17. Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.

18. Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.

19. Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

20. Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.

21. Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.

22. Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

23. Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.

24. İnternet Paketinden, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz..

25. Cihazınız ve simkartınız 4.5G uyumlu, 4.5G servisiniz açık ve 4.5G kapsama alanındaysanız, tarifenizi/paketinizi 4.5G hizmetinin verilmeye başlanacağı Nisan 2016 dan itibaren 4.5G hizmetinden faydanalabilirsiniz.

26. Vodafone 3G/4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

27. Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

28. Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

29. Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Akşamdan Sabaha İnternet Kampanyası Esaslar:

1. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, belirtilen tarifelerdeki mobil internet hakkı kadar akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli internet hakkı sağlar. Örneğin, abone Faturasız Esnek Midi tarifesinde ise; 750 DK,5000 SMS ve 2 GB internet hakkı bulunmaktadır. Bu nedenle abone dilerse, akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli Gece 2 GB internet hakkından faydalanabilir. Gece 1 ve 3 GB faydalarından faydalanamaz.

2. Kampanya kapsamında verilen internet hakkı için ücret talep edilmemektedir.

3. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası ile sunulan mobil internet kullanım hakları 21:00-09:00 saatleri arasında geçerlidir.

4. 15.12.2016 tarihi itibariyle yukarıda belirtilen 6 tarifeye numara taşıma veya yeni hat tesisi ile yeni gelen faturasız gençlik aboneleri otomatik olarak Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil edilecektir. Belirtilen tarifelere 15.12.2016 öncesi gelmiş olan aboneler ise ilgili kanallardan basvurarak kampanyadan faydalanabilirler.

5. 21:00-09:00 saatleri arasındaki mobil internet kullanımları için abone, varsa önce mobil internet promosyonunu yoksa önce Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti kullanır. Abone, belirtilen saatlerde Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti limitine ulaşmışsa abonenin tarifesindeki mobil interneti yada başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

6. 21:00-09:00 saatleri haricindeki mobil internet kullanımları için abone, tarifesindeki interneti veya başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

7. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil internet kullanım hakları 30 gün boyunca geçerlidir. Tarife içerikleri yüklenmiş ise (Geçerli tarifeler, belirli bir ücret karşılığında aylık olarak müşterilere Ses, SMS, Data içerikleri yüklenen tarifelerimizdir. Geçerli tarifenin içeriğinin yüklenmesi, tarife paketi ücretinin çekilerek müşterilere tarife içeriğinin yüklenmesi demektir. Örnek: Faturasız Esnek Mini tarifemizin içeriği 22 TL karşılığında 500 dk + 5000 SMS + 1GB dır. Bu tarifenin içeriğinin yüklenmesi , müşteriden 22 TL lik bakiyenin düşülerek, müşteriye 500 dk + 1000 SMS + 1GB içeriğinin verilmesi demektir.) Akşamdan Sabaha Internet Kampanya içeriği, geçerli tarifenin bir dahaki ilk yüklenmesinde, yine geçerli koşullar sağlandığı takdirde yüklenecektir. Akşamdan Sabaha Internet Kampanya kapsamındaki mobil internet hakkı iptal edilmezse, abonenin tarifesinin içeriği yenilendikçe kampanya mobil internet hakkı yenilenmeye devam edecektir ve her yenilenmesinde kampanya içeriği, tarife içeriğinin bitiş tarihine kadar geçerli olacaktir.

8. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'nın geçerlilik süresi gece kullanımlarıyla ilgili gelen onay SMS’inin ardından başlar.

9. Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

10. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, abonenin talebine istinaden iptal edilebilir.

11. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında edinilen internet hakları sonraki aya devretmez.

12. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında kazanılan haklar sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

13. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil olan kullanıcıların 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır. (3G ve 4.5G'den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)

14. Mobil Internet kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir. 15. Vodafone tarife / paket koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

15. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

16. Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

FreeZone 1 GB Hediye Kampanyası

1- Son 30 günde numara taşıma veya yeni hat tesis ederek Vodafone’a gelenler için geçerlidir.

2- Tarifeye ek 1GB hediye için tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapmak gerekir.

3- Faturasız Esnek Mini, Midi ve Maksi Tarifeleri, son 30 günde bireysel faturasıza yeni gelen ve son 90 gün içerisinde Vodafone bünyesinde bulunmamış 7-26 yaş arasındaki abonelere açıktır.

4- 30 TL ve üzeri Cep TL yüklemelerinde sağlanan internet faydası otomatik yenilenir ve her 30 TL ve üzeri Cep TL yüklemesinde aboneye yüklenir.

5- İçerikler her yöne kullanımda geçerlidir, bittiğinde ücretlendirme standart tarife ile aynı olur.

6- Belirtilen tarifelerin 1GB’ı hediye olarak her 30 TL ve üzeri yüklemelerinde sunulur, 1 GB hediyenin geçerlilik süresi 30 gündür.

7- Verilen haklar baskasına devredilemez, bir sonraki 30 güne devretmez.

8- Verilen hak tarife içerisindeki internet hakkına göre önceliklidir.

9- Vodafone, tarife ve kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Faturasız Esnek Maksi Tarifesi
Faturasız Esnek Maksi Tarifesi İnternette neyi seviyorsan 2 katı FreeZone’da! Akşamdan sabaha kafana göre kullan diye GB’ların artık ikiye katlanıyor. Faturasız Esnek Maksi Tarifesi ile tarifene ek 3 GB internet hediyeni akşam 9 sabah 9 arasında kullanabilirsin. Üstelik her 30 TL yüklemene ekstra 1GB hediye! Sen de #BitirBitirebilirsen!

Ücretlendirme
Tarife Adı Tarife İçeriğiTarife FiyatıNasıl Geçerim?
Faturasız Esnek Maksi 750 dakika
5000 SMS
7 GB (3 GB + 4 GB Hediye)
32 TL • Faturasız Esnek Maksi Tarifesine gel!
• Akşamdan sabaha internet kampanyanla akşamdan sabaha 3 GB’ın otomatik tanımlanır.
• Her 30 TL yüklemene ekstra 1GB hediye kazanırsın!
Faturasız Esnek Maksi
750 dakika
5000 SMS
7 GB (3 GB + 4 GB Hediye)
• Faturasız Esnek Maksi Tarifesine gel!
• Akşamdan sabaha internet kampanyanla akşamdan sabaha 3 GB’ın otomatik tanımlanır.
• Her 30 TL yüklemene ekstra 1GB hediye kazanırsın!
Esnetme
Paketi
İçerik Ücret Nasıl Alırım? Detaylı Bilgi
Esnek Spotify 500MB İnternet +
1 aylık Spotify
Premium Üyeliği
4.90TL ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e
gönder!
Esnek Youtube
İzlesene
1GB İnternet +
Youtube ve
İzlesene'de
geçerli
6.90TL ABONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya
gönder!
Facebook&Twitter Facebook&Twitter
için
350MB + 20MB
6TL ABONE YENIFT yaz, 3636’ya
gönder!
Büyük Seçim Fırsat
1GB
1GB İnternet 5TL BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Büyük Seçim
250DK
Her yöne 250DK 5TL B250DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
500DK
Vodafone’lularla
500DK
5TL B500DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
1000SMS
1000 SMS 5TL B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Esnetme PaketiEsnek Spotify
İçerik500MB İnternet + 1 aylık Spotify Premium Üyeliği
Ücret4.90TL
Nasıl Alırım?ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiEsnek Youtube İzlesene
İçerik500MB İnternet + Youtube ve İzlesene'de geçerli
Ücret6.90TL
Nasıl Alırım?BONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiFacebook&Twitter
İçerikFacebook&Twitter için 350MB + 20MB
Ücret6TL
Nasıl Alırım?ABONE YENIFT yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim Fırsat 1GB
İçerik1GB İnternet
Ücret5TL
Nasıl Alırım?BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 250DK
İçerikHer yöne 250DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B250DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 500DK
İçerikVodafone’lularla 500DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B500DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 1000SMS
İçerik1000 SMS
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esaslar
Faturasız Esnek Maksi Tarifesi Esaslar:

1. Bu tarife bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

2. Bu tarife, Vodafone'a hattını son 30 gün içinde taşıyan ve son 90 gün içinde hattını Vodafone dan taşımamış olan veya yeni hat alan bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

3. Bu tarifeden, 7-26 yaş arasındaki faturasız ablonelikler faydalanabilir.

4. Son 90 gün içerisinde numarasını Vodafone'dan taşımış olan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

5. Aboneler bu tarife kapsamında 32 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 5000 SMS ve 3 GB sahibi olurlar.

6. Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.

7. Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.

8. Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yüklemek koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.

9. Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.

10. Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.

11. Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.

12. Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.

13. Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

14. Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.

15. Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

16. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

17. Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.

18. Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.

19. Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

20. Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.

21. Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.

22. Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

23. Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.

24. İnternet Paketinden, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz..

25. Cihazınız ve simkartınız 4.5G uyumlu, 4.5G servisiniz açık ve 4.5G kapsama alanındaysanız, tarifenizi/paketinizi 4.5G hizmetinin verilmeye başlanacağı Nisan 2016 dan itibaren 4.5G hizmetinden faydanalabilirsiniz.

26. Vodafone 3G/4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

27. Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

28. Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

29. Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Akşamdan Sabaha İnternet Kampanyası Esaslar:

1. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, belirtilen tarifelerdeki mobil internet hakkı kadar akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli internet hakkı sağlar. Örneğin, abone Faturasız Esnek Midi tarifesinde ise; 750 DK,5000 SMS ve 2 GB internet hakkı bulunmaktadır. Bu nedenle abone dilerse, akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar geçerli Gece 2 GB internet hakkından faydalanabilir. Gece 1 ve 3 GB faydalarından faydalanamaz.

2. Kampanya kapsamında verilen internet hakkı için ücret talep edilmemektedir.

3. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası ile sunulan mobil internet kullanım hakları 21:00-09:00 saatleri arasında geçerlidir.

4. 15.12.2016 tarihi itibariyle yukarıda belirtilen 6 tarifeye numara taşıma veya yeni hat tesisi ile yeni gelen faturasız gençlik aboneleri otomatik olarak Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil edilecektir. Belirtilen tarifelere 15.12.2016 öncesi gelmiş olan aboneler ise ilgili kanallardan basvurarak kampanyadan faydalanabilirler.

5. 21:00-09:00 saatleri arasındaki mobil internet kullanımları için abone, varsa önce mobil internet promosyonunu yoksa önce Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti kullanır. Abone, belirtilen saatlerde Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil interneti limitine ulaşmışsa abonenin tarifesindeki mobil interneti yada başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

6. 21:00-09:00 saatleri haricindeki mobil internet kullanımları için abone, tarifesindeki interneti veya başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

7. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası dahilindeki mobil internet kullanım hakları 30 gün boyunca geçerlidir. Tarife içerikleri yüklenmiş ise (Geçerli tarifeler, belirli bir ücret karşılığında aylık olarak müşterilere Ses, SMS, Data içerikleri yüklenen tarifelerimizdir. Geçerli tarifenin içeriğinin yüklenmesi, tarife paketi ücretinin çekilerek müşterilere tarife içeriğinin yüklenmesi demektir. Örnek: Faturasız Esnek Mini tarifemizin içeriği 22 TL karşılığında 500 dk + 5000 SMS + 1GB dır. Bu tarifenin içeriğinin yüklenmesi , müşteriden 22 TL lik bakiyenin düşülerek, müşteriye 500 dk + 1000 SMS + 1GB içeriğinin verilmesi demektir.) Akşamdan Sabaha Internet Kampanya içeriği, geçerli tarifenin bir dahaki ilk yüklenmesinde, yine geçerli koşullar sağlandığı takdirde yüklenecektir. Akşamdan Sabaha Internet Kampanya kapsamındaki mobil internet hakkı iptal edilmezse, abonenin tarifesinin içeriği yenilendikçe kampanya mobil internet hakkı yenilenmeye devam edecektir ve her yenilenmesinde kampanya içeriği, tarife içeriğinin bitiş tarihine kadar geçerli olacaktir.

8. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'nın geçerlilik süresi gece kullanımlarıyla ilgili gelen onay SMS’inin ardından başlar.

9. Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

10. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası, abonenin talebine istinaden iptal edilebilir.

11. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında edinilen internet hakları sonraki aya devretmez.

12. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası kapsamında kazanılan haklar sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

13. Akşamdan Sabaha Internet Kampanyası'na dahil olan kullanıcıların 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır. (3G ve 4.5G'den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)

14. Mobil Internet kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir. 15. Vodafone tarife / paket koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

15. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

16. Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

FreeZone 1 GB Hediye Kampanyası:

1. Son 30 günde numara taşıma veya yeni hat tesis ederek Vodafone’a gelenler için geçerlidir.

2. Tarifeye ek 1GB hediye için tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapmak gerekir.

3. Faturasız Esnek Mini, Midi ve Maksi Tarifeleri, son 30 günde bireysel faturasıza yeni gelen ve son 90 gün içerisinde Vodafone bünyesinde bulunmamış 7-26 yaş arasındaki abonelere açıktır.

4. 30 TL ve üzeri Cep TL yüklemelerinde sağlanan internet faydası otomatik yenilenir ve her 30 TL ve üzeri Cep TL yüklemesinde aboneye yüklenir.

5. İçerikler her yöne kullanımda geçerlidir, bittiğinde ücretlendirme standart tarife ile aynı olur.

6. Belirtilen tarifelerin 1GB’ı hediye olarak her 30 TL ve üzeri yüklemelerinde sunulur, 1 GB hediyenin geçerlilik süresi 30 gündür.

7. Verilen haklar baskasına devredilemez, bir sonraki 30 güne devretmez.

8. Verilen hak tarife içerisindeki internet hakkına göre önceliklidir.

9. Vodafone, tarife ve kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Esnek XS Tarifesi
Esnek XS Tarifesi Faturasız Esnek XS Tarifesi ile sadece 17TL’ye 1GB internet, her yöne 750 dakika, 5.000 SMS senin olur! Bunun üstüne bir de Facebook, Twitter, Youtube ve İzlesene‘de geçerli ekstra 2GB da hediye!

Sen de şimdi Vodafone’a gel, hem uygun fiyata tarifeni kap, hem de Facebook, Twitter, Youtube ve İzlesene‘de kafana göre cepten takıl!

Belli oldu, Vodafone FreeZone sayesinde internet arama derdine son, her an heryerden cepten sosyal medyaya bağlanıp video izlemek in!

Nasıl mı? • Önce Vodafone’a geçiyorsun, Faturasız Esnek XS tarifesi’ne geliyorsun.
• Sonra 2GB interneti kapmak için hemen FATURASIZ YOKARTIK yazıp 3636’ya gönderiyorsun!
• Facebook, Twitter, Youtube ve Izlesene mobil siteleri ve uygulamlarında geçerli 2GB mobil interneti anında kapıyorsun!

Kimler İçin?• Vodafone’a geçmek şart oldu diyenlere
• Cepten bol bol sosyal medyaya girenlere
• En hit videoları ilk ben izlerim ve paylaşırım diyenlere
• Gece kuşlarına
• İnternet gezginlerine


Ücretlendirme
Tarife Adı Tarife İçeriğiTarife FiyatıNasıl Geçerim?
Faturasız Esnek XS 750 dakika
5000 SMS
1GB İnternet
+
2GB - Facebook, Twitter,
Youtube ve İzlesene’de
geçerli
17 TL • Hemen numaranı Vodafone’a taşı ya da yeni bir hat al!
ESNEKXS yaz 7000’e gönder!
Sonra
FATURASIZ YOKARTIK yaz 3636’ya gönder
Faturasız Esnek XS
750 dakika
5000 SMS
1GB İnternet + 2GB - Facebook, Twitter, Youtube ve İzlesene’de geçerli
• Hemen numaranı Vodafone’a taşı ya da yeni bir hat al!
ESNEKXS yaz 7000’e gönder!
Sonra
FATURASIZ YOKARTIK yaz 3636’ya gönder
Esnetme
Paketi
İçerik Ücret Nasıl Alırım? Detaylı Bilgi
Esnek Spotify 500MB İnternet +
1 aylık Spotify
Premium Üyeliği
4.90TL ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e
gönder!
Esnek Youtube
İzlesene
1GB İnternet +
Youtube ve
İzlesene'de
geçerli
6.90TL ABONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya
gönder!
Facebook&Twitter Facebook&Twitter
için
350MB + 20MB
6TL ABONE YENIFT yaz, 3636’ya
gönder!
Büyük Seçim Fırsat
1GB
1GB İnternet 5TL BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Büyük Seçim
250DK
Her yöne 250DK 5TL B250DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
500DK
Vodafone’lularla
500DK
5TL B500DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
1000SMS
1000 SMS 5TL B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Esnetme PaketiEsnek Spotify
İçerik500MB İnternet + 1 aylık Spotify Premium Üyeliği
Ücret4.90TL
Nasıl Alırım?ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiEsnek Youtube İzlesene
İçerik500MB İnternet + Youtube ve İzlesene'de geçerli
Ücret6.90TL
Nasıl Alırım?BONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiFacebook&Twitter
İçerikFacebook&Twitter için 350MB + 20MB
Ücret6TL
Nasıl Alırım?ABONE YENIFT yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim Fırsat 1GB
İçerik1GB İnternet
Ücret5TL
Nasıl Alırım?BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 250DK
İçerikHer yöne 250DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B250DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 500DK
İçerikVodafone’lularla 500DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B500DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 1000SMS
İçerik1000 SMS
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esaslar
Faturasız Esnek XS Tarifesi Esaslar:

1. Bu tarife, Vodafone'a hattını son 30 gün içinde taşıyan ve son 90 gün içinde hattını Vodafone dan taşımamış olan veya yeni hat alan bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

2. Bu tarifeden, 7-25 yaş arasındaki faturasız ablonelikler faydalanabilir. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkündür.

