Sayfa Kategorisi: FreeZone'luya Özel

Vodafone TV ile televizyon kanalları cebinde!Vodafone TV ile en popüler TV kanalları, program ve diziler şimdi akıllı telefon ve tabletinde!

Vodafone TV izlerken, kanallardaki yayın akışını durdurup tekrar oynatabilir veya 15 dakikaya kadar geri alabilirsin*.

Beğendiğin programları arkadaşlarınla Facebook veya Twitter üzerinden paylaşabilir ya da işaretleyerek daha sonra takip edebilirsin. Vodafone TV kaçırmak istemediğin programlar için hatırlatıcılar kurmanı sağlar; böylece programlar başlamadan önce kendine uyarı gönderebilirsin. Tüm bu eğlenceye istersen wifi bağlantısı üzerinden, istersen 3G bağlantı üzerinden mobil internet PAKETİNİ TÜKETMEDEN erişebilirsin.

Üstelik, servise ilk defa abone olanlara ilk 1 ay boyunca Vodafone TV’yi denemek ÜCRETSİZ!
* Bu özellik Android cihazlarda çalışmamaktadır.
ÜcretlendirmeStandart paket ile ayda sadece 5 TL’ye (tüm vergiler dahil) popüler TV kanallarını, program ve dizileri akıllı telefon veya tabletinden uygulamayı indirerek izleyebilirsin. Servise 3G üzerinde peketini tüketmeden veya WiFi üzerinden erişebilirsin.
Nasıl Yükleyeceğim ?Android kullanıcısı isen uygulamayı indirmek için tıkla
iPhone kullanıcısı isen uygulamayı buradan indirebilirsin.
SSS

Vodafone TV servisini kimler kullanabilir?

Servisi tüm Vodafone bireysel aboneleri kullanabilir.

Servisi satın almak için tahahhüt vermem gerekir mi?

Servisi kullanmak için tahahhüt yapmana gerek yok. Servis aydan aya ücretlendirilir ve dilediğin zaman ceza ödemeden servisi iptal edebilirsin.

Vodafone TV uygulamasını nereden indirebilirim?

IOS telefon ve tabletler için Apple Store’da, Android telefon ve tabletler için Google Play’de “Vodafone TV” yazarak uygulamayı bulabilirsin.
Uğraşamam dersen Android için uygulamayı buradan indirebilirsin. iOS kullanıcısı isen tıkla.

Servis aboneliğimi nasıl iptal ederim?

Servisi iptal etmek için IPTAL yazıp 8800’a mesaj atabilirsin.

Servis nasıl ücretlendiriliyor?

Faturalı hat sahibiysen kullandığın TV paketinin ücreti aylık olarak faturana “Vodafone TV” kaleminde yansıtılır. Faturasız hatlarda ise abonelik başlangıcı esnasında ve servisin aylık yenilenme tarihlerinde paketin ücreti bakiyenden düşer.

Vodafone TV’yi WiFi bağlantısıyla izlerken ücretlendirilir miyim, ya da internet kotamı tüketir miyim?

WiFi üzerinden Vodafone TV servisini kullanırken, internet servis sağlayıcının sunduğu servisin koşulları kapsamında ek ücret ödemek durumunda kalabilir ya da internet kotanı tüketebilirsin. Detaylar için wifi bağlantını sağlayan servis sağlayıcından bilgi alabilirsin.

Servisi kullanabilmek için gerekli cihaz veya hat ayarları nelerdir?

Servis için kullanıcı hesabı oluşturma aşamasında SMS’le alacağın bir doğrulama kodu olacak. Bu kodu alabilmek için cihazının ve hattının SMS alımlarına açık olduğundan emin olman gerekiyor.
Servise abonelik alabilmek için hattın 3G internet erişimine açık olmalı.
Dilersen Online Self Servis üzerinden hat ayarlarını kontrol edebilirsin.

Servise aynı anda farklı cihazlardan erişebilir miyim?

Aynı anda en fazla 3 farklı cihaz üzerinden serviste oturum açabilirsin.

Servisin görüntü kalitesi internet bağlantı hızından nasıl etkilenir?

Servis, görüntü kalitesini bağlantı hızına göre ayarlayarak videoları takılmadan daha akıcı bir şekilde izlemeni sağlar. Bu sebeple, bağlantı hızın ne kadar yüksekse elde edeceğin görüntü kalitesi de o kadar iyi olacaktır.

Vodafone TV’yi yurt dışında kullanabilir miyim?

Servis, telif hakları gereği sadece yurtiçinde kullanılabilmektedir.
Esaslar

Servise ilk defa abonelik alan müşteriler ilk 1 ay boyunca servisi ücretsiz olarak kullanırlar. 1 aylık deneme süreniz abonelik paketinizi seçmenizle beraber başlar. Bu sürenin sonunda servisi iptal etmemeniz halinde, abonelik paketinizin aylık ücreti üzerinden ücretlendirilerek servisiniz yenilenir, ve aylık olarak kullanımınız devam eder.

İptal etmek için IPTAL yazıp 8800’a SMS gönderebilirsiniz.

Servise Vodafone mobil internet (3G) üzerinden bağlanmanız halinde, servisi kullanırken internet bağlantı ücreti ödemez, veya varsa mevcut internet paketinizi servis kullanımınız için harcamazsınız. Ancak servis içindeki sosyal medya veya email paylaşımı butonları üzerinden yapacağınız erişimler internet paketinizin kotasından düşebilir, veya tarifeniz üzerinden ücretlendirilebilir.

Servise herhangi bir WiFi bağlantısı üzerinden eriştiğinizde yapacağınız kullanımlar, sabit internet servis sağlayıcınız tarafından ücretlendirilmenize, veya servis kotanızın tükenmesine sebep olabilir. Daha detaylı bilgi için sabit internet servis sağlayıcınıza danışabilirsiniz.

DigitalData Pagename: freezone:mobil tv

DigitalData Primary Category Text: freezone

DigitalData SubCategory1 Text: freezone:kampanya ve tarifeler

DigitalData SubCategory2 Text: freezone:kampanya ve tarifeler:mobil tv

DigitalData Page Type: content

DigitalData Master Tab Value: freezone

DigitalData Market Value: mobil tv

DigitalData User Login Value: logged out