3. Son 90 gün içerisinde numarasını Vodafone'dan taşımış olan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

4. Aboneler bu tarife kapsamında 17TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 5000 SMS ve 1 GB sahibi olurlar.

5. Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.

6. Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.

7. Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.

8. Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.

9. Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.

10. Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.

11. Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.

12. Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

13. Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.

14. Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

15. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

16. Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.

17. Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.

18. Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

19. Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.

20. Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.

21. Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

22. Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.

23. Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

24. Bu tarife ile Esnek Spotify;BÜYÜK SEÇİM 250 dk;BÜYÜK SEÇİM 500 dk;BÜYÜK SEÇİM 500 MB;BÜYÜK SEÇİM 1000 SMS;HY 500 DK;Haftalık Vodafonelularla2;Haftalık Her Yöne 2;Ek Altin1;Ek Altin2;Hasatta Ode Tum Yil Konus;Gece;Haftasonu;Aylık Senle Ben1;Aylık Senle Ben2;Aylık Senle Ben3;Cil Altin ;1 HAFTALIK HER YÖNE;1 AYLIK HER YONE 100 DK;1 AYLIK GECE;1 AYLIK SENLE BEN;1 HAFTALIK VODAFONELULARLA;1 AYLIK HER YONE 500 DK;1 AYLIK HER YONE 200 DK;1 Aylik 250 Dk 500 MB;1 Aylik 500 Dk 1 GB;1 AYLIK 500SMS 1GB;1 Aylık Cil Altin ;1 Haftalik Cil Altin 50 ;1 Aylik Cil Altin 100;1 Aylik Cil Altin 150;1 AYLIK KOMPLE 500;1 Aylik 200 Dk Vflularla Gece 2000 dk;1 Aylik Dunya 60;1 Aylik Dunya 120;1 AYLIK HER YONE 100 DK TEKRAR;1 AYLIK HER YONE 200 DK TEKRAR ;1 Gunluk Her Yone 25 Dk;Cebine Gore 5 TL;Cebine Gore 10 TL;Aylık Her Yöne Mini;Aylık Her Yöne;Esnek Spotify Hosgeldin;Büyük Secim FIRSAT250DK;Büyük Secim FIRSAT1GB paketlerinden faydalanılabilecektir.

25. Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

26. Entegre paketleri/tarifeleri satın alan kullanıcıların 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır.

27. İnternet Paketinden, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz..

28. Cihazınız ve simkartınız 4.5G uyumlu, 4.5G servisiniz açık ve 4.5G kapsama alanındaysanız, tarifenizi/paketinizi 4.5G hizmetinin verilmeye başlanacağı Nisan 2016 dan itibaren 4.5G hizmetinden faydanalabilirsiniz.

29. Vodafone 3G/4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Yok Artık Paketi Esasları:

Vodafone’a hattını son 30 gün içinde tasıyan veya yeni hat alan bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir. Tarifeye ek ayda 2 GB hediye internet kullanımının 1 GB’si Youtube, Izlesene, Facebook ve Twitter mobil siteleri ve uygulamalarında geçerli Yok Artık Paketi ile olur ve Yok Artık Paketi aylık olarak yenilenmektedir. Geriye kalan 1 GB ise her yöne geçerli 1 GB mobil internettir; 90 gün geçerli olup kampanyaya ilk giriste tek seferde toplu olarak 2 GB mobil internet seklinde sunulmaktadır.

1. Kampanya kapsamında Yeni Faturasız Yok Artık paketi ve 90 gün geçerli 2GB mobil internet

2. kullanım hakkı 31 Ağustos 2016 tarihine kadar 0TL’ye sunulacaktır.

3. Yeni Faturasız Yok Artık paketi ile birlikte Youtube, Izlesene, Facebook ve Twitter mobil siteleri ve uygulamalarında geçerli 1GB mobil internet kullanımı ile birlikte 90 gün geçerli 2GB mobil internet sunulmaktadır.

4. 90 gün geçerli 2GB mobil internet hakkı tekrar etmez.

5. 1GB Youtube Izlesene Facebook ve Twitter mobil siteleri ve uygulamalraında geçerli mobil internet hakkı 30 günde bir tekrar eder.

6. 1 Eylul tarihi itibariyle Yeni Faturasız Yok Artık paketinin içeriği 1GB olarak devam edecektir.

7. 1 Eylul itibariyle 1GB Yeni Faturasız Yok Artık paketi 5TL ile ücretlendirilmeye devam edecektir.

8. Kampanya katılım için abonenin belirtilen data paketine abonelik yaptırması yeterlidir.

9. Bu kampanya kapsamında kampanya ya katılım için taahütname veya kampanya çıkışında cezai

10. şart uygulanmamaktadır.

11. Yeni Faturasız Yok Artık Paketi dahilindeki internet kullanım hakları abone hesabına tarife içeriklerinin yüklenmesinden bağımsız olarak yüklenir.
Esnek S Tarifesi
Esnek S Tarifesi Faturasız Esnek S Tarifesi ile sadece 22TL’ye 2GB internet, her yöne 750 dakika, 5.000 SMS senin olur! Bunun üstüne bir de Facebook, Twitter, Youtube ve İzlesene‘de geçerli ekstra 2GB da hediye!

Sen de şimdi Vodafone’a gel, hem uygun fiyata tarifeni kap, hem de Facebook, Twitter, Youtube ve İzlesene‘de kafana göre cepten takıl!

Belli oldu, Vodafone FreeZone sayesinde internet arama derdine son, her an heryerden cepten sosyal medyaya bağlanıp video izlemek in!

Nasıl mı? • Önce Vodafone’a geçiyorsun, Faturasız Esnek S tarifesi’ne geliyorsun.
• Sonra 2GB interneti kapmak için hemen FATURASIZ YOKARTIK yazıp 3636’ya gönderiyorsun!
• Facebook, Twitter, Youtube ve Izlesene mobil siteleri ve uygulamlarında geçerli 2GB mobil interneti anında kapıyorsun!

Kimler İçin?• Vodafone’a geçmek şart oldu diyenlere
• Cepten bol bol sosyal medyaya girenlere
• En hit videoları ilk ben izlerim ve paylaşırım diyenlere
• Gece kuşlarına
• İnternet gezginlerine


Ücretlendirme
Tarife Adı Tarife İçeriğiTarife FiyatıNasıl Geçerim?
Faturasız Esnek S 750 dakika
5000 SMS
2GB İnternet
+
2GB - Facebook, Twitter,
Youtube ve İzlesene’de
geçerli
22 TL • Hemen numaranı Vodafone’a taşı ya da yeni bir hat al!
ESNEKS yaz 7000’e gönder!
Faturasız Esnek S
750 dakika
5000 SMS
2GB İnternet + 2GB - Facebook, Twitter,
Youtube ve İzlesene’de
• Hemen numaranı Vodafone’a taşı ya da yeni bir hat al!
ESNEKS yaz 7000’e gönder!
Sonra
FATURASIZ YOKARTIK yaz 3636’ya gönder
Esnetme
Paketi
İçerik Ücret Nasıl Alırım? Detaylı Bilgi
Esnek Spotify 500MB İnternet +
1 aylık Spotify
Premium Üyeliği
4.90TL ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e
gönder!
Esnek Youtube
İzlesene
1GB İnternet +
Youtube ve
İzlesene'de
geçerli
6.90TL ABONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya
gönder!
Facebook&Twitter Facebook&Twitter
için
350MB + 20MB
6TL ABONE YENIFT yaz, 3636’ya
gönder!
Büyük Seçim Fırsat
1GB
1GB İnternet 5TL BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Büyük Seçim
250DK
Her yöne 250DK 5TL B250DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
500DK
Vodafone’lularla
500DK
5TL B500DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
1000SMS
1000 SMS 5TL B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Esnetme PaketiEsnek Spotify
İçerik500MB İnternet + 1 aylık Spotify Premium Üyeliği
Ücret4.90TL
Nasıl Alırım?ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiEsnek Youtube İzlesene
İçerik500MB İnternet + Youtube ve İzlesene'de geçerli
Ücret6.90TL
Nasıl Alırım?BONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiFacebook&Twitter
İçerikFacebook&Twitter için 350MB + 20MB
Ücret6TL
Nasıl Alırım?ABONE YENIFT yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim Fırsat 1GB
İçerik1GB İnternet
Ücret5TL
Nasıl Alırım?BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 250DK
İçerikHer yöne 250DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B250DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 500DK
İçerikVodafone’lularla 500DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B500DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 1000SMS
İçerik1000 SMS
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esaslar
Faturasız Esnek S Tarifesi Esaslar:

1. Bu tarife, Vodafone'a hattını son 30 gün içinde taşıyan ve son 90 gün içinde hattını Vodafone dan taşımamış olan veya yeni hat alan bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

2. Bu tarifeden, 7-25 yaş arasındaki faturasız ablonelikler faydalanabilir. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkündür.

3. Son 90 gün içerisinde numarasını Vodafone'dan taşımış olan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

4. Aboneler bu tarife kapsamında 22TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 5000 SMS ve 2 GB sahibi olurlar.

5. Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.

6. Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.

7. Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.

8. Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.

9. Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.

10. Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.

11. Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.

12. Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

13. Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.

14. Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

15. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

16. Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.

17. Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.

18. Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

19. Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.

20. Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.

21.Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

22. Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.

23. Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

24. Bu tarife ile Esnek Spotify;BÜYÜK SEÇİM 250 dk;BÜYÜK SEÇİM 500 dk;BÜYÜK SEÇİM 500 MB;BÜYÜK SEÇİM 1000 SMS;HY 500 DK;Haftalık Vodafonelularla2;Haftalık Her Yöne 2;Ek Altin1;Ek Altin2;Hasatta Ode Tum Yil Konus;Gece;Haftasonu;Aylık Senle Ben1;Aylık Senle Ben2;Aylık Senle Ben3;Cil Altin ;1 HAFTALIK HER YÖNE;1 AYLIK HER YONE 100 DK;1 AYLIK GECE;1 AYLIK SENLE BEN;1 HAFTALIK VODAFONELULARLA;1 AYLIK HER YONE 500 DK;1 AYLIK HER YONE 200 DK;1 Aylik 250 Dk 500 MB;1 Aylik 500 Dk 1 GB;1 AYLIK 500SMS 1GB;1 Aylık Cil Altin ;1 Haftalik Cil Altin 50 ;1 Aylik Cil Altin 100;1 Aylik Cil Altin 150;1 AYLIK KOMPLE 500;1 Aylik 200 Dk Vflularla Gece 2000 dk;1 Aylik Dunya 60;1 Aylik Dunya 120;1 AYLIK HER YONE 100 DK TEKRAR;1 AYLIK HER YONE 200 DK TEKRAR ;1 Gunluk Her Yone 25 Dk;Cebine Gore 5 TL;Cebine Gore 10 TL;Aylık Her Yöne Mini;Aylık Her Yöne;Esnek Spotify Hosgeldin;Büyük Secim FIRSAT250DK;Büyük Secim FIRSAT1GB paketlerinden faydalanılabilecektir.

25. Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

26. Entegre paketleri/tarifeleri satın alan kullanıcıların 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır.

27. İnternet Paketinden, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz..

28. Cihazınız ve simkartınız 4.5G uyumlu, 4.5G servisiniz açık ve 4.5G kapsama alanındaysanız, tarifenizi/paketinizi 4.5G hizmetinin verilmeye başlanacağı Nisan 2016 dan itibaren 4.5G hizmetinden faydanalabilirsiniz.

29. Vodafone 3G/4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Yok Artık Paketi Esasları:

Vodafone’a hattını son 30 gün içinde tasıyan veya yeni hat alan bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir. Tarifeye ek ayda 2 GB hediye internet kullanımının 1 GB’si Youtube, Izlesene, Facebook ve Twitter mobil siteleri ve uygulamalarında geçerli Yok Artık Paketi ile olur ve Yok Artık Paketi aylık olarak yenilenmektedir. Geriye kalan 1 GB ise her yöne geçerli 1 GB mobil internettir; 90 gün geçerli olup kampanyaya ilk giriste tek seferde toplu olarak 2 GB mobil internet seklinde sunulmaktadır.

1. Kampanya kapsamında Yeni Faturasız Yok Artık paketi ve 90 gün geçerli 2GB mobil internet

2. kullanım hakkı 31 Ağustos 2016 tarihine kadar 0TL’ye sunulacaktır.

3. Yeni Faturasız Yok Artık paketi ile birlikte Youtube, Izlesene, Facebook ve Twitter mobil siteleri ve uygulamalarında geçerli 1GB mobil internet kullanımı ile birlikte 90 gün geçerli 2GB mobil internet sunulmaktadır.

4. 90 gün geçerli 2GB mobil internet hakkı tekrar etmez.

5. 1GB Youtube Izlesene Facebook ve Twitter mobil siteleri ve uygulamalraında geçerli mobil internet hakkı 30 günde bir tekrar eder.

6. 1 Eylul tarihi itibariyle Yeni Faturasız Yok Artık paketinin içeriği 1GB olarak devam edecektir.

7. 1 Eylul itibariyle 1GB Yeni Faturasız Yok Artık paketi 5TL ile ücretlendirilmeye devam edecektir.

8. Kampanya katılım için abonenin belirtilen data paketine abonelik yaptırması yeterlidir.

9. Bu kampanya kapsamında kampanya ya katılım için taahütname veya kampanya çıkışında cezai

10. şart uygulanmamaktadır.

11. Yeni Faturasız Yok Artık Paketi dahilindeki internet kullanım hakları abone hesabına tarife içeriklerinin yüklenmesinden bağımsız olarak yüklenir.
Esnek M Tarifesi
Esnek M Tarifesi Faturasız Esnek M Tarifesi ile sadece 28TL’ye 3GB internet, her yöne 750 dakika, 5.000 SMS senin olur! Bunun üstüne bir de Facebook, Twitter, Youtube ve İzlesene‘de geçerli ekstra 2GB da hediye!

Sen de şimdi Vodafone’a gel, hem uygun fiyata tarifeni kap, hem de Facebook, Twitter, Youtube ve İzlesene‘de kafana göre cepten takıl!

Belli oldu, Vodafone FreeZone sayesinde internet arama derdine son, her an heryerden cepten sosyal medyaya bağlanıp video izlemek in!

Nasıl mı? • Önce Vodafone’a geçiyorsun, Faturasız Esnek M tarifesi’ne geliyorsun.
• Sonra 2GB interneti kapmak için hemen FATURASIZ YOKARTIK yazıp 3636’ya gönderiyorsun!
• Facebook, Twitter, Youtube ve Izlesene mobil siteleri ve uygulamlarında geçerli 2GB mobil interneti anında kapıyorsun!

Kimler İçin?• Vodafone’a geçmek şart oldu diyenlere
• Cepten bol bol sosyal medyaya girenlere
• En hit videoları ilk ben izlerim ve paylaşırım diyenlere
• Gece kuşlarına
• İnternet gezginlerine


Ücretlendirme
Tarife Adı Tarife İçeriğiTarife FiyatıNasıl Geçerim?
Faturasız Esnek M 750 dakika
5000 SMS
3GB İnternet
+
2GB - Facebook, Twitter,
Youtube ve İzlesene’de
geçerli
28 TL • Hemen numaranı Vodafone’a taşı ya da yeni bir hat al!
ESNEKM yaz 7000’e gönder!
Sonra
FATURASIZ YOKARTIK yaz 3636’ya gönder
Faturasız Esnek M
750 dakika
5000 SMS
3GB İnternet + 2GB - Facebook, Twitter, Youtube ve İzlesene’de geçerli
• Hemen numaranı Vodafone’a taşı ya da yeni bir hat al!
ESNEKM yaz 7000’e gönder!

Sonra
FATURASIZ YOKARTIK yaz 3636’ya gönder
Esnetme
Paketi
İçerik Ücret Nasıl Alırım? Detaylı Bilgi
Esnek Spotify 500MB İnternet +
1 aylık Spotify
Premium Üyeliği
4.90TL ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e
gönder!
Esnek Youtube
İzlesene
1GB İnternet +
Youtube ve
İzlesene'de
geçerli
6.90TL ABONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya
gönder!
Facebook&Twitter Facebook&Twitter
için
350MB + 20MB
6TL ABONE YENIFT yaz, 3636’ya
gönder!
Büyük Seçim Fırsat
1GB
1GB İnternet 5TL BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Büyük Seçim
250DK
Her yöne 250DK 5TL B250DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
500DK
Vodafone’lularla
500DK
5TL B500DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
1000SMS
1000 SMS 5TL B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Esnetme PaketiEsnek Spotify
İçerik500MB İnternet + 1 aylık Spotify Premium Üyeliği
Ücret4.90TL
Nasıl Alırım?ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiEsnek Youtube İzlesene
İçerik500MB İnternet + Youtube ve İzlesene'de geçerli
Ücret6.90TL
Nasıl Alırım?BONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiFacebook&Twitter
İçerikFacebook&Twitter için 350MB + 20MB
Ücret6TL
Nasıl Alırım?ABONE YENIFT yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim Fırsat 1GB
İçerik1GB İnternet
Ücret5TL
Nasıl Alırım?BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 250DK
İçerikHer yöne 250DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B250DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 500DK
İçerikVodafone’lularla 500DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B500DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 1000SMS
İçerik1000 SMS
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esaslar
Faturasız Esnek M Tarifesi Esaslar:

1. Bu tarife, Vodafone'a hattını son 30 gün içinde taşıyan ve son 90 gün içinde hattını Vodafone dan taşımamış olan veya yeni hat alan bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

2. Bu tarifeden, 7-25 yaş arasındaki faturasız ablonelikler faydalanabilir. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkündür.

3. Son 90 gün içerisinde numarasını Vodafone'dan taşımış olan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

4. Aboneler bu tarife kapsamında 28TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 5000 SMS ve 2GB sahibi olurlar.

5. Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.

6. Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.

7. Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.

8. Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.

9. Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.

10. Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.

11. Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.

12. Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

13.Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.

14.Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

15.Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

16.Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.

17.Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.

18.Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

19.Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.

20.Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.

21.Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

22.Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.

23.Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

24.Bu tarife ile Esnek Spotify;BÜYÜK SEÇİM 250 dk;BÜYÜK SEÇİM 500 dk;BÜYÜK SEÇİM 500 MB;BÜYÜK SEÇİM 1000 SMS;HY 500 DK;Haftalık Vodafonelularla2;Haftalık Her Yöne 2;Ek Altin1;Ek Altin2;Hasatta Ode Tum Yil Konus;Gece;Haftasonu;Aylık Senle Ben1;Aylık Senle Ben2;Aylık Senle Ben3;Cil Altin ;1 HAFTALIK HER YÖNE;1 AYLIK HER YONE 100 DK;1 AYLIK GECE;1 AYLIK SENLE BEN;1 HAFTALIK VODAFONELULARLA;1 AYLIK HER YONE 500 DK;1 AYLIK HER YONE 200 DK;1 Aylik 250 Dk 500 MB;1 Aylik 500 Dk 1 GB;1 AYLIK 500SMS 1GB;1 Aylık Cil Altin ;1 Haftalik Cil Altin 50 ;1 Aylik Cil Altin 100;1 Aylik Cil Altin 150;1 AYLIK KOMPLE 500;1 Aylik 200 Dk Vflularla Gece 2000 dk;1 Aylik Dunya 60;1 Aylik Dunya 120;1 AYLIK HER YONE 100 DK TEKRAR;1 AYLIK HER YONE 200 DK TEKRAR ;1 Gunluk Her Yone 25 Dk;Cebine Gore 5 TL;Cebine Gore 10 TL;Aylık Her Yöne Mini;Aylık Her Yöne;Esnek Spotify Hosgeldin;Büyük Secim FIRSAT250DK;Büyük Secim FIRSAT1GB paketlerinden faydalanılabilecektir.

25.Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

26.Entegre paketleri/tarifeleri satın alan kullanıcıların 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır.

27.İnternet Paketinden, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz..

28.Cihazınız ve simkartınız 4.5G uyumlu, 4.5G servisiniz açık ve 4.5G kapsama alanındaysanız, tarifenizi/paketinizi 4.5G hizmetinin verilmeye başlanacağı Nisan 2016 dan itibaren 4.5G hizmetinden faydanalabilirsiniz.

29.Vodafone 3G/4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Yok Artık Paketi Esasları:

Vodafone’a hattını son 30 gün içinde tasıyan veya yeni hat alan bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir. Tarifeye ek ayda 2 GB hediye internet kullanımının 1 GB’si Youtube, Izlesene, Facebook ve Twitter mobil siteleri ve uygulamalarında geçerli Yok Artık Paketi ile olur ve Yok Artık Paketi aylık olarak yenilenmektedir. Geriye kalan 1 GB ise her yöne geçerli 1 GB mobil internettir; 90 gün geçerli olup kampanyaya ilk giriste tek seferde toplu olarak 2 GB mobil internet seklinde sunulmaktadır.

1. Kampanya kapsamında Yeni Faturasız Yok Artık paketi ve 90 gün geçerli 2GB mobil internet

2. kullanım hakkı 31 Ağustos 2016 tarihine kadar 0TL’ye sunulacaktır.

3. Yeni Faturasız Yok Artık paketi ile birlikte Youtube, Izlesene, Facebook ve Twitter mobil siteleri ve uygulamalarında geçerli 1GB mobil internet kullanımı ile birlikte 90 gün geçerli 2GB mobil internet sunulmaktadır.

4. 90 gün geçerli 2GB mobil internet hakkı tekrar etmez.

5. 1GB Youtube Izlesene Facebook ve Twitter mobil siteleri ve uygulamalraında geçerli mobil internet hakkı 30 günde bir tekrar eder.

6. 1 Eylul tarihi itibariyle Yeni Faturasız Yok Artık paketinin içeriği 1GB olarak devam edecektir.

7. 1 Eylul itibariyle 1GB Yeni Faturasız Yok Artık paketi 5TL ile ücretlendirilmeye devam edecektir.

8. Kampanya katılım için abonenin belirtilen data paketine abonelik yaptırması yeterlidir.

9. Bu kampanya kapsamında kampanya ya katılım için taahütname veya kampanya çıkışında cezai

10. şart uygulanmamaktadır.

11. Yeni Faturasız Yok Artık Paketi dahilindeki internet kullanım hakları abone hesabına tarife içeriklerinin yüklenmesinden bağımsız olarak yüklenir.

Tarife içerisindeki internet hakkının tamamı harcandığında Cebinize Uyan Paket tanımlanır. Cebinize Uyan Paket detayları için tıklayın.
Faturasız Gece 2GB Hediye Kampanyası
Esaslar
Faturasız Gece 2GB Hediye Kampanyası Esaslar:

1. Kampanya süresi dahilinde son 30 günde yeni hat aktivasyonu ya da numara taşıma yoluyla bireysel Faturasız Esnek tarifelere gelen aboneler bu kampanyadan faydalanabilir.

2. Kampanya kapsamında Faturasız Gece 2GB paketi 31 Ağustos 2016 tarihine kadar 0TL’ye sunulacaktır.

3. Faturasız Gece 2GB paketi ile sunulan 2GB mobil internet kullanım hakkı 00:00-06:00 saatleri arasında geçerlidir.

4. Faturasız Gece 2GB paketinden faydalanmak için abonenin 00:00’da internetini kapatıp yeniden açması gerekmektedir.

5. 31 Ağustos 2016 tarihi itibariyle Faturasız Gece 2GB paketi 5TL ile ücretlendirilmeye devam edecektir.

6. Kampanya katılım için abonenin belirtilen data paketine abonelik yaptırması yeterlidir.

7. Bu kampanya kapsamında kampanya katılım için taahütname veya kampanya çıkışında cezai şart uygulanmamaktadır.

8. Faturasız Gece 2GB Paketi dahilindeki internet kullanım hakları abone hesabına tarife içeriklerinin yüklenmesinden bağımsız olarak yüklenir.

9. Faturasız Gece 2GB paketi dahilindeki mobil internet kullanım hakları 30 gün boyunca geçerlidir ve paketin kullanım limitine ulaşılması durumunda abonenin başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder. 10. 00:00-06:00 saatleri haricindeki mobil internet kullanımları için abone başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

11. Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer. 12. Internet kullanım hakkının geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.

13. Faturasız Gece 2GB paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenir ve iptal edilebilir.

14. Faturasız Gece 2GB paketi 30 gün boyunca geçerlidir. 30 gün sonunda kullanılmayan haklar sonraki aya devretmez.

15. Faturasız Gece 2GB paketi sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

16. Faturasız Gece 2GB paketini alan kullanıcıların 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4.5G servisi kapatılmaz.

17. Vodafone tarife / paket koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

18. VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz.İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

19. Eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

20. Mobil Internet kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.

21. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.

22. Vodafone Kampanya'ya katılımın beklenenin üzerinde olması durumunda BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU Erişim ve Tarifeler Dairesi Başkanlığına bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir.

23. Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Yok Artık Paketi
Yok Artık Paketi Yok Artık Paketi’ni Nasıl Yüklerim?
Faturasız Esnek tarifeler için FATURASIZ YOKARTIK yazıp 3636 ’ya Faturalı Esnek tarifeler için FATURALI YOKARTIK yazıp 3636 ’ya SMS atman yeterli!


Esaslar

Yok Artık Paketi Faturalı ve Faturasız herhangi bir Esnek tarifeye son 30 günde yeni hat aktivasyonu ya da numara taşıma ile gelen abonelere özel olarak sunulan Facebook,Twitter, Youtube ve Izlesene sitelerinde ve uygulamalarında geçerli 3GB mobil internet kullanım hakkıdır.

Yok Artık Kampanyası 13 Kasım 2015 – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerlidir.

Yok Artık Paketi, 14 Mart 2016 tarihine kadar ücretsiz olarak sunulacak olup 30 Mart 2016 tarihinde 1GB internet hakkı ile 5TL olarak ücretlenmeye devam edecektir.

Kampanyadan Faturalı ve Faturasız Esnek tarifelere son 30 günde yeni hat aksivasyonu veya numara taşıma ile gelen aboneler yararlanabilir.

Faturalı ve Faturasız Esnek tarifelere gelen abonelerin, Yok Artık Paketi’ni alabilmek için Vodafone Çağrı Merkezi’ni aramaları, Vodafone Cep Merkezleri’ni ziyaret etmeleri veya 3636’ya SMS atmaları gerekir.

Faturasız Esnek tarifelere gelen abonelerin, paketi almak için FATURASIZ YOKARTIK yazıp 3636’ya, Faturalı Esnek tarifelere gelen abonelerin FATURALI YOKARTIK yazıp 3636’ya SMS atarak abone olması gerekir. Gönderilecek SMSler ücretsizdir.

Yok Artık Paketi’ne giriş ve çıkışlar anlık olur.

Yok Artık Paketi başka data paketleriyle birlikte kullanılabilinir.Ancak bu paketi alan aboneler başka bir Facebook, Twitter, İzlesene ve başka bir Youtube paketi alamaz.

Faturasız Esnek tarife aboneleri IPTAL FATURASIZ YOKARTIK yazarak, Faturalı Esnek tarife aboneleri IPTAL FATURALI YOKARTIK yazarak ve 3636 ya SMS göndererek abone oldukları Yok Artık Paketi’ni iptal edebilir.

Yok Artık Paketi dahilinde verilen 3GB internet kullanım hakkı tam olarak yüklenir, gün sayısına göre orantılanmaz.

Yeni Esnek 1GB Tarifesi
Yeni Esnek 1GB Tarifesi Faturasız Yeni Esnek 1GB Tarifesi ile sadece 18 TL’ye Her Yöne 500 dakika, 5000 SMS, 1GB senin olur. Bunun üstüne bir de Facebook, Twitter, Youtube ve İzlesene‘de geçerli ekstra 3GB da hediye!

Sen de şimdi Vodafone’a gel, hem uygun fiyata tarifeni kap, hem de Facebook, Twitter, Youtube ve İzlesene‘de kafana göre cepten takıl!

Belli oldu, Vodafone FreeZone sayesinde internet arama derdine son, her an heryerden cepten sosyal medyaya bağlanıp video izlemek in!

Nasıl mı? • Önce Vodafone’a geçiyorsun, Yeni Esnek 1 GB tarifesi’ne geliyorsun.
• Sonra 3GB interneti kapmak için hemen FATURASIZ YOKARTIK yazıp 3636’ya gönderiyorsun!
• Facebook, Twitter, Youtube ve Izlesene mobil siteleri ve uygulamlarında geçerli 3GB mobil interneti anında kapıyorsun!

Ek Paketler Esnek tarifelere geldiginde türlü türlü esnetme seçeneğin var, tarifeni esnet esnetebildiğin kadar!


Ücretlendirme
Tarife Adı Tarife İçeriğiTarife FiyatıNasıl Geçerim?
Yeni Esnek 1GB 500 dakika
5000 SMS
1GB İnternet
+
3GB - Facebook, Twitter,
Youtube ve İzlesene’de
geçerli
18TL Hemen numaranı Vodafone’a taşı ya da yeni bir hat al!
• Yeni Esnek 1GB yaz 7000’e gönder,
Sonra
• FATURASIZ YOKARTIK yaz 3636’ya gönder
500 dakika
5000 SMS
1GB İnternet
+
3GB - Facebook, Twitter,
Youtube ve İzlesene’de
geçerli
Yeni Esnek 1GB yaz 7000’e gönder,
Sonra
• FATURASIZ YOKARTIK yaz 3636’ya gönder
Esnetme
Paketi
İçerik Ücret Nasıl Alırım? Detaylı Bilgi
Esnek Spotify 500MB İnternet +
1 aylık Spotify
Premium Üyeliği
4.90TL ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e
gönder!
Esnek Youtube
İzlesene
1GB İnternet +
Youtube ve
İzlesene'de
geçerli
6.90TL ABONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya
gönder!
Facebook&Twitter Facebook&Twitter
için
350MB + 20MB
6TL ABONE YENIFT yaz, 3636’ya
gönder!
Büyük Seçim Fırsat
1GB
1GB İnternet 5TL BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Büyük Seçim
250DK
Her yöne 250DK 5TL B250DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
500DK
Vodafone’lularla
500DK
5TL B500DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
1000SMS
1000 SMS 5TL B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Esnetme PaketiEsnek Spotify
İçerik500MB İnternet + 1 aylık Spotify Premium Üyeliği
Ücret4.90TL
Nasıl Alırım?ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiEsnek Youtube İzlesene
İçerik500MB İnternet + Youtube ve İzlesene'de geçerli
Ücret6.90TL
Nasıl Alırım?BONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiFacebook&Twitter
İçerikFacebook&Twitter için 350MB + 20MB
Ücret6TL
Nasıl Alırım?ABONE YENIFT yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim Fırsat 1GB
İçerik1GB İnternet
Ücret5TL
Nasıl Alırım?BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 250DK
İçerikHer yöne 250DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B250DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 500DK
İçerikVodafone’lularla 500DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B500DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 1000SMS
İçerik1000 SMS
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esaslar
Yeni Esnek 1GB Tarifesi Esaslar:

1. Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.

2. Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yüklemek koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.

3. Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.

4. Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.

5. Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.

6. Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.

7. Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

8. Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.

9. Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

10. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

11. Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.

12. Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.

13. Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

14. Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.

15. Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.

16. Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

17. Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.

18. Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

19. Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

20. Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Faturasız Yok Artık Kampanyası Esaslar:

1. Kampanya süresi dahilinde son 30 günde yeni hat aktivasyonu ya da numara taşıma bireysel Faturasız Esnek tarifelere gelen aboneler bu kampanyadan faydalanabilir.

2. Kampanya kapsamında Faturasız Yok Artık paketi 14 Mart 2016 tarihine kadar 0TL’ye sunulacaktır.

3. Faturasız Yok Artık paketi ile sunulan 3GB mobil internet kullanım hakkı Youtube, Izlesene, Facebook ve Twitter mobil siteleri ve uygulamlarında geçerlidir.

4. 14 Mart 2016 tarihi itibariyle Faturasız Yok Artık paketinin içeriği 1GB olarak devam edecektir.

5. 14 Mart 2016 itibariyle Faturasız Yok Artık paketi 5TL ile ücretlendirilmeye devam edecektir.

6. Kampanya katılım için abonenin belirtilen data paketine abonelik yaptırması yeterlidir.

7. Bu kampanya kapsamında kampanya ya katılım için taahütname veya kampanya çıkışında cezai şart uygulanmamaktadır.

8. Faturasız Yok Artık Paketi dahilindeki internet kullanım hakları abone hesabına tarife içeriklerinin yüklenmesinden bağımsız olarak yüklenir.

9. Faturasız Yok Artık paketi dahilindeki mobil internet kullanım hakları 30 gün boyunca geçerlidir ve paketin kullanım limitine ulaşılması durumunda abonenin başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder. Youtube, Izlesene, Facebook, Twitter mobil internet siteleri ya da uygulamları dışındaki mobil kullanımları için abone başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenir.

10. Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer. Internet kullanım hakkının geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.

11. Faturasız Yok Artık Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenir ve iptal edilebilir.

12. Faturasız Yok Artık Paketi 30 gün boyunca geçerlidir. 30 gün sonunda kullanılmayan haklar sonraki aya devretmez.

13. Faturasız Yok Artık Paketi sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

14. Faturasız Yok Artık paketini alan kullanıcıların 3G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G servisi kapatılmaz.

15. Vodafone tarife / paket koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar. VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz.İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. * İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

16. Eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

17. Mobil Internet kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.

18. Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

19. Vodafone Kampanya'ya katılımın beklenenin üzerinde olması durumunda BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU Erişim ve Tarifeler Dairesi Başkanlığına bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir.

20. Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Ekstra Esnek 3GB Tarifesi
Ekstra Esnek 3GB Tarifesi Ağustos itibariyle Yeni Esnek 2GB tarifesi Ekstra Esnek 3GB olarak değiştirilmiştir.

Faturasız Esnek 3GB Tarifesi ile sadece 25TL’ye 3GB internet, her yöne 500 dakika, 5000 SMS senin olur. Bunun üstüne bir de Facebook, Twitter, Youtube ve İzlesene‘de geçerli ekstra 3GB da hediye!

Sen de şimdi Vodafone’a gel, hem uygun fiyata tarifeni kap, hem de Facebook, Twitter, Youtube ve İzlesene‘de kafana göre cepten takıl!

Belli oldu, Vodafone FreeZone sayesinde internet arama derdine son, her an heryerden cepten sosyal medyaya bağlanıp video izlemek in!

Nasıl mı? • Önce Vodafone’a geçiyorsun, Ekstra Esnek 3GB tarifesi’ne geliyorsun.
• Sonra 3GB interneti kapmak için hemen FATURASIZ YOKARTIK yazıp 3636’ya gönderiyorsun!
• Facebook, Twitter, Youtube ve Izlesene mobil siteleri ve uygulamlarında geçerli 3GB mobil interneti anında kapıyorsun!

Ek Paketler Esnek tarifelere geldiginde türlü türlü esnetme seçeneğin var, tarifeni esnet esnetebildiğin kadar!


Ücretlendirme
Tarife Adı Tarife İçeriğiTarife FiyatıNasıl Geçerim?
Ekstra Esnek 3GB 500 dakika
5000 SMS
2GB İnternet
+
3GB - Facebook, Twitter,
Youtube ve İzlesene’de
geçerli
25TL Hemen numaranı Vodafone’a taşı ya da yeni bir hat al!
• Ekstra Esnek 3GB yaz 7000’e gönder,
Sonra
• FATURASIZ YOKARTIK yaz 3636’ya gönder
500 dakika
5000 SMS
2GB İnternet
+
3GB - Facebook, Twitter,
Youtube ve İzlesene’de
geçerli
Ekstra Esnek 3GB yaz 7000’e gönder,
Sonra
• FATURASIZ YOKARTIK yaz 3636’ya gönder
Esnetme
Paketi
İçerik Ücret Nasıl Alırım? Detaylı Bilgi
Esnek Spotify 500MB İnternet +
1 aylık Spotify
Premium Üyeliği
4.90TL ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e
gönder!
Esnek Youtube
İzlesene
1GB İnternet +
Youtube ve
İzlesene'de
geçerli
6.90TL ABONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya
gönder!
Facebook&Twitter Facebook&Twitter
için
350MB + 20MB
6TL ABONE YENIFT yaz, 3636’ya
gönder!
Büyük Seçim Fırsat
1GB
1GB İnternet 5TL BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Büyük Seçim
250DK
Her yöne 250DK 5TL B250DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
500DK
Vodafone’lularla
500DK
5TL B500DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
1000SMS
1000 SMS 5TL B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Esnetme PaketiEsnek Spotify
İçerik500MB İnternet + 1 aylık Spotify Premium Üyeliği
Ücret4.90TL
Nasıl Alırım?ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiEsnek Youtube İzlesene
İçerik500MB İnternet + Youtube ve İzlesene'de geçerli
Ücret6.90TL
Nasıl Alırım?BONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiFacebook&Twitter
İçerikFacebook&Twitter için 350MB + 20MB
Ücret6TL
Nasıl Alırım?ABONE YENIFT yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim Fırsat 1GB
İçerik1GB İnternet
Ücret5TL
Nasıl Alırım?BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 250DK
İçerikHer yöne 250DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B250DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 500DK
İçerikVodafone’lularla 500DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B500DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 1000SMS
İçerik1000 SMS
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esaslar
Ekstra Esnek 3GB Tarifesi Esaslar:

1. Bu tarife bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

2. Bu tarife, Vodafone'a hattını son 30 gün içinde taşıyan ve son 90 gün içinde hattını Vodafone dan taşımamış olan veya yeni hat alan bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

3. Bu tarifeden, 7-25 yaş arasındaki faturasız abonelikler faydalanabilir.

4. Son 90 gün içerisinde numarasını Vodafone'dan taşımış olan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

5. Aboneler bu tarife kapsamında 25TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 500 dk, 5000 SMS ve 2 GB sahibi olurlar.

6. Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.

7. Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.

8. Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yüklemek koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.

9. Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.

10. Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.

11. Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.

12. Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.

13. Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

14. Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.

15. Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

16. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

17. Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.

18. Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.

19. Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

20. Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.

21. Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.

22. Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

23. Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.

24. Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

25. Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

26. Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Faturasız Yok Artık Kampanyası Esaslar:

1. Kampanya süresi dahilinde son 30 günde yeni hat aktivasyonu ya da numara taşıma bireysel Faturasız Esnek tarifelere gelen aboneler bu kampanyadan faydalanabilir.

2. Kampanya kapsamında Faturasız Yok Artık paketi 14 Mart 2016 tarihine kadar 0TL’ye sunulacaktır.

3. Faturasız Yok Artık paketi ile sunulan 3GB mobil internet kullanım hakkı Youtube, Izlesene, Facebook ve Twitter mobil siteleri ve uygulamlarında geçerlidir.

4. 14 Mart 2016 tarihi itibariyle Faturasız Yok Artık paketinin içeriği 1GB olarak devam edecektir.

5. 14 Mart 2016 itibariyle Faturasız Yok Artık paketi 5TL ile ücretlendirilmeye devam edecektir.

6. Kampanya katılım için abonenin belirtilen data paketine abonelik yaptırması yeterlidir.

7. Bu kampanya kapsamında kampanya ya katılım için taahütname veya kampanya çıkışında cezai şart uygulanmamaktadır.

8. Faturasız Yok Artık Paketi dahilindeki internet kullanım hakları abone hesabına tarife içeriklerinin yüklenmesinden bağımsız olarak yüklenir.

9. Faturasız Yok Artık paketi dahilindeki mobil internet kullanım hakları 30 gün boyunca geçerlidir ve paketin kullanım limitine ulaşılması durumunda abonenin başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder. Youtube, Izlesene, Facebook, Twitter mobil internet siteleri ya da uygulamları dışındaki mobil kullanımları için abone başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenir.

10. Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer. Internet kullanım hakkının geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.

11. Faturasız Yok Artık Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenir ve iptal edilebilir.

12. Faturasız Yok Artık Paketi 30 gün boyunca geçerlidir. 30 gün sonunda kullanılmayan haklar sonraki aya devretmez.

13. Faturasız Yok Artık Paketi sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

14. Faturasız Yok Artık paketini alan kullanıcıların 3G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G servisi kapatılmaz.

15. Vodafone tarife / paket koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar. VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz.İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. * İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

16. Eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

17. Mobil Internet kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.

18. Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

19. Vodafone Kampanya'ya katılımın beklenenin üzerinde olması durumunda BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU Erişim ve Tarifeler Dairesi Başkanlığına bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir.

20. Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tarife içerisindeki internet hakkının tamamı harcandığında Cebinize Uyan Paket tanımlanır. Cebinize Uyan Paket detayları için tıklayın.
Faturasız Esnek 1GB Tarifesi
Faturasız Esnek 1GB Tarifesi Faturasız Esnek 1GB Tarifesi ile sadece 19 TL’ye Her Yöne 500 dakika, 5000 SMS, 1GB internetin yanında haftasonu geceleri Vodafone’lularla 2000 dakika senin! Sen de şimdi Vodafone’a gel, hem interneti hem de haftasonu gecelerinde Vodafone’lu kankanla, sevgilinle binlerce dakikayı, SMS’i kap! Belli oldu, Vodafone FreeZone sayesinde çaldır kapatlar out, bol bol konuşulan uykusuz geceler in!

Nasıl mı? • Önce Vodafone’a geçiyorsun, Esnek 1 GB tarifesi’ne geliyorsun.
• Sonra dakikaları kapmak için BIZE UYKU YOK HS yazıp 7000’e gönderiyorsun!
• Haftasonu (Cuma & Cumartesi günleri) Vodafone içi 2000 dakika (akşam 21:00 – sabah 09:00) konuşma hakkı hattına otomatik yükleniyor.

Nasıl Esneteceğiz? Türlü türlü esnetme seçeneğin var, esne esneyebildiğin kadar:
• 500 MB internet ve 30 milyon şarkısı ile Spotify premium aboneliğini sadece 4.90 TL’ye almak istersen Esnek Spotify paketi (ESNEK SPOTIFY -> 7000)

Kimler İçin? • Vodafone’a geçmek şart oldu diyenlere
• Bol bol dakikam olsun isteyenlere
• İnternet gezginlerine


Ücretlendirme
Tarife Adı Tarife İçeriğiTarife FiyatıNasıl Geçerim?
Esnek 1GB 500 dakika
5000 SMS
1GB İnternet
Haftasonu geceleri Vodafonelularla 2000 dakika konuşma (Cuma ve Cumartesi akşam 21:00 – sabah 09:00 arasında)
19TL Hemen numaranı Vodafone’a taşı ya da yeni bir hat al!
• Esnek 1GB yaz 7000’e gönder,
Sonra
• BIZE UYKU YOK HS yaz 7000’e gönder
500 dakika
5000 SMS
1GB İnternet
Haftasonu günleri Vodafone içi 2000 dakika gece (akşam 21:00 – sabah 09:00)
Esnek 1GB -> 7000 ve
BIZE UYKU YOK HS ->7000
Esaslar
1. Bu tarife bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

2. Bu tarife, Vodafone'a hattını son 30 gün içinde taşıyan ve son 90 gün içinde hattını Vodafone dan taşımamış olan veya yeni hat alan bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

3. Bu tarifeden, 7-25 yaş arasındaki faturasız abonelikler faydalanabilir.

4. Son 90 gün içerisinde numarasını Vodafone'dan taşımış olan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

5. Aboneler bu tarife kapsamında 19 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 500 dk, 5000 SMS ve 1 GB sahibi olurlar.

6. Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.

7. Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.

8. Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yüklemek koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.

9. Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.

10. Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.

11. Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.

12. Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.

13. Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

14. Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.

15. Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

16. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

17. Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.

18. Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.

19. Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

20. Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.

21. Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.

22. Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

23. Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.

24. Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

25. Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

26. Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bize Uyku Yok Haftasonu Paketi:

1. Esnek 1 GB Tarifesine abone olan bireysel müşterilerimiz, 7000 kısa koduna kayıt mesajı attıktan sonra (veya diğer kampanya katılım kanalları ile kayıt olduktan sonra) 0 TL karşılığında Bize Uyku Yok Haftasonu Paketinden yararlanabileceklerdir.

2. Bize Uyku Yok Haftasonu paketine kayıt olunduğu takdirde, tarife ücreti olan 19 TL 'nin abonenin bakiyesinden çekilip, tarife kapsamındaki kullanım haklarının abone bakiyesine yüklenmiş olması halinde paket içeriği de eş zamanlı olarak yuklenecektir. ( Tarife içeriği olan 19 TL 'nin abonenin bakiyesinden çekilememiş ve tarife kapsamındaki kullanım haklarının abone bakiyesine yüklenmemiş olması halinde paket yuklenmeyecek, tarife yuklemesine kadar bekleyecektir.)

3. Bize Uyku Yok Haftasonu paketi kapsamındaki aylık 2000 dk gece onnet paket aboneliği iptal edilmediği sürece, tarife içeriğinin yenilenmesi ile birlikte düzenli ve aylık olarak yenilenecektir.

4. Bize Uyku Yok Haftasonu paketi aynı kullanım dönemi içerisinde sadece 1 defa alınabilir, yani aynı ay içerisinde pakete 2 defa kayıt olunması sonucu 2 adet Bize Uyku Yok Haftasonu paketi yüklenmez

5. Paket içeriği 30 gün için (tarifenin başlangıc ve bitiş tarihleri yle eşzamanlı olarak gecerlidir.

6. 30 gün sonunda tekrar yeterli bakiye karşılığında tarifesinin yenilenmesi ile otomatik yenilenir

7. Kullanılmayan bakiyeler silinir ; devretmez.

8. Bize Uyku Yok Haftasonu paketi kapsamındaki gece paketi içeriği Cuma ve Cumartesi geceleri, vodafone içi ve akşam 21:00 ile sabah 09:00 saatleri arasında gecerlidir.

9. Paketten cıkışlar dönem sonu itibariyle gercekleşir.Abone dönem sonuna kadar haklarını kullanabilir.

10. Kayıt esnasında aboneler asagıdaki adımları basarılı olarak gecmeleri durumunda kayıt alınacaktır. .;

11. Bireysel ön ödemeli aboneler;Aktif olmalı; kampanya kayıt kanallarından biri ile katılım yapmaları gerekmektedir. Abonelik yetkili bayiler, müşteri hizmetleri, Online, IVR ve SMS kanalıyla gercekleştirilebilecektir.

12. Paketten yararlanacak abone Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. gri/kara listelerinde olmamalıdır.

13. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

14. Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.

15. Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.

16. Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

17. Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.

18. Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.

19. Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

20. Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.

21. Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

22. Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

23. Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tarife içerisindeki internet hakkının tamamı harcandığında Cebinize Uyan Paket tanımlanır. Cebinize Uyan Paket detayları için tıklayın.
Faturasız Esnek 2GB Tarifesi
Faturasız Esnek 2GB Tarifesi Faturasız Esnek 2GB Tarifesi ile sadece 24 TL’ye 2 GB internet, her yöne 500 dakika, 5000 SMS üstüne de geceleri Vodafone’lularla 2000 dakika senin! Sen de şimdi Vodafone’a gel, hem interneti hem de haftasonu gecelerinde Vodafone’lu kankanla, sevgilinle binlerce dakikayı, SMS’i kap! Belli oldu, Vodafone FreeZone sayesinde çaldır kapatlar out, bol bol konuşulan uykusuz geceler in!

Nasıl mı? • Önce Vodafone’a geçiyorsun, Esnek 2 GB tarifesi’ne geliyorsun.
• Sonra dakikaları kapmak için BIZE UYKU YOK yazıp 7000’e gönderiyorsun!
• Geceleri Vodafone içi 2000 dakika (akşam 21:00 – sabah 09:00) konuşma hakkı hattına otomatik yükleniyor.

Nasıl Esneteceğiz? Türlü türlü esnetme seçeneğin var, esne esneyebildiğin kadar:
• 500 MB internet ve 30 milyon şarkısı ile Spotify premium aboneliğini sadece 4.90 TL’ye almak istersen Esnek Spotify paketi (ESNEK SPOTIFY -> 7000)

Kimler İçin? • Vodafone’a geçmek şart oldu diyenlere
• Bol bol dakikam olsun isteyenlere
• İnternet profesörlerine


Ücretlendirme
Tarife Adı Tarife İçeriğiTarife FiyatıNasıl Geçerim?
Esnek 2GB 500 dakika
5000 SMS
2GB İnternet
Geceleri Vodafonelularla 2000 dakika konuşma
24TL Hemen numaranı Vodafone’a taşı ya da yeni bir hat al!
• Esnek 2GB yaz 7000’e gönder,
Sonra
• BIZE UYKU YOK yaz 7000’e gönder
500 dakika
5000 SMS
2GB İnternet
Geceleri Vodafonelularla 2000 dakika
Esnek 2GB -> 7000 ve
BIZE UYKU YOK ->7000
Esaslar

Esnek 2GB:

Bu tarifeden, 7-25 yaş arasındaki faturasız abonelikler faydalanabilir. Son 90 gün içerisinde numarasını Vodafone'dan taşımış olan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar. Aboneler bu tarife kapsamında 24 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 500 dk, 5000 SMS ve 2 GB sahibi olurlar. Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir. Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez. Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yüklemek koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir. Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir. Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir. Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir. Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır. Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir. Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir. Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

Bize Uyku Yok Paketi:

Esnek 2 GB Tarifesine abone olan bireysel müşterilerimiz, 7000 kısa koduna kayıt mesajı attıktan sonra (veya diğer kampanya katılım kanalları ile kayıt olduktan sonra) 0 TL karşılığında Bize Uyku Yok Paketinden yararlanabileceklerdir. Bize Uyku Yok paketine kayıt olunduğu takdirde, tarife ücreti olan 19 TL 'nin abonenin bakiyesinden çekilip, tarife kapsamındaki kullanım haklarının abone bakiyesine yüklenmiş olması halinde paket içeriği de eş zamanlı olarak yuklenecektir. ( Tarife içeriği olan 19 TL 'nin abonenin bakiyesinden çekilememiş ve tarife kapsamındaki kullanım haklarının abone bakiyesine yüklenmemiş olması halinde paket yuklenmeyecek, tarife yuklemesine kadar bekleyecektir.) Bize Uyku Yok paketi kapsamındaki aylık 2000 dk gece onnet paket aboneliği iptal edilmediği sürece, tarife içeriğinin yenilenmesi ile birlikte düzenli ve aylık olarak yenilenecektir. Bize Uyku Yok paketi aynı kullanım dönemi içerisinde sadece 1 defa alınabilir, yani aynı ay içerisinde pakete 2 defa kayıt olunması sonucu 2 adet Bize Uyku Yok paketi yüklenmez Paket içeriği 30 gün için (tarifenin başlangıc ve bitiş tarihleri yle eşzamanlı olarak gecerlidir. 30 gün sonunda tekrar yeterli bakiye karşılığında tarifesinin yenilenmesi ile otomatik yenilenir Kullanılmayan bakiyeler silinir ; devretmez. Bize Uyku Yok paketi kapsamındaki gece paketi içeriği haftanın her günü, vodafone içi ve akşam 21:00 ile sabah 09:00 saatleri arasında gecerlidir. Paketten cıkışlar dönem sonu itibariyle gercekleşir.Abone dönem sonuna kadar haklarını kullanabilir. Kayıt esnasında aboneler asagıdaki adımları basarılı olarak gecmeleri durumunda kayıt alınacaktır. .; Bireysel ön ödemeli aboneler;Aktif olmalı; kampanya kayıt kanallarından biri ile katılım yapmaları gerekmektedir. Abonelik yetkili bayiler, müşteri hizmetleri, Online, IVR ve SMS kanalıyla gercekleştirilebilecektir. Paketten yararlanacak abone Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. gri/kara listelerinde olmamalıdır.

Abone alımına kapalı Esnek Tarife ve Yeni Esnek Tarife Esasları:

Esnek Tarife

* 30 Ocak 2015 tarihinde yeni abone alımına kapanmıştır. 26 yaş altı aboneler bu tarife kapsamında 25 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 250 dk, 1000 SMS&MMS ve 500 MB sahibi olurlar. Yurtiçi heryöne kullanılabilecek SMS&MMS ler tek bir kotada müşteriye verilir (toplam 1000 olacak şekilde)

* Tarife veya ek paketteki haklariniz bittiginde veya tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda yurtici her yone, konusmalari DK’si 60kr’den SMS gonderimlerini adedi 60kr’den yapabilirsiniz.

* Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.

* Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yüklemek koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir. Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir. Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.
Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir. Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır. Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir. Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir. Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir. Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez. Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir. Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir. Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler. Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir. Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir. Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G hizmetinden faydalanmaya başlarlar. Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada,Freezone 3'ü Bir Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir. Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar. Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yeni Esnek Tarife

30 Ocak 2015 tarihinde yeni abone alımına kapanmıştır. Bu tarife bireysel 26 yaş altı faturasız abonelikler için geçerlidir. Bu tarife, Vodafone'a hattını son 30 gün içinde taşıyan veya yeni hat alarak Vodafone abonesi olan ve son 90 gün içinde hattını Vodafone dan taşımamış olan bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir. Son 90 gün içerisinde numarasını Vodafone'dan taşımış olan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar. Aboneler bu tarife kapsamında 25 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 250 dk, 1000 SMS&MMS ve 500 MB sahibi olurlar. Yurtiçi heryöne kullanılabilecek SMS&MMS ler tek bir kotada müşteriye verilir (toplam 1000 olacak şekilde) Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir. Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez. Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yüklemek koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir. Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir. Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir. Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir. Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır. Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir. Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir. Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir. Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez. Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir. Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir. Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler. Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir. Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir. Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G hizmetinden faydalanmaya başlarlar. Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Freezone 3'ü Bir Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir. Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar. Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ESNEK DAKİKA PAKETİ

Esnek Tarife veya Yeni Esnek Tarifelerine abone olan bireysel müşterilerimiz, 7000 kısa koduna kayıt mesajı attıktan sonra (veya diğer kampanya katılım kanalları ile kayıt olduktan sonra) ücretsiz olarak Esnek Dakika Paketinden yararlanabileceklerdir. Esnek Dakika paketine kayıt olunduktan sonra, Esnek veya Yeni Esnek tarifenin , Esnek Dakika paketine kayıt olunduktan sonraki ilk yenilenmesi ile birlikte (tarife ücreti olan 25 TL 'nin abonenin bakiyesinden çekilip, tarife kapsamındaki kullanım haklarının abone bakiyesine yüklenmesi ile birlikte) yüklenecek ve Esnek Dakika paketi kapsamındaki aylık 250 yurtiçi heryöne dakika, iptal edilmediği sürece, Esnek Tarifesi veya Yeni Esnek Tarifesi içeriğinin yenilenmesi ile birlikte düzenli ve aylık olarak yenilenecektir. Esnek Dakika paketi aynı kullanım dönemi içerisinde sadece 1 defa alınabilir, yani aynı ay içerisinde pakete 2 defa kayıt olunması sonucu 2 adet Esnek Dakika paketi yüklenmez Paket içeriği 30 gün için (Esnek ve Yeni Esnek tarifenin içerikleri süresince) gecerlidir. 30 gün sonunda tekrar yeterli bakiye karşılığında tarifesinin yenilenmesi ile otomatik yenilenir Kullanılmayan bakiyeler silinir, devretmez.

• Paketten cıkışlar dönem sonu itibariyle gercekleşir.Abone dönem sonuna kadar haklarını kullanabilir.

Kayıt esnasında aboneler asagıdaki adımları basarılı olarak gecmeleri durumunda kayıt alınacaktır :
• Bireysel ön ödemeli aboneler;Aktif olmalı; kampanya kayıt kanallarından biri ile katılım yapmaları gerekmektedir.
• Paketten yararlanacak abone Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. gri/kara listelerinde olmamalıdır.
• Kampanya kapsamında dakika kazanımına konu olacak görüşmeler sadece yurtiçi operatörlere dogru görüntülü konusma,ses kullanımları içerir. Roaming , Türkiye sınırları içerisinden yapılan yurtdışı aramaları, özel servis aramaları, ve diğer hizmetler dahil değildir. Paket asımında abonenin tarife sartları ve ücretleri gecerlidir.
• Hediye kazanılan 1 ay (30 günlük) dönemler arasında, kampanyaya katılan aboneler kampanyaya katıldıktan sonra kayıt iptali ; sebeke içi ve şebekeler arası geçiş (MNT ,ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil ) veya devir, dondurma işlemi yaparsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
• Ön ödemeli hat aboneleri, kampanyadan kazandıkları ve harcayabilecekleri kullanım bakiyelerini sorgulamak için 7000 SMS servisini kullanabilirler.
• Kampanyaya bakiye sorgulama ücretsizdir. Aboneler dilerlerse *7000# alt menulerinden de sorgulama yapabilirler.
• Kampanya kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez. FCT içinde kullanımına ve konferans cagrıya izin verilmez.Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.
• Vodafone kampanya şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman BTK ya yasal kurallar cercevesinde bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır.
Kampanya ya katılım 7000 SMS,Mh ve yetkili satıs kanalları yolu ile gercekleşecektir.

ESNEK MESAJ PAKETİ

Esnek Tarife veya Yeni Esnek Tarifelerine abone olan bireysel müşterilerimiz, 7000 kısa koduna kayıt mesajı attıktan sonra (veya diğer kampanya katılım kanalları ile kayıt olduktan sonra) ücretsiz olarak Esnek Mesaj Paketinden yararlanabileceklerdir. Esnek Mesaj paketine kayıt olunduktan sonra, Esnek veya Yeni Esnek tarifenin , Esnek Mesaj paketine kayıt olunduktan sonraki ilk yenilenmesi ile birlikte (tarife ücreti olan 25 TL 'nin abonenin bakiyesinden çekilip, tarife kapsamındaki kullanım haklarının abone bakiyesine yüklenmesi ile birlikte) yüklenecek ve Esnek Mesaj paketi kapsamındaki aylık Vodafonelularla 5000 Mesaj (SMS ve MMS) ve yurtiçi heryöne geçerli 4000 Mesaj (SMS & MMS), iptal edilmediği sürece, Esnek Tarife veya Yeni Esnek Tarife içeriğinin yenilenmesi ile birlikte düzenli ve aylık olarak yenilenecektir. Esnek Mesaj paketi aynı kullanım dönemi içerisinde sadece 1 defa alınabilir, yani aynı ay içerisinde pakete 2 defa kayıt olunması sonucu 2 adet Esnek Mesaj paketi yüklenmez Paket içeriği 30 gün için (Esnek ve Yeni Esnek tarifenin içerikleri süresince) gecerlidir. 30 gün sonunda tekrar yeterli bakiye karşılığında tarifesinin yenilenmesi ile otomatik yenilenir Kullanılmayan bakiyeler silinir, devretmez.

• Paketten cıkışlar dönem sonu itibariyle gercekleşir.Abone dönem sonuna kadar haklarını kullanabilir.

Kayıt esnasında aboneler asagıdaki adımları basarılı olarak gecmeleri durumunda kayıt alınacaktır :
• Bireysel ön ödemeli aboneler;Aktif olmalı; kampanya kayıt kanallarından biri ile katılım yapmaları gerekmektedir.
• Paketten yararlanacak abone Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. gri/kara listelerinde olmamalıdır.
• Kampanya kapsamında hediye kazanımına konu olacak mesajlar sadece yurtiçi operatörlere dogru SMS & MMS kullanımları içerir. Roaming , Türkiye sınırları içerisinden yapılan yurtdışı mesaj gönderimleri, özel servis aramaları, ve diğer hizmetler dahil değildir. Paket asımında abonenin tarife sartları ve ücretleri gecerlidir .
• Hediye kazanılan 1 ay (30 günlük) dönemler arasında, kampanyaya katılan aboneler kampanyaya katıldıktan sonra kayıt iptali ; sebeke içi ve şebekeler arası geçiş (MNT ,ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil ) veya devir, dondurma işlemi yaparsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
• Ön ödemeli hat aboneleri, kampanyadan kazandıkları ve harcayabilecekleri kullanım bakiyelerini sorgulamak için 7000 SMS servisini kullanabilirler.
• Kampanyaya bakiye sorgulama ücretsizdir. Aboneler dilerlerse *7000# alt menulerinden de sorgulama yapabilirler.
• Kampanya kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez. FCT içinde kullanımına ve konferans cagrıya izin verilmez.Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.
• Vodafone kampanya şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman BTK ya yasal kurallar cercevesinde bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır.
Kampanya ya katılım 7000 SMS,Mh ve yetkili satıs kanalları yolu ile gercekleşecektir.

ESNEK İNTERNET PAKETİ

Esnek Tarife veya Yeni Esnek Tarifelerine abone olan bireysel müşterilerimiz, 7000 kısa koduna kayıt mesajı attıktan sonra (veya diğer kampanya katılım kanalları ile kayıt olduktan sonra) ücretsiz olarak Esnek Internet Paketinden yararlanabileceklerdir. Esnek Internet paketine kayıt olunduktan sonra, Esnek veya Yeni Esnek tarifenin , Esnek Internet paketine kayıt olunduktan sonraki ilk yenilenmesi ile birlikte (tarife ücreti olan 25 TL 'nin abonenin bakiyesinden çekilip, tarife kapsamındaki kullanım haklarının abone bakiyesine yüklenmesi ile birlikte)yüklenecek ve Esnek Internet paketi kapsamındaki aylık 500 MB, iptal edilmediği sürece, Esnek Tarife veya Yeni Esnek Tarife içeriğinin yenilenmesi ile birlikte düzenli ve aylık olarak yenilenecektir. Esnek Internet paketi aynı kullanım dönemi içerisinde sadece 1 defa alınabilir, yani aynı ay içerisinde pakete 2 defa kayıt olunması sonucu 2 adet Esnek Internet paketi yüklenmez Paket içeriği 30 gün için (Esnek ve Yeni Esnek tarifenin içerikleri süresince) gecerlidir. 30 gün sonunda tekrar yeterli bakiye karşılığında tarifesinin yenilenmesi ile otomatik yenilenir Kullanılmayan bakiyeler silinir, devretmez.

• Paketten cıkışlar dönem sonu itibariyle gercekleşir.Abone dönem sonuna kadar haklarını kullanabilir.

Kayıt esnasında aboneler asagıdaki adımları basarılı olarak gecmeleri durumunda kayıt alınacaktır :
• Bireysel ön ödemeli aboneler;Aktif olmalı; kampanya kayıt kanallarından biri ile katılım yapmaları gerekmektedir.
• Paketten yararlanacak abone Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. gri/kara listelerinde olmamalıdır.
• Kampanya kapsamında internet kazanımına konu olacak kullanımlar sadece yurtiçi data kullanımları içerir. Roaming de geçerli değildir. Paket asımında abonenin tarife sartları ve ücretleri gecerlidir.
• Hediye kazanılan 1 ay (30 günlük) dönemler arasında, kampanyaya katılan aboneler kampanyaya katıldıktan sonra kayıt iptali ; sebeke içi ve şebekeler arası geçiş (MNT ,ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil ) veya devir, dondurma işlemi yaparsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
• Ön ödemeli hat aboneleri, kampanyadan kazandıkları ve harcayabilecekleri kullanım bakiyelerini sorgulamak için 7000 SMS servisini kullanabilirler.
• Kampanyaya bakiye sorgulama ücretsizdir. Aboneler dilerlerse *7000# alt menulerinden de sorgulama yapabilirler.
• Kampanya kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.
• Kampanyadan kazanılan dakikalar, 60 snlik atış periyodu ve internet kb üzerinden ücretlendirilir. FCT içinde kullanımına ve konferans cagrıya izin verilmez.Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir. • Vodafone kampanya şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman BTK ya yasal kurallar cercevesinde bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır. Kampanya ya katılım 7000 SMS,Mh ve yetkili satıs kanalları yolu ile gercekleşecektir.

Esnek ve Yeni Esnek Tarifeleri Esnek Paketler Kampanyası

Esnek ve Yeni Esnek tarifelere kayıt olan aboneler, tarifeleri üzerine Esnek Internet, Esnek Dakika ve Esnek Mesaj paketlerini alabileceklerdir. Esnek Tarife aboneleri aynı anda yukarıda belirtilen 3 esnek paketten birinden yararlanabilecek; Yeni Esnek Tarife aboneleri ise aynı anda yukarıda belirtilen 3 esnek paketin 2 sinden yararlanabilecektir (aynı paket aynı kullanım dönemi içerisinde üst üste 2 defa alınamaz; yani bir müşteri Esnek Internet paketine iki defa kayıt olup 2 adet Esnek Internet paketi alamaz. 3 seçenek arasında 1 veya 2 farklı seçenek olacak şekilde tercih yapılmalıdır) Abonelerin ücretsiz Esnek Paketlere giriş yapabilmeleri için için Esnek Tarifelerden birine kayıt olduktan sonra, Esnek Paketlere kayıt kanallarından biri ile (SMS, Web, Bayi Kanalı ve Müşteri Hizmeti&IVR) kayıt olmaları gerekmektedir. Esnek Paketlere kayıt olunduktan sonra, tarife içeriğinin ilk yenilenmesi ile birlikte , Esnek Paketlerden yararlanılmaya başlanacaktır. Müşteriler talep ederlerse , Esnek Paketlere kayıt kanallarından biri ile (SMS, Web, Bayi Kanalı ve Müşteri Hizmeti&IVR) üzerlerindeki Esnek Paketi bir diğer esnek paketi ile değiştirebilirler. Örneğin, tarifesi üzerine 500 MB ücretsiz Esnek Internet Paketi kullanan bir abone, üzerindeki 500 MB paketini bir Esnek Dakika Paketi ile değiştirmek isterse, DEGISTIR INTERNET DK yazip 7000'e gönderebilir. Bu durumda müşterinin üzerindeki 500 MB paketi, tarifesinin içeriğinin bitiş tarihine kadar kullandırılır ve tarifesinin içeriğinin bir sonraki yenilenmesinde , 500 MB lık Esnek Internet paketi yerine yurtiçi heryöne 250 Dakikalık Esnek Dakika paketi yenilenir. Esnek ve Yeni Esnek Tarifesindeki aboneler aynı zamanda, tarifeye kayıt olduktan sonraki ilk 7 gün içerisinde (tarifeye ilk girişleri sonrasındaki ilk 7 gün içerisinde, yani tarifeden çıkıp tarifeye 2. defa girmeleri halinde 7 gün süresi geçerli olmayacaktır) tarifeleri üzerine Esnek Internet-Hoşgeldin, Esnek Dakika-Hoşgeldin ve Esnek Mesaj-Hoşgeldin paketlerini alabileceklerdir. *Esnek Tarife aboneleri aynı anda yukarıda belirtilen 3 esnek hoşgeldin paketten birinden yararlanabilecek; Yeni Esnek Tarife aboneleri ise aynı anda yukarıda belirtilen 3 esnek hoşgeldin paketin 2 sinden yararlanabilecektir (aynı paket aynı kullanım dönemi içerisinde üst üste 2 defa alınamaz; yani bir müşteri Esnek Internet Hoşgeldin paketine iki defa kayıt olup 2 adet Esnek Internet paketi alamaz. 3 seçenek arasında 1 veya 2 farklı seçenek olacak şekilde tercih yapılmalıdır). Esnek Paketler ile Esnek Hoşgeldin Paketleri arasında alınamazlık kuralı bulunmamaktadır (Yani Yeni Esnek Tarifedeki bir abone tarifesinin ilk ayında 2 Esnek Paket ve 2 adet Esnek Hoşgeldin Paketinden yararlanabilir.) Vodafone kampanya şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar." Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır Kampanya ya katılım SMS yolu ile gercekleşecektir.

Yeni Esnek Tarife +1GB Kampanyası

16 Haziran 2014 itibari ile Yeni Esnek Tarifesine üye olan ve tarife içeriği 25 TL karşılığında yenilenen abonelere, Yeni Esnek Tarife dahilindeki 250 dk , 1000 Mesaj ve 500 MB internete ek olarak 30 gün boyunca (tarife içeriginin geçerlilik tarihi süresince) kullanabilecekleri 1GB internet hediye edilecektir. Kampanya son faydalanma tarihine kadar, tarife içeriğinin her yenilendiği ay , ek olarak 1 aylık (tarife içeriğinin geçerlilik süresi boyunca geçerli) +1GB verilmeye devam edilecektir. Kampanyaya katılım 16 Haziran 2014 itibari ile otomatik olarak gerçekleşecektir (Tarifeye kayıt olan aboneler, ek kayıta gerek olmadan kampanyaya dahil olacaktır. ) Kampanya iptal seçeneği bulunmamaktadır. Kampanya son abone alım tarihi kayıt tarihi 31 Aralık 2014 'tür. Kampanyaya otomatik olan dahil olan aboneler, aylık +1GB hediyelerini 31 Aralık 2014 'e kadar tarife içerikleri her yenilendiğinde alacaklardır. 31 Aralık 2014 sonrasında, tarife içeriklerinin yenilenmesi ile birlikte +1GB aylık hediye verilmeye devam edilmeyecektir. Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır Otomatik olarak kayıt olunacaktır.

Yeni Esnek Tarifeler Vodafone lularla Sınırsız SMS kampanyası

Yeni Esnek Tarife ye kayıt olan aboneler, 16 Haziran 2014 itibari ile, tarifeleri yenilendikçe (25 TL karşılığında tarife içerikleri yüklendikçe) ek olarak Vodafone lularla Sınırsız SMS hakkı kazanacaklardır. Verilen sınırsız SMS, bir ay boyunca yurtiçi Vodafone lular yönüne geçerli olacaktır. 31 Mart 2015 e kadar, her tarife içeriği yenilenmesinde , sinirsiz 1 ay geçerli SMS içeriği yüklenmeye devam edecektir. 31 Mart 2015 sonrası tarife yenilenmelerinde, tarife içeriğine ek olarak Vodafone lularla Sınırsız SMS hakkı verilmeye devam edilmeyecektir.

• Hediye SMS'ler katma değerli servisler ve uluslararası harcamalar için kullanılamaz.
• SMS paketlerinin ;tarifede verilen aynı yöne doğru SMS'e ve tarifeye göre kullanım önceliği bulunmaktadır.
• Hediyeler aboneye ait aktif kullanım sürelerini etkilemeyecektir.
• Hediye olarak verilen mesajlar üçüncü sahışlara transfer edilemeyecektir.
• 1 GSM numarası sadece 1 kere kampanyasından yararlanabilecektir.

Kötüye kullanım, bireysel kullanım amacına aykırı düşebilecek sayıda makine ve programsal yazılımla kullanımı ve ticari fayda saglamak amacı ya da süphesi yaratan aboneler kampanyadan cıkarılıp katılımı engellenecektir. Şebeke içi geçiş, iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka operatöre geçiş durumlarında eğer varsa kampanyanın hakları silinir. Numara değişikliği durumunda kampanya devam eder. Vodafone kampanya şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Tarife içerisindeki internet hakkının tamamı harcandığında Cebinize Uyan Paket tanımlanır. Cebinize Uyan Paket detayları için tıklayın.

Faturasız Esnek Fırsat 2GB Tarifesi
Faturasız Esnek Fırsat 2GB Tarifesi Faturasız ESNEK FIRSAT 2GB Tarifesi ile sadece 22TL’ye 2 GB internet, her yöne 400 dakika, 5000 SMS üstüne de haftasonu geceleri Vodafone’lularla 2000 dakika senin! Sen de şimdi Vodafone’a gel, hem interneti hem de haftasonu gecelerinde Vodafone’lu kankanla, sevgilinle binlerce dakikayı, SMS’i kap! Belli oldu, Vodafone FreeZone sayesinde çaldır kapatlar out, bol bol konuşulan uykusuz geceler in!

Nasıl mı? • Önce Vodafone’a geçiyorsun, Esnek Fırsat 2 GB tarifesi’ne geliyorsun.
• Sonra dakikaları kapmak için BIZE UYKU YOK HS yazıp 7000’e gönderiyorsun!
• Haftasonu (Cuma – Cumartesi) geceleri (akşam 21:00 – sabah 09:00) Vodafone içi 2000 dakika konuşma hakkı hattına otomatik yükleniyor.

Nasıl Esneteceğiz? Türlü türlü esnetme seçeneğin var, esne esneyebildiğin kadar:
• 500 MB internet ve 30 milyon şarkısı ile Spotify premium aboneliğini sadece 4.90 TL’ye almak istersen Esnek Spotify paketi (ESNEK SPOTIFY -> 7000)

Kimler İçin? • Vodafone’a geçmenin vakti geldi diyenlere
• Bol bol dakikam olsun isteyenlere
• İnternet profesörlerine


Ücretlendirme
Tarife Adı Tarife İçeriğiTarife FiyatıNasıl Geçerim?
Esnek Fırsat 2GB 400 dakika
5000 SMS
2GB İnternet
Haftasonu geceleri Vodafonelularla 2000 dakika konuşma
22TL Hemen numaranı Vodafone’a taşı ya da yeni bir hat al!
• Esnek FIRSAT yaz 7000’e gönder,
Sonra
• BIZE UYKU YOK HS yaz 7000’e gönder
400 dakika
5000 SMS
2GB İnternet
Haftasonu geceleri Vodafonelularla 2000 dakika konuşma
Esnek FIRSAT -> 7000 ve
BIZE UYKU YOK HS ->7000
Esaslar

Esnek Fırsat 2GB:


1. Bu tarife bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

2. Bu tarife, Vodafone'a hattını son 30 gün içinde taşıyan ve son 90 gün içinde hattını Vodafone dan taşımamış olan veya yeni hat alan bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

3. Son 90 gün içerisinde numarasını Vodafone'dan taşımış olan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

4. Bu tarifeden, 7-25 yaş arasındaki faturasız ablonelikler faydalanabilir. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkündür.

5. Aboneler bu tarife kapsamında 25 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 400 dk, 5000 SMS ve 2GB sahibi olurlar.

6. Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.

7. Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.

8. Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.

9. Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.

10. Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.

11. Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.

12. Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.

13. Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

14. Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.

15. Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

16. Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

17. Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.

18. Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.

19. Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

20. Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.

21. Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.

22. Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

23. Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.

24. Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

25. Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tarife içerisindeki internet hakkının tamamı harcandığında Cebinize Uyan Paket tanımlanır. Cebinize Uyan Paket detayları için tıklayın.
Faturasız Esnek Aile Tarifesi
Faturasız Esnek Aile Tarifesi Faturasız Esnek Aile Tarifesi ile sadece 25 TL’ye 2GB’ı akşamdan sabaha toplam 4GB internet, her yöne 750 dakika, 5000 SMS sahibi olabilirsin! Üstelik internetin olur da biterse 10 TL’ye tarifendeki 2GB interneti doldurabilirsin!

Ücretlendirme
Tarife Adı Tarife İçeriğiTarife Fiyatı
Faturasız Esnek Aile Tarifesi 750 dakika
5000 SMS
4 GB(2GB + 2GB*)
25 TL
* 2GB internet akşam 9 sabah 9 saatleri arasında geçerlidir.
Faturasız Esnek Aile Tarifesi
Tarife İçeriği750 dakika, 5000 SMS,
4 GB(2GB + 2GB*)
Tarife Fiyatı25 TL
* 2GB internet akşam 9 sabah 9 saatleri arasında geçerlidir.
Esnetme
Paketi
İçerik Ücret Nasıl Alırım? Detaylı Bilgi
Esnek Spotify 500MB İnternet +
1 aylık Spotify
Premium Üyeliği
4.90TL ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e
gönder!
Esnek Youtube
İzlesene
1GB İnternet +
Youtube ve
İzlesene'de
geçerli
6.90TL ABONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya
gönder!
Facebook&Twitter Facebook&Twitter
için
350MB + 20MB
6TL ABONE YENIFT yaz, 3636’ya
gönder!
Büyük Seçim Fırsat
1GB
1GB İnternet 5TL BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Büyük Seçim
250DK
Her yöne 250DK 5TL B250DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
500DK
Vodafone’lularla
500DK
5TL B500DK yaz, 7000’e gönder!
Büyük Seçim
1000SMS
1000 SMS 5TL B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Esnetme PaketiEsnek Spotify
İçerik500MB İnternet + 1 aylık Spotify Premium Üyeliği
Ücret4.90TL
Nasıl Alırım?ESNEK SPOTIFY yaz, 7000'e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiEsnek Youtube İzlesene
İçerik500MB İnternet + Youtube ve İzlesene'de geçerli
Ücret6.90TL
Nasıl Alırım?BONE ESNEK VIDEO yaz, 3636'ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiFacebook&Twitter
İçerikFacebook&Twitter için 350MB + 20MB
Ücret6TL
Nasıl Alırım?ABONE YENIFT yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim Fırsat 1GB
İçerik1GB İnternet
Ücret5TL
Nasıl Alırım?BFIRSAT1GB yaz, 3636’ya gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 250DK
İçerikHer yöne 250DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B250DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 500DK
İçerikVodafone’lularla 500DK
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B500DK yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esnetme PaketiBüyük Seçim 1000SMS
İçerik1000 SMS
Ücret5TL
Nasıl Alırım?B1000SMS yaz, 7000’e gönder!
Detaylı bilgi
Esaslar
Faturasız Esnek Aile Tarifesi:

* Bu tarife bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir ve abone alımına kapatılmıştır.

* Bu tarifeden, 7-25 yaş arasındaki faturasız ablonelikler faydalanabilir. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkündür.

* Aboneler bu tarife kapsamında 25 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 5000 SMS ve 2GB’ı akşam 9 sabah 9 arasında geçerli toplam 4GB sahibi olurlar.

* Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.

* Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.

* Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.

* Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.

* Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.

* Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.

* Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.

* Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

* Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.

* Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

* Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

* Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.

* Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.

* Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

* Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.

* Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.

* Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

* Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.

* Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

* Tarife içerisindeki internet hakkının tamamı harcandığında Cebinize Uyan Paket tanımlanır. Cebinize Uyan Paket detayları için tıklayın.

* Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Genç 500 MB Tarifesi
Ücretlendirme
Paket Adı Paket Kotası Aylık Ücret 3636'ya Gönderilecek SMS Kodu
Faturasız Genç 500MB 500MB 14 TL ABONE FZ500MB
Paket AdıFaturasız Genç 500MB
Paket Kotası500MB
Aylık Ücret14 TL
3636'ya Gönderilecek SMS KoduABONE FZ500MB
Esaslar

Paketten 26 yaş ve altı aboneler yararlanabilir.

Paket, 18 Subat itibariyle ayda 14TL'ye sunulacaktır.

500 MB paketi Aylık 14 TL karşılığında 500 MB data kullanım hakkı sağlar ve 500 MB kullanım limitine ulaşılması durumunda kullanımın sonlandırılması için dönemi sonuna kadar bağlantı hızı "1" Kbps’ye düşer. Paket, 18 Subat-20 Mayıs 2015 tarihleri arasında paket yenilenmelerinde 2 KATI icerikle 1GB olarak yuklenecektir.

Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

500 MB paketinin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.

500 MB paketi, otomatik olarak yinelenir.Faturasız hatlarda 30 günlük periyodlarda yineleme yapılır.

Aylık verilen 500 MB data kullanım miktarının aşılması durumunda ücretlendirme yapılmaz.

500 MB paketinde 30 günlük dönem içerisinde yapılan iptal işlemleri dönemn sonunda gerçekleşir, iptal isteğinde bulunduğunuz andan dönem sonuna kadar Aylık 500 MB paketinden yararlanmaya devam edebilirsiniz.

500 MB paketi sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımınız GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

500 MB paketini satın alan kullanıcıların 3G servisi otomatik olarak açılır.Paket kullanıldığı sürece 3G servisi kapatılmaz.

İnternet Paketinden, cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

500 MB internet Paketi'ni kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.

Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz.İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.


ABONELİK YÖNTEMİ

Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Hizmet Merkezleri üzerinden de abonelik yaptırılabilmektedir.

Bireysel aboneler,500 MB lık internet paketine abone olmak için “ABONE FZ500MB” yazarak 3636 ya SMS gönderebilir.3636 ya Gönderilen SMS ler ücretsizdir.

Abone, paketinin iptali için “IPTAL FZ500MB” yazarak 3636’ya SMS atabilir. Paket 30 günlük periyodun sonunda sonlanacaktır

Genç 1 GB Tarifesi
Ücretlendirme
Paket Adı Paket Kotası Aylık Ücret 3636'ya Gönderilecek SMS Kodu
Faturasız Genç 1GB 1 GB 18 TL ABONE FZ1GB
Paket AdıFaturasız Genç 1GB
Paket Kotası1 GB
Aylık Ücret18 TL
3636'ya Gönderilecek SMS KoduABONE FZ1GB
Esaslar

Paketten 26 yaş ve altı aboneler yararlanabilir.

Paket 18 Subat itibariyle ayda 18TL'ye sunulacaktır.

1 GB paketi Aylık 18 TL karşılığında 1 GB data kullanım hakkı sağlar ve 1 GB kullanım limitine ulaşılması durumunda kullanımın sonlandırılması için dönemi sonuna kadar bağlantı hızı "1" Kbps’ye düşer. Paket, 18 Subat-20 Mayis 2015 tarih aralığında paket yenilenmelerinde 2 KATI icerikle 2GB olarak yuklenecektir.

Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

1 GB paketinin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.

1 GB paketi, otomatik olarak yinelenir.Faturasız hatlarda 30 günlük periyodlarda yineleme yapılır.

Aylık verilen 1 GB data kullanım miktarının aşılması durumunda ücretlendirme yapılmaz.

1 GB paketinde 30 günlük dönem içerisinde yapılan iptal işlemleri dönemn sonunda gerçekleşir, iptal isteğinde bulunduğunuz andan dönem sonuna kadar Aylık 1 GB paketinden yararlanmaya devam edebilirsiniz.

1 GB paketi sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımınız GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

1 GB paketini satın alan kullanıcıların 3G servisi otomatik olarak açılır.Paket kullanıldığı sürece 3G servisi kapatılmaz.

İnternet Paketinden, cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

1 GB internet Paketi'ni kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.

Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz.İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.


ABONELİK YÖNTEMİ

Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Hizmet Merkezleri üzerinden de abonelik yaptırılabilmektedir.

Bireysel aboneler, 1 GB lık internet paketine abone olmak için “ABONE FZ1GB” yazarak 3636 ya SMS gönderebilir.3636 ya Gönderilen SMS ler ücretsizdir.

Abone, paketinin iptali için “IPTAL FZ1GB” yazarak 3636’ya SMS atabilir. Paket 30 günlük periyodun sonunda sonlanacaktır

Faturalı Süper İnternet
Ücretlendirme
Aylık Süper İnternet Paketleri Paket Ücreti İçerik Tarife 3636'ya Abonelik SMS'i
Facebook & Twitter Paketi 6 TL Facebook & Twitter + 20 MB Faturalı tarifeler
Faturayı Aşmayan Tarifeler
ABONE YENIFT
SOSYAL
Net Avantaj 250 MB 14 TL250 MB Faturalı tarifeler

Faturayı Aşmayan tarifeler, Duran, Devreden
ABONE NET250


ABONE HBNET 250
Net Avantaj 500MB 18 TL500 MB Faturalı tarifeler

Faturayı Aşmayan tarifeler, Duran, Devreden
ABONE NET500


ABONE HBNET 500
Net Avantaj 1 GB 24 TL1 GB Faturalı tarifeler

Faturayı Aşmayan tarifeler, Duran, Devreden
ABONE NET1000


ABONE HBNET 1000
Net Avantaj 2 GB 35 TL2 GB Faturalı tarifeler

Faturayı Aşmayan tarifeler, Duran, Devreden
ABONE SUPER 2GB


ABONE HBNET 2000
Esaslar
Hemen İnternet Paketi

İlgili paketi satın alan abonelerin 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır.Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4.5G servisi kapatılmaz.

Paketinizi 4.5G hizmetinin verilmeye başlanacağı Nisan 2016’dan itibaren cihazınız ve simkartınız 4.5G uyumlu, 4.5G servisiniz açık ve 4.5G kapsama alanındaysanız, 4.5G hızında kullanabilirsiniz.

İnternet Paketinden, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Hemen Internet Paketinden Faturalı Esnek tarife, Faturalı Esnek Ekstra Tarifelerini kullanan faturalı bireysel aboneler yararlanabilir.

Kotası biten ve internet erişimine devam etmek isteyen internet kullanıcıları için sunulmaktadır.

Hemen Internet paketi ayda 9TL karşılığında 1 GB data kullanım hakkı sağlar.

Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

Hemen Internet paketinin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar. Geçerlilik süresi 1 Aydır. 1 Ay sonunda otomatik olarak sonlanır.

Hemen Internet paketi tek seferliktir. Yenilenmez ve iptal edilemez. Abone aynı fatura dönemi içerisinde hemen internet paketi sonlandığında tekrar aynı paketi satın alabilir.

Hemen Internet paketi süresi dolduktan sonra kalan kullanım kotası iptal olur.

Abonenin tarifesinde kullanabileceği internet hakkı bulunuyorsa ve aynı zamanda Hemen Internet paketine sahipse, öncelik tarifedeki internet paketine aittir.

Hemen Internet paketine girişte ücreti ve paket dahilinde sağlanan internet tam olarak yüklenir ve fatura edilir.

Hemen Internet paketi sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımınız GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Abone hemen internet paketinden, cihaz 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilir. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Hemen Internet paketini satın alan kullanıcıların 3G servisi otomatik olarak açılır.Paket kullanıldığı sürece 3G servisi kapatılmaz.

Hemen Internet paketininin kullanılabilmesi için telefondaki internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.

Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz.İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.


Aylık Facebook & Twitter Paketi

Aylık Facebook Twitter paketi Aylık 6 TL karşılığında 350 MB Facebook ve Twitter için ve 20 MB diğer bağlantılar için data kullanım hakkı sağlar.

350 MB kullanım limitine ulaşılması durumunda dönem sonuna kadar internet erişimi kesilir. İnternet erişimini kesmek icin bağlantı hızı 1 Kbps'a düşer. Dönem sonunda kadar internet erişimine devam etmek için süreli paket (günlük CepNet) satın alınması gerekir.

Kampanyadan faturalı bireysel Vodafone aboneleri faydalanabilir. (Hesabını Bilen Tarifesi aboneleri hariç.)

Mobil Facebook ve Twitter kullanımına yönelik olarak m.facebook.com ,Facebook mobil uygulama ve mobile.twitter.com sitelerine erişimde geçerli olmak üzere abonelerimizin kullanımına sunulan data paketidir.

Facebook ve Twitter'a ait URL'ler üzerinden çalışan profil gezme,durum bilgisi güncelleme gibi tüm aktiviteler paket kapsamında ücretsiz kullanılabilcektir.Facebook'ta yada Twitter'da yer alan,Facebook ve Twitter dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalar (resim,oyun,video vb,) paket kapsamında sunulan 20 MB'tan kullanılır.20 MB’ı aşan kullanımlar kullanıcının Standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

Aylık Facebook&Twitter paketinin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.

Abone, Facebook & Twitter paketinin iptali için "IPTAL YENIFT” yazarak 3636'ya SMS atabilir. Paket fatura kesim tarihinde sonlanacaktır.


Aylık 250, 500 MB, 1 GB ve 2 GB Net Avantaj Paketleri

Net Avantaj Internet paketlerinden bireysel faturalı aboneler yararlanabilir.

İndirim Kampanyasıyla Aylık 250 MB/ 14 TL, Aylık 500MB/18 TL, Aylık 1 GB / 24 TL ve Aylık 2 GB / 35 TL karşılığında internet kullanımı sağlar ve ilgili paketlerde kotaya ulaşıldığında dönem sonuna kadar internet erişimi kesilir. İnternet erişimini kesmek icin bağlantı hızı 1 kbps'a düşer. İnternet erişimine devam etmek için ek paket satın alınması gerekir.

İndirim Kampanyası 31 Mart 2015 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra Aylık 250 MB/ 16 TL, Aylık 500MB/21 TL, Aylık 1 GB / 31 TL ve Aylık

Paketler, fatura dönemi içerisinde iptal edilmediği sürece, otomatik olarak yinelenir.

Faturalı hatlar için fatura dönemi içerisinde kullanılır. Aylık verilen data kullanım miktarının dolması durumunda internet erişimine devam edebilmek için günlük ek paket alınabilir.

Faturalı hatlarda ilk girişlerde ücret ve kullanım kapasitesi ilk fatura döneminin kalan gününe göre hesaplanıp"eşit olarak bölünmüş" kullanıma sunulur.

Net Avantaj Internet paketlerinin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.

Fatura dönemi içerisinde yapılan iptal işlemleri fatura kesim tarihinde gerçekleşir, iptal isteğinde bulunduğunuz andan fatura kesim tarihine kadar İnternet paketinden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Aylık paket ücreti fatura kesim tarihinde faturanıza yansıtılır.

Sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımınız GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Aylık paketler ile internet üzerinden ses iletişimi (VOIP) ve doğrudan dosya paylaşımı (P2P) programları vb. hizmetler kullanılamaz.Paket bedeline Abone Olınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.

Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

Net Avantaj Internet paketlerini satın alan kullanıcıların 3G servisi otomatik olarak açılır.Paket kullanıldığı sürece 3G servisi kapatılmaz.

Paketlerden, eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

İnternet Paketi'ni kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.

Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

Abone, paketini iptal etme talbinde bulunduğunda paket fatura kesim tarihinde sonlanacaktır.

Farklı bir data opsiyonuna geçmek için data paketinizi iptal etmeniz gerekmez. Başka bir pakete geçmek istediğinizde sadece yeni paketinizi talep etmeniz yeterlidir. Ayrıca kalan kullanımlarınızı, önceki paketinizin bitiş tarihine kadar kullanabilirsiniz. İkinci paketi aldığınızda, ilk paket bir daha yenilenmez fakat son kullanım tarihine kadar kullanılabilir. Son alınan paketin yenilenme tarihinde kullanılmayan internet bir sonraki aya devretmez.

ABONELİK YÖNTEMİ Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Hizmet Merkezleri üzerinden de abonelik yaptırılabilmektedir.


Aşmayan 500MB ve 1GB Paketleri

İlgili paketi satın alan abonelerin 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır.Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4.5G servisi kapatılmaz.

Paketinizi 4.5G hizmetinin verilmeye başlanacağı Nisan 2016’dan itibaren cihazınız ve simkartınız 4.5G uyumlu, 4.5G servisiniz açık ve 4.5G kapsama alanındaysanız, 4.5G hızında kullanabilirsiniz.

İnternet Paketinden, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Aşmayan 500MB ve 1GB İnternet Paketleri dahilinde verilen kullanım hakkı paketin satın alındığı fatura dönemi boyunca geçerlidir ve sadece yurt içi kullanım hakkı verilir. Paket yurtdışında veya KKTC'de Roaming halindeyken geçerli değildir.

Data kullanımında alınan ve gönderilen veri (download + upload edilen) paket limitinden düşer. Paketin ücretlendirme periyodu 1KB'dir.

Paketin bitiminde ilgili servis kullanımı bir sonraki fatura dönemine kadar limitlenir. Paketin bakiyesinde 1KB'den küçük bakiye kalırsa abone kullanım yapamaz çünkü kullanım yapabilmek için asgari 1KB gerekir.

Paket Faturayı Aşmayan Tarife ile birlikte alınabilir. Bir fatura dönemi içinde paketten en fazla bir defa yararlanılabilir. Paket otomatik olarak yenilenmez.

Kullanılmayan haklar dönem sonunda devretmez ve silinir. Paket dahilindeki hakların 3.şahıslara transferi mümkün değildir.

Şebeke içi geçiş (faturalı hattan faturasız hatta geçiş), iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka operatöre geçiş durumlarında eğer varsa paketin bakiyesi silinir ve paket aboneliği iptal edilir. Abone paketini iptal ettiği durumda fatura kesim tarihine kadar abonenin paketindeki kullanım hakkı geçerli olup, fatura kesim tarihi sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez.

500MB’lık paketin ücreti 7TL, 1GB’lık paketin ücreti 14 TLdir. Bu ücret ve fayda fatura kesim tarihine kadar olan süre ile orantılanmaz. Pakete abonelikler 3636 mesaj servisi üzerinden ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir, 3636 servis numarasına gönderilen SMSler ücretsizdir. Paket, Vodafone tarafından gönderilen onay mesajının ardından devreye girer.

Paketten yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.

Paketin FCT cihazlarında ve ticari amaçlı olarak kullanılmaması gereklidir. Tespit edilen aboneler için ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

Vodafone Aşmayan İnternet Paketlerini istediği tarihte sona erdirme veya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

VOIP, P2P (Peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetler kullanılamaz. İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. Yurtdışında kullanılan veri hizmeti GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.


EK PAKETLER Duran, Devreden ve Diğer Hesabını Bilen Tarifelerdeki Net Avantaj Paketi Üzerine Ek Paket

Aylık Ek Paketten Net Avantaj 250 MB ve Net Avantaj 1GB internet paketlerini kullanan faturalı bireysel Hesabını Bilen, Duran ve Devreden tarife aboneleri yararlanabilir.

Kotası biten ve internet erişimine devam etmek isteyen internet kullanıcıları için sunulmaktadır.

Aylık 500 MB ek paketi, halihazırda bulunan bir internet paketinin veya internet hakkı bulunduran tarifelerin üzerine alınabilir.

Aylık Ek paketi Ayda 10TL karşılığında 500 MB data kullanım hakkı sağlar. 500 MB kullanıma ulaşılması sonrasında abonenin internet kullanımı faturasını aşmaması için durdurulur.

Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

Aylık Ek internet paketinin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar. Geçerlilik süresi 1 Aydır. 1 Ay sonunda otomatik olarak sonlanır.

Aylık Ek paket tek seferliktir. Yenilenmez ve iptal edilemez. Abone aynı fatura dönemi içerisinde aylık ek paketi sonlandığında tekrar aylık ek paket satın alabilir.

Aylık ek paket süresi dolduktan sonra kalan kullanım kotası iptal olur.

Internet paketine girişte ücreti ve paket dahilinde sağlanan internet tam olarak yüklenir ve fatura edilir.

Aylık Ek paketi sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımınız GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Abone internet ek paketinden, cihaz 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilir. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Aylık Ek paketini satın alan kullanıcıların 3G servisi otomatik olarak açılır.Paket kullanıldığı sürece 3G servisi kapatılmaz.

Aylık Ek internet paketininin kullanılabilmesi için telefondaki internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.

Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz.İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.


Günlük Ek Paket

Günlük Ek paket 24 saat geçerlidir.

Onay SMS inin gelmesi ile kullanım başlar.

24 saat için kullanılacak 100 MB data hakkı sağlar.100 MB dolduğunda hız 1 Kbps ‘a düşer.

24 saat sonunda paket otomatik olarak sonlanır.

Ek paket sadece yeni aylık super internet paketlerinin üzerine.24 saat içerisinde 1 kez alınabilir.

Günlük Internet paketi sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımınız GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

İnternet Paketi'nden, cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz.İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.


250 MB, 500 MB, 1 GB ve 2 GB indirim kampanyası

Fatura dönem sonuna kadar bedava kampanyası 31 Mart 2015 tarihine kadar geçerlidir.

Fatura dönem sonuna kadar bedava kampanyasından sadece bir kez yararlanılabilir. Faturalı Hesabını Bilen, Hesabını Bilen Mini & Midi & Hepsi 500 & Hepsi 1000 & Faturayı Aşmayan tarifelerindeki aboneler kampanyadan yararlanamamaktadır.

Aylık Facebook&Twitter paketi, Net Avantaj 250 MB, net Avantaj 500 MB, Net Avantaj 1 GB ve Net Avantaj 2GB için geçerlidir.


Günlük Cepnet Paketi

Akıllı telefonlar (iPhone,Android,Windows Mobile,Symbian,Palm,BlackBerry vb. işletim sistemine sahip) ,Tablet PC ler (iPad,Samsung Galaxy vb.) ve windows,mac OS,Linux gibi işletim sistemlerine sahip cihazlar üzerindeki üretici tarafından yüklenmiş uygulamalar ve sonradan kullanıcı tarafından yüklenmiş uygulamalar ile bunların otomatik versiyon güncellemeleri data kullanımı yaratabilir.Data paketiniz var ise söz konusu kullanımlar bu paketten düşer,yok ise standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Günlük Cepnet Paketi'ne abone olarak 1 gün içinde yapacağınız tüm internet kullanımı için 2 TL ile ücretlendirilirsiniz. Günlük Cepnet paketinin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar. Paketin geçerlilik süresi gün sonuna (23:59:59) kadardır.

Günlük Cepnet Paketi'nde adil kullanım kotası 20 MB' tır. Adil kullanım kotası dolduğunda 7,2 Mbps'a kadar ulaşan erişim hızınız 96Kbps'a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.

Günlük Cepnet paketi kullanımınız hergün saat 23.59.59 itibariyle sona erer. 23.59.59 sonrasındaki data kullanımınız için, başka bir data paketi aboneliğiniz bulunmuyorsa standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinizden düşer .

Günlük Cepnet paketi ile internet üzerinden ses iletişimi (VOIP) ve doğrudan dosya paylaşımı (P2P) programları vb. hizmetler kullanılamaz.

Günlük Cepnet paketi bedeline Abone Olınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.

Günlük Cepnet paketi sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımınız GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Günlük Cepnet Paketi'nden, eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. 3G abonesi olmak için tıklayınız.

Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir .

Günlük Cepnet Paketi'ni kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir. İnternet ayarlarınız için tıklayınız.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Farklı Bir data Opsiyonuna Geçmek

Data Paketinizi iptal etmeniz gerekmez. Başka bir pakete geçmek istediğinizde sadece yeni paketinizi talep etmeniz yeterlidir. Ayrıca kalan kullanımlarınızı, önceki paketinizin bitiş tarihine kadar kullanabilirsiniz.

İkinci paketi aldığınızda, ilk paket bir daha yenilenmez fakat son kullanım tarihine kadar kullanılabilir. Son alınan paketin yenilenme tarihinde kullanılmayan internet bir sonraki aya devretmez.


Standart Tarife

Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Fatura Stop özelliğiyle faturaların aşırı yükselmesinin önüne geçiliyor. Bu uygulama ile standart tarife kullandığınızda faturalı hatlar için günlük maksimum 7 TL ,faturasız hatlar için günlük maksimum 10 TL üstü kullanımları için ücretlendirilmeyerek limitsiz kullanım imkanından faydalanabilirsiniz.

Fatura Stop özelliği için adil kullanım kotası 250 MB'tır. Adil kullanım kotası dolduğunda 7,2 Mbps'a kadar ulaşan erişim hızınız 128 Kbps'a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.

Fatura Stop özelliği ve ücretler yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Vodafone SüperNet Ev İnterneti
Vodafone SüperNet Ev İnterneti Freezonelu! Ev interneti olmadan dizi, film keyfi çıkar mı? Çıkmaz! E biz de dedik ki cebinden sonra bir de evine gelelim, evinin de interneti bizden olsun! Vodafone SüperNet ev internetinde kafana göre bir tarife mutlaka var! Üstelik, Öğrenci Tarifesi’ni seçersen uzun kontratlara da gerek yok (24 ay yerine, 12 ay taahütle)! Evinde de Vodafonelu ol, 56.90TL den başlayan taksitlerle, limitsiz ev internetinin keyfini çıkar.

Nasıl mı? • Önce tarifeni seçiyorsun.
• Sonra “Hemen başvur” a tıklayıp, başvurunu yapıyorsun. Gerisini “Anahtar Teslim Kurulum Ekibimiz” hallediyor.
Kimler İçin?
• Evimde de Vodafonelu olmak istiyorum diyenlere
• Uzun taahütle uğraşmak istemeyenlere
• 26 yaşından küçüklere


Ücretlendirme
Paket Hız Kota Adil Kullanım Kotası Ücret Detaylı bilgi
EKO AİLE 8 Mbps LİMİTSİZ 50 GB 56.90 TL
ÇEKİRDEK AİLE 16 Mbps LİMİTS?Z 50 GB 62.90 TL
GENÇ AİLE 24 Mbps LİMİTSİZ 100 GB 69.90 TL
ÖĞRENCİ
12 Ay Kontratlı
24 Mbps LİMİTSİZ 100 GB 69.90 TL
GENÇ PROFESYONEL 50 Mbps LİMİTSİZ 100 GB 79.90 TL
DİJİTAL AİLE Maksimum Hız Teknolojisi LİMİTSİZ 200 GB 104.90 TL
PaketEKO AİLE
Hız8 Mbps
KotaLİMİTSİZ
Adil Kullanım Kotası50 GB
Ücret56.90TL
Detaylı bilgiHemen Başvur
TarifeÇEKİRDEK AİLE
Dakika16 Mbps
İnternetLİMİTSİZ
Spotify Üyeliği50 GB
Ücret62.90TL
Detaylı bilgiHemen Başvur
TarifeGENÇ AİLE
Dakika24 Mbps
İnternetLİMİTSİZ
Spotify Üyeliği100 GB
Ücret69.90TL
Detaylı bilgiHemen Başvur
Tarife ÖĞRENCİ - 12 Ay Kontratlı
Dakika24 Mbps
İnternetLİMİTSİZ
Spotify Üyeliği100 GB
Ücret69.90TL
Detaylı bilgiHemen Başvur
TarifeGENÇ PROFESYONEL
Dakika50 Mbps
İnternetLİMİTSİZ
Spotify Üyeliği100 GB
Ücret79.90TL
Detaylı bilgiHemen Başvur
TarifeDİJİTAL AİLE
DakikaMaksimum Hız Teknolojisi
İnternetLİMİTSİZ
Spotify Üyeliği200 GB
Ücret104.90TL
Detaylı bilgiHemen Başvur
Esaslar

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.


Kampanya şartları 25 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.


Öğrenci Paketi 13 Aylık taahhütle sunulmaktadır.


Vestel TV cihazları sadece 24 ay taahhütlü Anahtar Teslim Tarifeler'le alınabilmektedir(Öğrenci Tarifeleri dahil değildir).


Vestel TV cihazlarının kurulumu Vestel tarafından yapılacak olup, kurulum tamamlandıktan sonra tüketiciye kurulum tarihinen itibaren 2 yılı kapsayan bir garanti belgesi iletilecek fakat Vestel servislerinde 3 yıl olarak destek verilecektir.


Vestel'in tüketiciye kuruluma gitme süresi Internet hizmetinin aktiflenmesinden itibaren maksimum 7-10 gün sürebilir.


Kurulumu yapılmış Vestel TV cihazlarının iadesi alınmayacaktır.


Vodafone Süpernet Anahtar Teslim Tarifeler Okula Dönüş Kampanyası ile abonelerin kampanyaya girdiği dönemde ilk faturasına yansıyan İnternet hizmetine ilişkin tarife ücreti alınmayacak olup, kalan 24 aylık (Öğrenci paketlerinde kalan 12 aylık) fatura dönemi boyunca aboneler indirimli olarak www.vodafone.net.tr internet sitesinde duyurulan fiyattan faturalandırılır. İlk fatura ile kastedilen abonenin kampanyaya giriş yaptığı dönemdeki ilk fatura dönemidir.


Taksitli cihaz alımında cihaz taksitleri faturalandırılmaya ilk fatura döneminden itibaren başlatılacaktır.


Kampanya 31.12.2016 tarihine kadar geçerlidir.


Kampanyadan bireysel yeni müşteriler yararlanabilir.


Seçilen Kampanya kapsamında Abone tarafından eski internet servis sağlayıcısı nezdinde aboneliğin sonlandırılması halinde mevcutta bir taahhüt söz konusu ise, taahhütün iptal edilmesi nedeni ile yansıyacak taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin en fazla 120 TL'lik kısmı, Vodafone Net tarafından kesilecek hizmet bedeli faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcısı nezdindeki taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin Abone tarafından ödenerek fatura ve ödemeye ilişkin belgenin Vodafone Net'e geçiş tarihinden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0 216 556 31 77'e fakslanması gerekmektedir.


Seçilen Kampanya kapsamında Abonenin Vodafone Net'ten modem talep etmesi halinde hizmet türüne göre 3 TL/ay olan modem bedeli Aboneye talebi doğrultusunda ilk fatura dönemi ücretsiz olarak 24 ay için taksitlendirilerek veya ilk hizmet faturasından peşin olarak ücretlendirilir.


Seçilen Kampanya kapsamında abonenin Vodafone Net'ten modem alması halinde, abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir.


Abone Vodafone Net'ten modem almıyorsa, yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL ve Fiber teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.


24 Mbps ve üzeri hızlarda abonenin bulunduğu lokasyonun altyapısına uygun olarak Fiber ya da Fiber Hız (VDSL2) altyapıları üzerinden hizmet sağlanmaktadır.


Maksimum Hız Teknolojisi Dijital Aile Paketlerinde sunulmaktadır. Bu paketlerde hıza bağlı olarak fiyat değişmeksizin ev interneti bağlatmak istediğiniz lokasyonun alt yapısının desteklediği maksimum hıza göre paket tanımlaması yapılacaktır.


İnternet hizmeti kapsamında, hattınızın uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak tarife içinde tanımlı, alabileceğiniz en yüksek hızda hizmet verilecektir.


İnternet hizmeti kapsamında, hız seçeneklerinde Abonenin alacağı hız garanti edilmemekte olup, Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.


Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu hızda hizmet verilmeye devam edilecektir.


Geçiçi olarak internet erişimine ihtiyaç duymayan Aboneler, yılda en fazla iki kez parçalı şekilde 180 güne kadar, tek seferde 300 güne kadar internet / telefon hatlarını dondurabilirler. Hat dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan Abonelerden aylık İnternet/Telefon erişim ücreti alınmayacak, aylık erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.


Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçmesi ya da aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda abonelik/kampanya iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirim, cihaz bedelleri, alınmayan Aktivasyon Ücretleri, Başvuru bedelleri, modem kurulum bedelleri veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı aboneye Vodafone Net tarafından cayma tarihini takip eden aydaki ilk faturasına yansıtılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen kampanya kapsamında

Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.

Kampanya süresi sona erdikten sonra abonenin İnternet hizmetini almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmetler aboneye www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan standart İnternet Tarifelerinde belirtilen aylık ücretlerden faturalandırılacaktır.

Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abone'nin sorumluluğundadır.

Vodafone Net modemin markasını ve İnternet hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Abone, Anahtar Teslim Tarifeler Okula Dönüş Kampanyası koşullarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.

Abonelik Başvuru ve Taahhüt Formu için tıklayınız.

Abonelik Sözleşmesi için tıklayınız.

Sesli Abonelik Sözleşmesi için tıklayınız.

Yeni Özgür İkili Paketi
Yeni Özgür İkili Paketi Şimdi her an hayatı özgürce keşfetmen için Faturasız Yeni Özgür İkili Paketle 11.000 SMS ve 500 MB ayda sadece 17 TL
Yeni Özgür İkili Paketten hem yeni aboneler hem de mevcut aboneler faydalanabilir.
Tek yapman gereken Yeni Özgür Genç Tarifesi'ne geçmek ve Y IKILI yazıp 7000’e SMS göndermek!
Yeni Özgür Genç Tarife’si hakkında detaylı bilgi için tıkla:


Ücretlendirme
Paket AdıPaket İçeriğiÜcret / AySMS NoSMS Kodu
Yeni Özgür İkili11.000 SMS (Vodafonelularla 10.000+ Diğer Yönlere 1000 SMS)17 TL/Ay7000Y IKILI
Paket AdıYeni Özgür İkili
Paket İçeriği11.000 SMS (Vodafonelularla 10.000+ Diğer Yönlere 1000 SMS)
Ücret / Ay17 TL/Ay
SMS No7000
SMS KoduY IKILI
Esaslar

Yeni Özgür İkili kampanyasından tüm bireysel 26 yaş altı Yeni Özgür Genç tarife kullanıcıları yararlanabilir.

Kampanyaya kayıt ile birlikte bakiyesinin yeterli olması durumunda abonenin hesabından 17 TL çekilerek karşılığında veri hizmetinde kullanılmak üzere 500 MB ve Vodafone yönüne geçerli 10000 sms ile diğer yönlere geçerli 1000 sms yuklenecek olup 30 gunluk kullanım hakkı kazanacaklardır.

Paket içeriği 30 gün içinde gecerlidir. 30 gün sonunda tekrar yeterli bakiye karşılığında otomatik yenilenirKullanılmayan bakiyeler silinir ; devretmez.

Pakete giriş anlık olup,iptal talebi alındıktan sonra cıkışlar dönem sonu itibariyle gercekleşir.Abone dönem sonuna kadar haklarını kullanabilir.

Bir abone en fazla 3 adet faturasız hattı ile bu avantajlardan faydalanabilir.

Faturasızhat aboneleri, kampanyadan kazandıkları ve harcayabilecekleri kullanım bakiyelerini bakiyelerini 7000 SMS servisinden ögrenebileceklerdir.

Kayıt esnasında aboneler aktif ve faturasız olma koşullarınıı basarılı olarak gecmeleri durumunda kayıt alınacaktır.

Bir abone en fazla 3 adet faturasız hattı ile bu kampanyadan faydalanabilir.

FCT içinde kullanımına ve konferans cagrıya izin verilmez.Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

Eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir .Mobil Internet kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.

Vodafone Kampanya'ya katılımın beklenenin üzerinde olması durumunda BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU Erişim ve Tarifeler Dairesi Başkanlığına bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir.

Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Genç İkili Paketi
Genç İkili Paketi Faturasız Genç İkili Paketle 500 MB ve haftasonları Vodafonelularla 2000 dakika ayda sadece 15 TL
Genç İkili Paketten hem yeni aboneler hem de mevcut aboneler faydalanabilir.


Ücretlendirme
Paket Adı İçerik Fiyat SMS KODU
Genç İkili Haftasonları Vodafonelularla 2000 Dk ve 500 MB Internet 15 TL/ay GENC IKILI
Paket AdıGenç İkili
Paket İçeriğiHaftasonları Vodafonelularla 2000 Dk ve 500 MB Internet
Fiyat15 TL/ay
Sms KoduGENC IKILI
Esaslar

Yeni Özgür Genç tarifesinde olan 26 yas altı abonelerimiz, 15 TL karşılığında 500 MB + Haftasonları geçerli ( Cuma 23.59.59dan Pazar 23.59.59 saatleri arasında kullanılabilecek) 2.000 Vodafone dakika dan yararlanabilecektir.

Pakete kayıt ile birlikte bakiyesinin yeterli olması durumunda abonenin hesabından 15 TL çekilerek karşılığında veri hizmetinde kullanılmak üzere 500 MB ve haftasonları geçerli 2000 vodafone yönüne dakika yuklenecek olup 30 gunluk kullanım hakkı kazanacaklardır.

Paket içeriği 30 gün içinde gecerlidir. 30 gün sonunda tekrar yeterli bakiye karşılığında otomatik yenilenirKullanılmayan bakiyeler silinir ; devretmez.

Pakete giriş anlık olup,iptal talebi alındıktan sonra cıkışlar dönem sonu itibariyle gercekleşir.Abone dönem sonuna kadar haklarını kullanabilir.

Kayıt esnasında aboneler aktif ve faturasız olma koşullarınıı basarılı olarak gecmeleri durumunda kayıt alınacaktır.

Bir abone en fazla 3 adet faturasız hattı ile bu avantajlardan faydalanabilir.

Kampanya kapsamında hediye kazanımına konu olacak görüşmeler sadece yurtiçi Vodafone yönüne dogru görüntülü konusma,ses ve Data kullanımları içerir. Roaming , Türkiye sınırları içerisinden yapılan yurtdışı aramaları, özel servis aramaları, ve diğer hizmetler dahil değildir.

Paket asımında abonenin tarife sartları ve ücretleri gecerlidir.

Faturasız hat aboneleri, kampanyadan kazandıkları ve harcayabilecekleri kullanım bakiyelerini bakiyelerini 7000 SMS servisinden ögrenebileceklerdir.

Pakete kayıt için “GENC IKILI” , Paket iptali için “IPTAL GENC IKILI”, Paket kalan bakiyenin sorgulanması için “SOR GENC IKILI” yazıp 7000’ e gönderilmesi gerekmektedir.
Cebine Göre SMS Paketleri
Cebine Göre SMS Paketleri Kendine uygun paketi seç, sevdiklerinle dilediğin kadar mesajlaş.

Ücretlendirme
Paket Adı İçerik Fiyat SMS Kodu
100 SMS Paketi Her Yöne 100 SMS 5 TL/ay 100SMS
11000 SMS Paketi Vodafone'lularla 10000 SMS ve diğer yönlere 1000 SMS 12 TL/ay 11000SMS
Paket Adı100 SMS Paketi
Paket İçeriğiHer Yöne 100 SMS
Fiyat5 TL/ay
SMS Kodu100SMS
Paket Adı11000 SMS Paketi
Paket İçeriğiVodafone'lularla 10000 SMS ve diğer yönlere 1000 SMS
Fiyat12 TL/ay
SMS Kodu11000SMS
Esaslar

Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.

SMS paketleri aylık olup, paket içeriğindeki SMS miktarı 1 ay için geçerli olan toplam miktardır.

Faturasız hatlarda 30 gunluk periyod için gecerlidir. SMS gönderimi hakkı 100 SMS Paketi’nde 100 SMS, 11.000 SMS Paketi’nde 11.000 SMS’tir (Vodafone'lularla 10000 SMS ve diğer yönlere 1000 SMS)

100 SMS Paketi’nde 100 SMS üzerindeki kullanımlar, 11.000 SMS paketinde 1.000 her yöne ve 10.000 Vodafone’lularla SMS üzerindeki kullanımlar abonenin mevcut tarifesinin SMS ücreti üzerinden ücretlendirilir.

Mevcut ve yeni tüm Vodafone aboneleri mesaj paketinden yararlanabilir.

Mesaj paketine aboneler 7000 servisi üzerinden abonelik yaptıracaklardır.7000 servis numarasına gonderilen SMS ücretsizdir.

SMS Paketi periyodik olarak her ayın sonunda abonenin hesabında yeterli TL bakiyesi olduğu anda düşülerek yenilenir.

Abone talep ederse paketini iptal edebilir.

100 SMS Paketi’nde mesaj paketini iptal etmek için abone IPTAL 100SMS yazıp 7000'e SMS atabilir, kalan bakiyesini öğrenmek için BAKIYE 100SMS yazıp 7000'e SMS gönderebilir.

11000 SMS Paketi’nde mesaj paketini iptal etmek için abone IPTAL 11000SMS yazıp 7000'e SMS atabilir, kalan bakiyesini öğrenmek için BAKIYE 11000SMS yazıp 7000'e SMS gönderebilir.

SMS Paketi'nden yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.

Kazanılan SMS'ler sadece yurtiçindeki şebeke içi ve diger operatörlere gönderimler için geçerlidir, özel servis kullanımları için geçerli değildir. Kullanılmayan SMS'ler dönem sonunda devretmez ve silinir.

Şebeke içi geçiş(faturalıdan faturasıza veya tersi durum), iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka bir operatöre geçiş durumlarında eğer varsa kalan SMS hakkı silinir.

100 SMS Paketi olanlar diğer aylık mesaj paketlerinden aynı anda faydalanamazlar. Faydalanmak için öncelikle iptal işlemi yaptırmalı ve dönem sonuna kadar beklemelidirler.

11000 SMS Paketi olanlar diğer aylık mesaj paketlerinden aynı anda faydalanamazlar. Faydalanmak için öncelikle iptal işlemi yaptırmalı ve dönem sonuna kadar beklemelidirler.

SMS paketi sahibi olmayan abonelerin paketi satın alması durumunda paket hemen devreye girer.

Kampanyaya katılım bedeli 100 SMS Paketi için aylık 5 TL, 11.000 SMS Paketi için aylık 12 TL’dir. Bu bedel kampanyaya katılım mesajını takiben faturasız aboneler için yeterli TL bakiye olması durumunda anında düşer.

Bireysel hatlarda bir müşteri en çok 3 hatta kadar SMS paketi alabilecektir.

SMS paketlerinin FCT cihazlarında ve ticari amaçlı olarak kullanılmaması gerekmektedir.

Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

Vodafone bu paketi istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.

Her Yer İndirim Kampanyası
Her Yer İndirim Kampanyası FreeZone’lu! Üstelik, bulunduğun konuma gore %75’e varan indirimler kazanmanı sağlayan Her Yer İndirim Kampanyasına katılım şansı, Yeni Özgür Genç ile hattına otomatik olarak tanımlanır.

Her Yer İndirim kampanyası neymiş dersen, her yüklemende 30 gün boyunca her yöne 10dk’sı 60 kuruş üzerinden uygulanacak sürpriz indirimler desek yeter sanırım! ?

Diğer bir deyişle, tüm Türkiye’de; bulunduğun yer ve zamana göre değişen tam %75’e varan indirimlerden yararlanma şansı. Üstelik boş yok!

Tek yapman gereken INDIRIM yazıp 7000’e ücretsiz göndermek! Sonra da bulunduğun yer ve zamana özel indirim oranını öğrenmek için hemen *4455#’yi tuşla!

Her Yer İndirim kampanyasını iptal etmek için IPTAL INDIRIM yazıp 7000’e ücretsiz gönderebilirsin. Kampanyaya tekrar kayıt olmak için ise,INDIRIM yazıp 7000’e ücretsiz göndermek yeterli.


Ücretlendirme
Fiyat YÜKLEME KOŞULU YOK!
Her Yöne 10 dk.si 60 Kuruş
AbonelikYENIOZGUR yaz, 7000e gönder!
Her Yer İndirim KampanyasıINDIRIM yaz, 7000e gönder!
FiyatYÜKLEME KOŞULU YOK!
Her Yöne 10 dk.si 60 Kuruş
AbonelikYENIOZGUR yaz, 7000e gönder!
Her Yer İndirim KampanyasıINDIRIM yaz, 7000e gönder!
Esaslar

30 Temmuz 2015 tarihi itibari ile, Her Yer İndirim Kampanyası faturasız bireysel aboneler için hayata geçirilecektir.

Belirtilen kampanya süresi boyunca, Her Yer İndirim Tarifesi aboneleri otomatik olarak kampanyaya dahil edilir.

Belirtilen kampanya suresi boyunca,Yeni Özgür Genç Tarifesi aboneleri kayıt olarak kampanyadan faydalanabileceklerdir.

Kampanya kapsamında yurt içinde yapılan yurt içi ücretli görüşmeler üzerinden %5'den %75'e varan indirimler kazanılabilir.

İndirimler, Her Yer İndirim Tarifesi’nde yurt içi her yöne indirimli (50Kr/5dk) ve indirimsiz (46,25 Kr/dk) görüşme ücretleri üzerinden, Yeni Özgür Genç Tarifesi’nde 60 Kr/10dk görüşme ücreti üzerinden verilmektedir. (Ses, internet ya da SMS paketi ücretleri, telsiz kullanım ücreti, internet, SMS, paket içi ses kullanımları vb. iadeye tabi değildir.)

Müşteriler sadece Her Yer İndirim Tarifesi ile kampanyaya otomatik olarak kayıt olacaktır.

İsteğe bağlı kampanya iptal seçeneği bulunmaktadır. INDIRIM IPTAL koduyla kampanyadan çıkış sağlanabilecektir. Ayrıca çıkış yapan aboneler isterlerse tekrar INDIRIM kodu ile kampanyaya başvurabileceklerdir.

İndirim mekanizması aşağıdaki gibidir:
- Her Yer İndirim Tarifesi kapsamında yapılan görüşme ücreti abonenin bakiyesinden düşülür. Aramanın başlatıldığı nokta ve zamana bağlı olarak abonenin yararlanacağı indirim oranı ve iade edilecek Cep Lira tutarı hesaplanır.
- İade tutarları, görüşmenin başlatıldığı nokta ve zamanda geçerli indirim oranına göre hesaplanır.
- Kampanya kapsamında iade edilen Cep Lira’lar, ek bir Cep Lira yüklemesi gibi müşterinin aktiflik süresini uzatmayacaktır. İadeler, ana Cep Lira hesabına yüklenecek olup, Cep Lira yüklemeleri ile aynı işlemlerde kullanılabilecektir. (Telsiz Kullanım ücreti, yurt içi konuşma veya paket satın alma, vs.)

Müşteriler yapacakları görüşmeler öncesinde, *4455#’yi tuşlayarak, o an bulundukları noktada geçerli olan indirim oranını öğrenebileceklerdir.

İade tutarları, görüşmenin başlatıldığı anda hizmet alınan baz istasyonunda geçerli olan indirim oranı üzerinden hesaplanır. (*4455# üzerinde gösterilen indirim sonrası, başka bir baz istasyonu üzerinden hizmet alınmaya başlanırsa, yapılacak olan iadede müşterinin görüşmeyi başlattığı baz istasyonu esas alınır.)

İndirimli görüşmeler sonrasında, yapılan Cep Lira iadeleri kısa mesaj ile bildirilir.

Ay içerisinde toplamda ne kazanılan indirimler kısa mesaj yoluyla sorgulayabilir.

) Bir ayda kazanılabilecek en fazla indirim tutarı bir hat için 200 TL’dir.

DigitalData Pagename: freezone:Abone Alımına Kapalı Tarife ve Paketler

DigitalData Primary Category Text: freezone

DigitalData SubCategory1 Text: freezone:kampanya ve tarifeler

DigitalData SubCategory2 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:faturasiz

DigitalData SubCategory3 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:faturasiz:Abone Alımına Kapalı Tarife ve Paketler

DigitalData Page Type: content

DigitalData Master Tab Value: freezone

DigitalData Market Value: Faturasız Esnek 1GB

DigitalData User Login Value: logged out